• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk
+421 903 229 601
info@lacnestavebniny.sk

Ochrana súkromia

Internetový obchod LacneStavebniny.sk (ďalej ako Obchod LacneStavebniny) sa zaväzuje rešpektovať a ochraňovať Vaše súkromie a chrániť vaše osobné informácie.


Zabezpečenie osobných údajov

Obchod LacneStavebniny je zaviazaný k ochrane a zabezpečeniu vašich osobných údajov. Užívame množstvo rôznych zabezpečovacích technológií a postupov k tomu, aby sme ochránili vaše osobné údaje pred neoprávneným prístupom, použitím alebo sprístupnením. Ak nám pri objednávaní výrobkov alebo služieb oznámite svoje osobné údaje, môžete si byť istí, že ich použijeme iba pre zaistenie a udržiavanie kontaktu medzi vašou osobou a našou spoločnosťou. Obchod LacneStavebniny nepredá ani žiadnym spôsobom neprenajme vaše osobné údaje nikomu inému. Ak nebudeme mať váš súhlas alebo pokiaľ zákon nebude vyžadovať inak, nebudeme zdieľať vaše osobné dáta, ktoré nám poskytnete online.

Kde sú vyžadované osobné údaje

Obchod LacneStavebniny na svojich stránkach zverejňuje informácie nielen o produktoch, ktoré ponúka, ale aj informácie o kontaktoch na našu spoločnosť, základné údaje o našej spoločnosti atď. Všetky tieto informácie sú dostupné, bez toho aby sme po návštevníkoch stránok vyžadovali akékoľvek osobné údaje. Výnimku tvorí vstup do používateľského profilu (ďalej ako profil), ktorý je prístupný iba tým návštevníkom stránok, ktorí sú zaregistrovaní. V tomto prípade je po návštevníkoch pri vstupe do eshopu vyžadované zadanie prístupových údajov, na základe ktorých sa overuje ich identita a povoľuje vstup. Dáta sú zhromažďované na dobu najmenej 3 rokov, vždy však do doby než zákazník sám požiada emailom o vymazanie svojich dát z našej databázy. Poskytnuté dáta sú nutnou podmienkou pre registráciu, nákup a následné doručenie tovaru. Ak si prajete svoje dáta zmazať, pošlite prosím email na info@lacnestavebniny. Zmazaním dát sa zruší Váš užívateľský účet a Vaša registrácia.

Údaje, ktoré zhromažďujeme

Obchod LacneStavebniny prevádzkuje stránky na ktorých môžete objednávať produkty, zadávať cenové ponuky a registrovať sa pre zasielanie materiálov. Osobnými údajmi, ktoré sú zhromažďované na týchto stránkach, sú fakturačné informácie, dodacia adresa, kontaktná osoba, telefónne spojenie, emailová adresa a obchodné transakcie. Obchod LacneStavebniny používa vo vzťahu k návštevníkom svojich webových stránok technológiu personalizovaného remarketingu.

Prístup k osobným údajom

Obchod LacneStavebniny Vám umožňuje kedykoľvek kontrolovať a aktualizovať vaše osobné údaje v záložke Môj účet. Prehliadať a editovať osobné údaje, ktoré ste nám už poskytli. Taktiež, či chcete získavať informácie o našich produktoch. Poskytneme vám tiež možnosť oznámiť nám, že si neprajete dostávať od nás nevyžiadané materiály pre priamy marketing a urobíme všetko, aby sme takéto žiadosti rešpektovali.

Prečo tieto údaje zhromažďujeme

Obchod LacneStavebniny bude zhromažďovať a používať vaše osobné údaje len s vaším vedomím a súhlasom, a to pre objednávanie, prípadne následné používanie produktov. Môžeme používať vaše údaje pre účely súvisiace s poskytovaním služieb vašej osobe, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzavretie zmluvy, poskytovanie služieb a produktov, prípadne informácií, ktoré žiadate či odpoveďou na vaše sťažnosti alebo otázky.

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

Obchod LacneStavebniny získava váš dobrovoľný súhlas so zaradením poskytnutých údajov do databázy spoločnosti a ich ďalším spracovaním registráciou na našich stránkach. Ak sa rozhodnete poskytnúť nám osobné údaje (akékoľvek informácie, podľa ktorých možno identifikovať vašu osobu), buďte si istý, že budú použité iba s cieľom podporovať vás ako nášho zákazníka