Cena

XPS Polystyrén

Najpredávanejšie

 • 1
  8 variantov
  XPS Extrudovaný polystyrén Fibrostir G-SV Izolačné dosky Fibrostir GS-V z extrudovaného polystyrénu s drsným mriežkovým povrchom. Používa sa na miesta ako napr. spodná stavba či konštrukcie.
  od 2.26 €
  1.88 € bez DPH
 • 2
  6 variantov
  XPS Extrudovaný polystyrén Synthos Prime S Synthos XPS Prime S je moderný izolačný výrobok vyvinutý s ohľadom na ekológiu. Trieda Prime S má vyššiu tepelnú odolnosť a zaraďujeme ho do triedy horlavosti F.
  od 4.60 €
  3.83 € bez DPH
 • 3
  2 varianty
  XPS Extrudovaný polystyrén Styrisol-D Extrudovaný polystyrén XPS - STYRISOL je tepelno-izolačný materiál vo forme dosky, ktorý sa používa na izoláciu zemných soklov, podláh, tepelných mostov, podmuroviek...
  od 2.59 €
  2.16 € bez DPH
XPS Extrudovaný polystyrén Styrisol-D
Extrudovaný polystyrén XPS - STYRISOL je tepelno-izolačný materiál vo forme dosky, ktorý sa používa na izoláciu zemných soklov, podláh, tepelných mostov, podmuroviek...
od 2.59 €
2.16 € bez DPH
Detail produktu

2 varianty

XPS Extrudovaný polystyrén Synthos Prime S
Synthos XPS Prime S je moderný izolačný výrobok vyvinutý s ohľadom na ekológiu. Trieda Prime S má vyššiu tepelnú odolnosť a zaraďujeme ho do triedy horlavosti F.
od 4.60 €
3.83 € bez DPH
Detail produktu

6 variantov

XPS Extrudovaný polystyrén Fibrostir G-SV
Izolačné dosky Fibrostir GS-V z extrudovaného polystyrénu s drsným mriežkovým povrchom. Používa sa na miesta ako napr. spodná stavba či konštrukcie.
od 2.26 €
1.88 € bez DPH
Detail produktu

8 variantov

Hore