Štandardné pôdne schody

Podkrovné schody umožňujú rýchly a bezpečný prístup k pôdnym či menším podkrovnom priestorom bez nutnosti výstavby klasických schodov. Ušetríte tak nielen priestor, ale aj čas potrebný na ich realizáciu. V našej ponuke nájdete širokú paletu pôdnych schodov od jedného zo svetových výrobcov v tejto kategórii - firmy Fakro. Všetky modely pôdnych schodov spĺňajú všetky technické požiadavky a bezpečnostné normy (vyhovujú požiadavkám na tesnosť a termoizoláciu a spĺňajú normu EN 14975).

Skladacie, výsuvné alebo sťahovacie. Rebrík drevený alebo kovový. Stačí si vybrať tie pravé. Vďaka širokej ponuke rôznych modelov budú určite splnené aj vaše individuálne požiadavky na architektonické, estetické a tiež požiarno bezpečnostné riešenie. Všetky ponúkané podkrovné schody sú kompletne zmontované a pripravené pre rýchle umiestnenie do stropného otvoru.

Protipožiarne podkrovné schody vytvorí spoľahlivú bariéru proti ohňu. U riešenia tohto druhu schodov máte na výber zo všetkých variantov, teda drevený rebrík, kovový rebrík alebo sťahovacie varianta. Podľa charakteru Vášho interiéru tak môžete mať podkrovné schody presne podľa Vašich predstáv s významným benefitom ochrany pri požiari.

V ponuke štandardných pôdnych schodov nájdete ako základné modely, ktoré zaujmú veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality, tak aj podkrovné schody, ktoré sa dajú použiť do naozaj malých priestorov alebo super termoizolačné schody s naozaj nízkym súčiniteľom tepelnej priestupnosti vhodné ako súčasť nízkoenergetických domov. Prajete si podkrovné schody s držadlom, pätkami, prémiovým bielym poklopom, určené pre rýchlu montáž? Všetky máme v ponuke a samozrejmosťou je 2 ročná záručná doba.

V sekcii sa nachádza 12 produktov
Radiť podľa
 • 16 variantov

  Podkrovné schody LWS Smart

  Drevené pôdne schody Fakro LWS Smart sú skladacie schody s 3 alebo 4-dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.

  119.41 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 16 variantov

  Podkrovné schody LWK Komfort

  Pôdne schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami (len pri 3 dielne verzie).

  126.79 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 9 variantov

  Podkrovné schody LTK Energy

  Termoizolačné skladacie schody na pôdu LTK sú ideálne na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám a ich výhodou sú jednak finančná úspora za kúrenie a jednak skvelá počiatočná hodnota pri vypracovaní energetického štítku budovy.

  187.55 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LWT

  Super termoizolačné schody na pôdu LWT sú odporúčané na použitie v nízkoenergetických stavbách. Pôdne schody majú výnimočne nízky súčiniteľ prestupu tepla, preto nedochádza k významným tepelným stratám a ich výhodou sú jednak finančná úspora za kúrenie a jednak skvelá počiatočná hodnota pri vypracovaní energetického štítku budovy.

  247.61 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 12 variantov

  Podkrovné schody LDK

  Drevené pôdne schody LDK sú dvojdielne. Dolný segment sa posúva vzhľadom k hornému dielu. Vďaka tomu je možné eliminovať maximálna vzdialenosť pri rozkladaní skladacích schodov. Pôdne schody sú zmontované a pripravené na rýchlu montáž v strope.

  122.58 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LMS Smart

  Kovové pôdne schody Fakro LMS Smart sú skladacie schody s 3 dielnym rebríkom a béžovým zatepleným poklopom, ktorý môžete polepiť fóliou alebo nalakovať a doladiť tak ich dizajn s interiérom.

  139.44 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LMK Komfort

  Pôdne schody LWK Komfort majú všetky výhody novej konštrukcie. Oproti schodom LWS sú dodatočne vybavené zatepleným poklopom bielej farby, madlom a krycími pätkami.

  160.15 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LWL Lux

  Prémiové pôdne schody a výlezy LWL Lux sú skladacie drevené schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka a špeciálnym mechanizmom uľahčujúcim rozkladania a skladania rebríka.

  160.86 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LWZ Plus

  Pôdne schody LWZ Plus spájajú výhody novej konštrukcie so systémom rýchlej montáže. Oceľový rám, ktorý vystužuje drevenú skriňu, spoločne s integrovanými montážnymi uholníky a kovovými krycími lištami uľahčujú montáž a skracujú čas potrebný na osadenie schodov potrebný na osadenie schodov v strope.

  191.76 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 7 variantov

  Podkrovné schody LML Lux

  Prémiové pôdne schody a výlezy LWL Lux sú skladacie kovové schody, ktoré sú pre zaistenie bezpečnosti a pohodlia dodatočne vybavené druhým madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka a špeciálnym mechanizmom uľahčujúcim rozkladania a skladania rebríka.

  365.98 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 5 variantov

  Podkrovné schody LST

  Sťahovacie pôdne schody LST sú vybavené bielym zatepleným poklopom, drevenou skriňou, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky. Sťahovacia konštrukcia umožňuje zložiť rebrík na malé rozmery, vďaka čomu možno schody namontovať do malých pôdnych otvorov (najmenší rozmer je 51x80 cm).

  219.52 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
 • 3 varianty

  Podkrovné schody LSZ

  Pôdne schody LSZ sú na rozdiel od schodov LST dodatočne vybavené oceľovým rámom, ktorý vystužuje drevenú skriňu schodov, kovovými krycími lištami a montážnymi uholníky, čo umožňuje rýchlu montáž schodov v strope.

  255.34 € /ks
  Tovar nie je dostupný 26.06.2018 (Utorok)
1