Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Štandardné schody

Vyberte tie najlepšie podkrovné schody

V našej ponuke nájdete mimoriadne obľúbené podkrovné schody Oman. Sú vyrobené z certifikovaného dreva, šírka schodov je väčšia, pohodlnejšia pre výstup a schody navyše účinne obmedzujú tepelné straty. Ak ste rozhodnutí pre kovové schody do podkrovia, neprehliadnite ponuku značky Fakro, kde nájdete kvalitne skonštruované modely, ktoré patria medzi naše najpredávanejšie. Hĺbka stupňov je až 13 cm.

 

Riaďte sa otvorom v strope

A nielen ním... Musíte zohľadniť šírku a dĺžku pripraveného stropného otvoru a pre správny výber výšky tubusu aj hrúbku stropu. Niektoré schody na povalu je možné skrátiť odobratím stupňa, iné majú presné určenie s ohľadom na výšku miestnosti. Dajte si záležať aj na tom, aby schody mali na podlahe dostatok miesta na rozloženie a rátajte s ich šikmým dosahom.

 

Zateplené alebo bez zateplenia?

Schody s nízkou izoláciou vo veku sú vhodné na chaty, na prestupy z garáže do podkrovia, atď - teda najmä na miesta, kde sú teploty “dole a hore” približne vyrovnané. Ak máte stropný otvor umiestnený na chodbe alebo vo vykurovanej miestnosti, vyberajte schody s výškou izolácie 80 mm a viac, alebo skonštruujte horný izolovaný kryt, ktorý schodisko uzavrie zo strany povaly.

 

Čo štandardne obsahuje základná výbava?

Kúpa hotových podkrovných schodov nemusí byť náročná. Jediné čo potrebujete, je vybrať niektorý z kvalitných modelov, ktoré nájdete v našom e-shope. V jednom balíku obdržíte všetko potrebné - rámovú konštrukciu na uchytenie do stropu, schody, tesnenie, krycie lišty, madlo, veko/poklop, protišmykové pätky.

Zobraziť viac...
16 variantov
Drevené pôdne schody Fakro LWS Smart sú skladacie schody s 3 alebo 4-dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.
od 123.95 EUR bez DPH 103.29 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
12 variantov
Drevené pôdne schody LDK sú dvojdielne. Dolný segment sa posúva vzhľadom k hornému dielu. Vďaka tomu je možné eliminovať maximálna vzdialenosť pri rozkladaní skladacích schodov. Pôdne schody sú zmontované a pripravené na rýchlu montáž v strope.
od 131.09 EUR bez DPH 109.24 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
7 variantov
Kovové pôdne schody Fakro LMS Smart sú skladacie schody s 3 dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.
od 149.12 EUR bez DPH 124.26 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
10 variantov
Super termoizolačné schody na pôdu LWT sú odporúčané na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám.
od 249.03 EUR bez DPH 207.52 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
7 variantov
Pôdne schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami.
od 171.28 EUR bez DPH 142.73 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
16 variantov
Podkrovné schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami (len pri 3 dielne verzie).
od 133.72 EUR bez DPH 111.43 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
10 variantov
Termoizolačné skladacie schody na pôdu LTK sú ideálne na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám.
od 200.57 EUR bez DPH 167.15 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
7 variantov
Podkrovné schody LWZ Plus spájajú výhody novej konštrukcie so systémom rýchlej montáže. Oceľový rám, ktorý vystužuje drevenú skriňu, spoločne s integrovanými montážnymi uholníky a kovovými krycími lištami.
od 205.08 EUR bez DPH 170.90 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
7 variantov
Prémiové podkrovné schody a výlezy LWL Lux sú skladacie drevené schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom.
od 172.04 EUR bez DPH 143.37 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
11 variantov
Prémiové podkrovné schody a výlezy LWL Lux sú skladacie kovové schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka.
od 402.58 EUR bez DPH 335.48 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
8 variantov
Kovové podkrovné schody LMF dokázali zjednotiť prísne požiadavky požiarnych noriem s bezpečným a pohodlným vstupom na povalu.
od 1 106.55 EUR bez DPH 922.12 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
3 varianty
Podkrovné schody LSZ sú na rozdiel od schodov LST dodatočne vybavené oceľovým rámom, ktorý vystužuje drevenú skriňu schodov, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky, čo umožňuje rýchlu montáž schodov v strope.
od 273.06 EUR bez DPH 227.55 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks