Princípy ochrany

Na základe vášho správania na webe, vieme personalizovať jeho obsah a zobrazujeme vám následne relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ súhlasíte s používaním cookies a použitím dát o vašom správaní na eshope pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sietích či ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Zatrávňovacie tvárnice Traway

Zatrávňovacia tvárnica Traway je univerzálna bezúdržbová plastová záhradná dlažba. Tvárnice umožňujú zachovať prírodný a príjemný vzhľad trávnika. Podlahová krytina PVC je veľmi pružná a pri zaťažení kopíruje terén, preto nepraská.

od 2.22 EUR /ks 1.85 EUR bez DPH

Vyberte variant...
  • Traway
    Rozmer500 x 500 x 62mm
    Farbazelená
- ks +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Zatrávňovacia tvárnica Traway je univerzálna bezúdržbová plastová záhradná dlažba. Tvárnice umožňujú zachovať prírodný a príjemný vzhľad trávnika. Podlahová krytina PVC je veľmi pružná a pri zaťažení kopíruje terén, preto nepraská. Vhodné pre spevnenie na miestach, kde občas prejdete a nechcete šliapať do mlák alebo blata. Vyrobená z teplotne stáleho materiálu a nepodlieha teplotným ani poveternostným vplyvom. Je farbostálá a takmer nedilatuje.

 

  • nízka hmotnosť
  • Jednoduchá manipulácia rýchla a jednoduchá pokládka
  • Ochrana proti nadmernému vysychaniu trávnika
  • Ochrana proti erózii svahovitých plôch

Výška 62mm je s ukotvovacími tŕňmi. Bez tŕňov je výška 40mm.

Technické špecifikácie

Farba: zelená

Rozmer: 500 x 500 x 62mm

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.