• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk
Späť na články

Plechové strešné krytiny Bilka

Publikované: 22.10.2022
Strešné krytiny Bilka sú moderné strešné krytiny s univerzálnym použitím a vynikajúcou odolnosťou proti všetkým poveternostným vplyvom, vrátane krupobitia. Svojich priaznivcov si získavajú predovšetkým vďaka výborným úžitkovým vlastnostiam a veľmi dobrému pomeru kvality a ceny.

Plechová strešná krytina zahrňuje charakteristiky, ktoré z nej robia výrobok, ktorý umožňuje úplnú voľnosť výberu farby a povrchovej úpravy. Ďalšou významnou charakteristikou plechovej strešnej krytiny je to, že umožňuje montáž na zakrivené a veľmi strmé plochy.

Môže sa zvoliť plechová strešná krytina v klasických alebo moderných farbách a odtieňoch, dvoch variantoch konečného krycieho povlaku, s lesklou alebo matnou vrstvou a širokou paletou prvkov konečnej úpravy. Toto všetko pre peknú a účelnú strechu, ktorá bude dlhodobo poskytovať ochranu.

Technológia, ktorá sa meria v desaťročiach – plechová strešná krytina Bilka

Technologické inovácie boli vždy propagátorom modernosti a rôznym spôsobom prispievali k zvyšovaniu kvality života, to platí aj v oblasti stavebníctva. Technológia Bilka premieňa každú strechu na vysoko výkonnú strechu špeciálne navrhnutú tak, aby zabezpečila dlhodobú bezpečnosť domu. Vďaka plechovej strešnej krytine BILKA bude každá strecha dlhodobo a kompletne chránená pred počasím a bude pripravená čeliť všetkým poveternostným aj časovým zmenám.

Keď sa pri stavbe domu dostávame k výberu materiálu a technológie vyhotovenia strechy, máme pred sebou širokú škálu možností. Aj keď každá z nich má svoje pozitíva, určite najvýhodnejšou voľbou bude plechová strešná krytina, ktorá je navrhnutá tak, aby si dlhodobo zachovala svoje charakteristiky. Aby ste teda mali istotu, že ste vybrali pre svoj dom tú najlepšiu možnosť, s ktorou budete spokojný, plechové strešné krytiny, ktoré vám predstavujeme, ponúkajú výhody najaktuálnejších a najinovatívnejších technológií, a to bez ohľadu na zvolený model.

Romanic Iberic Gotic Balcanic Clasic

Vybavte svoj dom modernou strechou pomocou kovovej škridly značky Bilka

Na základe svojich potrieb si môžete spomedzi mnohých plechových striech BILKA vybrať tú správnu. V prípade každého typu škridle, ktorý potrebujete a ktorý vám najviac vyhovuje, bude kvalita rovnaká. Ide o vysokú kvalitu, ktorá vás ušetrí od nákladných zásahov na mnohé roky.

Životnosť takejto strechy sa odhaduje na 60 rokov. V závislosti od zvoleného povrchu získate výhody záruk na farebné a protikorózne vlastnosti v trvaní 10 až 30 rokov. Po výbere strešnej krytiny BILKA tak budete cítiť spokojnosť a môžete si užívať dom, ktorý je dokonale izolovaný a chránený pred poveternostnými vplyvmi na veľmi dlhú dobu.

Vďaka inovatívnemu spojovaciemu systému na oboch stranách je inštalácia strechy z plechových škridiel BILKA jednoduchá a výhodná, čo nielen skracuje čas montáže, ale aj znižuje náklady. Či sa rozhodnete pre klasický model z plechovej škridle, alebo pre model so špecifickým architektonickým štýlom, plechová krytina BILKA poskytne vášmu domovu ochranu, ktorú potrebujete.

 

Životnosť

Ak je strecha z plechovej strešnej krytiny namontovaná v súlade s odporúčaniami odborníkov, musí mať rovnakú životnosť, ako aj stavba, na ktorú bola montovaná, minimálne 50 – 60 rokov. Plechové zastrešenie je odolné voči dažďu, vetru, snehu a plesni, takže strecha z plechovej strešnej krytiny nimi nebude postihnutá.
 

Hmotnosť

Pevnosť a nízka hmotnosť vytvárajú z plechovej strešnej krytiny favorizovaného konkurenta na titul najlepšej krytiny. V prípade plechovej strešnej krytiny sa na strechu o ploche 200 m2 položí váha 1 000 kg, pričom v prípade klasickej strešnej krytiny to bude až 10 000 kg.
 

Vodotesnosť

Kotviaci systém modulov plechovej strešnej krytiny prekrývaním a ukotvením samoreznými skrutkami s tesniacou podložkou zabezpečuje perfektné utesnenie a zabraňuje zatekaniu vody pod krytinu.
 

Ohňovzdornosť

Vysoký stupeň odolnosti voči prenosu a šíreniu ohňa.
 

Estetika

Strecha by mala zvýrazňovať krásu budovy. Plechová strešná krytina je jediné riešenie krytiny, ktoré poskytuje širokú škálu farieb, materiálov a foriem tak, aby sa hodila ku každému typu stavby a aby sa integrovala s architektonickým štýlom komunity, do ktorej patrí.