Štandardné pôdne schody

 • 16 variantov

  Podkrovné schody LWS Smart

  Drevené pôdne schody Fakro LWS Smart sú skladacie schody s 3 alebo 4-dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.

  dočasne vypredané
  119.41 € /ks
 • 16 variantov

  Podkrovné schody LWK Komfort

  Pôdne schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami (len pri 3 dielne verzie).

  dočasne vypredané
  126.79 € /ks
 • 9 variantov

  Podkrovné schody LTK Energy

  Termoizolačné skladacie schody na pôdu LTK sú ideálne na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám a ich výhodou sú jednak finančná úspora za kúrenie a jednak skvelá počiatočná hodnota pri vypracovaní energetického štítku budovy.

  dočasne vypredané
  187.55 € /ks
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LWT

  Super termoizolačné schody na pôdu LWT sú odporúčané na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám a ich výhodou sú jednak finančná úspora za kúrenie a jednak skvelá počiatočná hodnota pri vypracovaní energetického štítku budovy.

  dočasne vypredané
  247.61 € /ks
 • 12 variantov

  Podkrovné schody LDK

  Drevené pôdne schody LDK sú dvojdielne. Dolný segment sa posúva vzhľadom k hornému dielu. Vďaka tomu je možné eliminovať maximálna vzdialenosť pri rozkladaní skladacích schodov. Pôdne schody sú zmontované a pripravené na rýchlu montáž v strope.

  dočasne vypredané
  122.58 € /ks
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LMS Smart

  Kovové pôdne schody Fakro LMS Smart sú skladacie schody s 3 dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.

  dočasne vypredané
  139.44 € /ks
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LMK Komfort

  Pôdne schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami.

  dočasne vypredané
  160.15 € /ks
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LWL Lux

  Prémiové pôdne schody a výlezy LWL Lux sú skladacie drevené schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka a špeciálnym mechanizmom uľahčujúcim rozkladania a skladania rebríka.

  dočasne vypredané
  160.86 € /ks
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LWZ Plus

  Pôdne schody LWZ Plus spájajú výhody novej konštrukcie so systémom rýchlej montáže. Oceľový rám, ktorý vystužuje drevenú skriňu, spoločne s integrovanými montážnymi uholníky a kovovými krycími lištami uľahčujú montáž a skracujú čas potrebný na osadenie schodov potrebný na osadenie schodov v strope.

  dočasne vypredané
  191.76 € /ks
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LML Lux

  Prémiové pôdne schody a výlezy LWL Lux sú skladacie kovové schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka a špeciálnym mechanizmom uľahčujúcim rozkladania a skladania rebríka.

  dočasne vypredané
  365.98 € /ks
 • 5 variantov

  Podkrovné schody LST

  Sťahovacie pôdne schody LST sú vybavené bielym zatepleným poklopom, drevenou skriňou, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky. Sťahovacia konštrukcia umožňuje zložiť rebrík na malé rozmery, vďaka čomu možno schody namontovať do malých pôdnych otvorov (najmenší rozmer je 51x80 cm).

  dočasne vypredané
  219.52 € /ks
 • 3 varianty

  Podkrovné schody LSZ

  Pôdne schody LSZ sú na rozdiel od schodov LST dodatočne vybavené oceľovým rámom, ktorý vystužuje drevenú skriňu schodov, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky, čo umožňuje rýchlu montáž schodov v strope.

  dočasne vypredané
  255.34 € /ks
1