• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Fínska sauna Karibu Bodin SET

Kód: LG2756 Značka: Karibu

Interiérová fínska sauna, ktorá má hrúbku steny 68 mm a vonkajšie rozmery 196 x 151 x 198 cm, určená pre 2 osoby.

Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Model fínskej sauny od renomovaného nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH je výrazným príkladom nemeckej kvality a precíznosti. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú kompaktnú saunu pre dve osoby, tento produkt sa vyznačuje niekoľkými dôležitými rysmi.

  • Drevo - Materiál použitý pri výrobe je severský smrek, ktorý pochádza z odľahlých oblastí severnej Európy. Zaujímavosťou je, že drevo je chemicky neošetrené, čo znamená, že sa nemusíte obávať uvoľňovania nebezpečných látok pri vykurovaní sauny. To zabezpečuje bezpečnosť a zdravie užívateľa.
  • Tepelná izolácia - Steny obsahujú 42 mm hrubú izoláciu z minerálnej vlny medzi špeciálnymi doskami s dvojitým perom a drážkou, čo spolu tvorí 68 mm hrubé steny. Toto zabezpečuje, že tepelné straty sú minimálne, čím sa dosahuje optimálne prostredie na saunovanie.
  • Dvere - sú vyrobené z bezpečnostného skla hrúbky 8 mm, čo zabezpečuje bezpečnosť a tepelnú izoláciu. Dvere možno jednoducho namontovať ako ľavé alebo pravé, čo umožňuje prispôsobenie inštalácie vašim preferenciám.
  • Podlaha - Táto sauna je vhodná pre miestnosti s vhodnou podlahovou krytinou, napríklad dlažbou. Samotná sauna nemá vlastnú podlahu, preto je nevyhnutné zabezpečiť, že podlaha je schopná odolávať vysokým teplotám a vlhkosti.
  • Pece - K dispozícii sú dve verzie saunových pecí: 3,6 kW a 9 kW. Prvá verzia je určená pre menšie sauny a možno ju jednoducho pripojiť do bežnej 230 V zásuvky. Druhá verzia je výkonnejšia s rýchlejším vykurovaním a vyžaduje 400 V napájanie. Tento model je najvhodnejší pre väčšie sauny a odporúča sa nechať jeho inštaláciu na odborníkoch.
  • Lavice - Štandardné balenie obsahuje dve osikové drevené lavice, podhlavník a ochranný rám na pec. Ďalšie príslušenstvo si môžete vybrať podľa svojich potrieb.

Nezabudnite sa uistiť, že máte potrebnú elektrickú prípravu a vhodné miesto na inštaláciu, pretože sauna bude dodaná zložená. Táto sauna je určená pre domáce použitie a prináša príjemný a zdravý relaxačný zážitok.

Ak si objednáte našu dopravu, sauna bude zložená vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu s produktom (napr. z miesta zloženia do bytu, na záhradu, do garáže) si musí zabezpečiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie tovaru nezabezpečuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších sáun vopred počítajte s tým, že zabalená sauna môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg! Výrobok dodáváme v rozloženom stave. Produkt nie je určený pre komerčné využitie.

Rozmer 196 x 151 x 198 cm
Šírka 196 cm
Typ fínska sauna
Výška 198 cm
Materiál konštrukcie severský smrek
Materiál lavíc a príslušenstva smrekové drevo
Podhlavník 1
Hĺbka k stene 151 cm
Kapacita sauny 2 osoby
Umiestnenie interiér
Uzavretý priestor 4.8 m3
Miesto na zemi 2.7 m2
Pec3.6 kW, 9 kW
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo