Protipožiarne

Pôdne schody umožňujú rýchly a bezpečný prístup k pôdnym či menším podkrovnom priestorom bez nutnosti výstavby klasických schodov. Ušetríte tak nielen priestor, ale aj čas potrebný na ich realizáciu. V našej ponuke nájdete širokú paletu pôdnych schodov od jedného zo svetových výrobcov v tejto kategórii - firmy Fakro. Všetky modely pôdnych schodov spĺňajú všetky technické požiadavky a bezpečnostné normy (vyhovujú požiadavkám na tesnosť a termoizoláciu a spĺňajú normu EN 14975).

 

Skladacie, výsuvné alebo sťahovacie. Rebrík drevený alebo kovový. Stačí si vybrať tie pravé. Vďaka širokej ponuke rôznych modelov budú určite splnené aj vaše individuálne požiadavky na architektonické, estetické a tiež požiarno bezpečnostné riešenie. Všetky ponúkané pôdne schody sú kompletne zmontované a pripravené pre rýchle umiestnenie do stropného otvoru.

 

Protipožiarne podkrovné schody vytvorí spoľahlivú bariéru proti ohňu. U riešenia tohto druhu schodov máte na výber zo všetkých variantov, teda drevený rebrík, kovový rebrík alebo sťahovacie varianta. Podľa charakteru Vášho interiéru tak môžete mať podkrovné schody presne podľa Vašich predstáv s významným benefitom ochrany pri požiari.

 

V ponuke štandardných pôdnych schodov nájdete ako základné modely, ktoré zaujmú veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality, tak aj pôdne schody, ktoré sa dajú použiť do naozaj malých priestorov alebo super termoizolačné schody s naozaj nízkym súčiniteľom tepelnej priestupnosti vhodné ako súčasť nízkoenergetických domov. Prajete si pôdne schody s držadlom, pätkami, prémiovým bielym poklopom, určené pre rýchlu montáž ... všetky máme v ponuke a samozrejmosťou je 2 ročná záručná doba.

Zobraziť viac...
V sekcii sa nachádza 3 produkty
Radiť podľa

8 variantov

Protipožiarne pôdne schody LWF 45

Drevené pôdne schody LWF 45 sú novou generáciou protipožiarnych pôdnych schodov, ktoré zaručujú vysoký stupeň protipožiarnej ochrany. Vďaka madlu a protišmykové úprave zaisťujú tieto schody komfortný a bezpečný prístup do podkrovných priestorov.
274.66 € /ks
Na sklade 05.03.2018 (Pondelok)

8 variantov

Protipožiarne pôdne schody LMF

Kovové pôdne schody LMF dokázali zjednotiť prísne požiadavky požiarnych noriem s bezpečným a pohodlným vstupom do pôdnych priestorov.
1,034.69 € /ks
skladom do 12 dní 15.03.2018 (Štvrtok)

7 variantov

Protipožiarne pôdne schody LSF

Protipožiarne pôdne schody LSF tvorí bariéru proti ohňu vo vnútri budovy a zamedzujú prieniku ohňa do požiarom nezasiahnutých priestorov. Požiarna odolnosť je EI2 = 60 min (klasifikácia podľa EN 13501-2). Teleskopicky výsuvný rebrík zaisťuje stabilitu a bezpečný pohyb po schodisku.
368.42 € /ks
skladom do 12 dní 15.03.2018 (Štvrtok)
1