Škridlová plechová krytina

 • 8 variantov

  Vlnitá plechová krytina Omega / Aria hrubozrný mat

  Plechová škridlová krytina tej najvyššej kvality, vyrobená z obojstranne pozinkovaného a farbeného plechu sile 0,5 mm a stavebné (krycie) šíri 1040 mm. Tvarom pripomína alpskú tašku. Povrchová úprava lesk 35 mikrometrov.

  dočasne vypredané
  9.02 € /m2
 • 15 variantov

  Vlnitá plechová krytina Omega / Aria polyester lesk

  Plechová škridlová krytina tej najvyššej kvality, vyrobená z obojstranne pozinkovaného a farbeného plechu sile 0,5 mm a stavebné (krycie) šíri 1040 mm. Tvarom pripomína alpskú tašku. Povrchová úprava lesk 25 mikrometrov. Túto krytinu Vám dodáme v dĺžkach presne na mieru.

  skladom do 12 dní
  8.05 € /m2
 • 3 varianty

  Plechová krytina Venezia / Finer D-matt

  Plechová škridlová krytina tej najvyššej kvality, vyrobená z obojstranne pozinkovaného a farbeného plechu sile 0,5 mm a stavebné (krycie) šíri 1150 mm. Povrchová úprava D-matt. Túto krytinu Vám dodáme v dĺžkach presne na mieru.

  dočasne vypredané
  12.04 € /m2
 • 5 variantov

  Plechová krytina škridla Venezia / Finer X-matt

  Plechová škridlová krytina tej najvyššej kvality, vyrobená z obojstranne pozinkovaného a farbeného plechu sile 0,5 mm a stavebné (krycie) šíri 1150 mm. Povrchová úprava X-matt. Túto krytinu Vám dodáme v dĺžkach presne na mieru.
  dočasne vypredané
  12.71 € /m2
 • 9 variantov

  Vlnitá plechová krytina Zefir / Alfa hrubozrná mat

  Plechová škridlová krytina tej najvyššej kvality, vyrobená z obojstranne pozinkovaného a farbeného plechu sile 0,5 mm a stavebné (krycie) šíri 1040 mm. Tvarom pripomína alpskú tašku. Povrchová úprava lesk 35 mikrometrov. Túto krytinu Vám dodáme v dĺžkach presne na mieru.

  dočasne vypredané
  8.26 € /m2
 • 13 variantov

  Vlnitá plechová krytina Zefir / Alfa polyester lesk

  Plechová škridlová krytina tej najvyššej kvality, vyrobená z obojstranne pozinkovaného a farbeného plechu hrúbky 0,5 mm a stavebné (krycej) šírke 1040 mm. Tvarom pripomína alpskú tašku. Povrchová úprava lesk 25 mikrometrov. Túto krytinu Vám dodáme v dĺžkach presne na mieru.

  dočasne vypredané
  7.94 € /m2
 • 2 varianty

  Vlnitá plechová krytina Guttatop škridla

  Plechová škridlová krytina vyrobená z profilovaného oceľového plechu. Hrúbka 0,4 mm. Povrchová úprava polyesterovým lakom.

  Na sklade
  10.28 € /m2 9.97 € /m2
1