Princípy ochrany

Na základe vášho správania na webe, vieme personalizovať jeho obsah a zobrazujeme vám následne relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ súhlasíte s používaním cookies a použitím dát o vašom správaní na eshope pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sietích či ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Interiér

Podkrovné schody LML Lux

365.98 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 11
Prémiové podkrovné schody a výlezy LWL Lux sú skladacie kovové schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka.

Podkrovné schody LMF

1,005.95 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 8
Kovové podkrovné schody LMF dokázali zjednotiť prísne požiadavky požiarnych noriem s bezpečným a pohodlným vstupom na povalu.

Podkrovné schody LSZ

248.24 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 3
Podkrovné schody LSZ sú na rozdiel od schodov LST dodatočne vybavené oceľovým rámom, ktorý vystužuje drevenú skriňu schodov, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky, čo umožňuje rýchlu montáž schodov v strope.

Podkrovné schody LST

212.74 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 5
Sťahovacie pôdne schody LST sú vybavené bielym zatepleným poklopom, drevenou skriňou, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky. 

Protipožiarne podkrovné schody LWF 45

252.34 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 11
Drevené podkrovné schody LWF 45 sú novou generáciou protipožiarnych schodov na povalu, ktoré zaručujú vysoký stupeň protipožiarnej ochrany. Vďaka madlu a protišmykovej úprave zaisťujú tieto schody komfortný a bezpečný prístup do podkrovných priestorov.

Protipožiarne podkrovné schody LSF

358.20 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 7
Protipožiarne podkrovné schody LSF tvorí bariéru proti ohňu vo vnútri budovy a zamedzujú prieniku ohňa do požiarom nezasiahnutých priestorov. Požiarna odolnosť je EI2 = 60 min (klasifikácia podľa EN 13501-2). Teleskopicky výsuvný rebrík zaisťuje stabilitu

Pätky k podkrovným schodom LXS

9.26 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 1
Pätky k pôdnym schodom v hnedej farbe. Pätky hnedej farby, zdokonaľujú vzhľad schodov, zlepšujú stabilitu rebríka a chránia podlahu pred prípadným poškriabaním.

Montážne uholníky pre podkrovné schody LXK

18.54 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 1
Montážne uholníky zjednodušujú a zefektívňujú montáž schodov v strope. Montáž v strope s max. hrúbkou 43 cm (pre schody LWT a LWF 45), 39 cm pre schody LTK Energy a 35 cm pre ostatné modely.

Prídavný stupeň LXT

40.49 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 1
Prídavný stupeň uľahčuje vstup na pôdu v prípade použitia horného krytu LXW či nástavného rámu LXN. Používa sa aj v prípade osadenia pôdnych schodov do silnejších stropov.

Zábradlie k podkrovným schodom LXB-U

66.83 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 1
Zábradlie zaisťuje v podkroví (na pôde) otvor v strope, uľahčuje tiež zostup po rebríku schodov. Zábradlie LXB-U sa montuje priamo na podlahu na pôde, takže ho možno použiť u všetkých schodov bez nutnosti krátenia priečok.

Krycie lišty k podkrovným schodom LXL

24.88 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 5
Krycie lišty slúžia na zakrytie škár okolo skrine po montáži schodov v strope. Lišty sú z borovicového masívu v prírodnom (LXL-P), bielom (LXL-W) prevedení.

Madlo k pôdnym schodom LXH

20.48 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 3
Kovové madlo zvyšuje komfort a bezpečnosť používania pôdnych schodov.