Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Štandardné schody

Podkrovné schody LWS Smart

112.68 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 16
Drevené pôdne schody Fakro LWS Smart sú skladacie schody s 3 alebo 4-dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.

Podkrovné schody LDK

119.17 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 12
Drevené pôdne schody LDK sú dvojdielne. Dolný segment sa posúva vzhľadom k hornému dielu. Vďaka tomu je možné eliminovať maximálna vzdialenosť pri rozkladaní skladacích schodov. Pôdne schody sú zmontované a pripravené na rýchlu montáž v strope.

Podkrovné schody LMS Smart

135.56 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 7
Kovové pôdne schody Fakro LMS Smart sú skladacie schody s 3 dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.

Podkrovné schody LWT

226.39 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 10
Super termoizolačné schody na pôdu LWT sú odporúčané na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám.

Podkrovné schody LMK Komfort

155.71 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 7
Pôdne schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami.

Podkrovné schody LWK Komfort

121.56 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 16
Podkrovné schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami (len pri 3 dielne verzie).

Podkrovné schody LTK Energy

182.34 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 10
Termoizolačné skladacie schody na pôdu LTK sú ideálne na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám.

Podkrovné schody LWZ Plus

186.44 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 7
Podkrovné schody LWZ Plus spájajú výhody novej konštrukcie so systémom rýchlej montáže. Oceľový rám, ktorý vystužuje drevenú skriňu, spoločne s integrovanými montážnymi uholníky a kovovými krycími lištami.

Podkrovné schody LWL Lux

156.40 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 7
Prémiové podkrovné schody a výlezy LWL Lux sú skladacie drevené schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom.

Podkrovné schody LML Lux

365.98 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 11
Prémiové podkrovné schody a výlezy LWL Lux sú skladacie kovové schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka.

Podkrovné schody LMF

1,005.95 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 8
Kovové podkrovné schody LMF dokázali zjednotiť prísne požiadavky požiarnych noriem s bezpečným a pohodlným vstupom na povalu.

Podkrovné schody LSZ

248.24 EUR
Tovar je na objednávku Počet variánt: 3
Podkrovné schody LSZ sú na rozdiel od schodov LST dodatočne vybavené oceľovým rámom, ktorý vystužuje drevenú skriňu schodov, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky, čo umožňuje rýchlu montáž schodov v strope.