• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk
Cena
Značky

Odkvapové systémy

Odkvapový systém - Jednoduchý systém ako odvodniť strechu

V našej ponuke nájdete výrobky s vysokou kvalitou a tiež komplexnú ponuku doplnkov, ktoré sú potrebné na estetické dokončenie strechy a odvádzanie vody.

Z čoho pozostáva odkvapový systém?

Odkvapový systém sa skladá z niekoľko častí a to z háku, vonkajšieho a vnútorného rohu, rúry, čela, kotlíku, žľabu, kolena, objímky, tŕňu a spojky zvodu. Ponúkame pozinkovaný systém alebo plastový.

Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

 • 1
  16 variantov
  Plastové žľabové čelo GuttaAqua Žľabové čelá uzatvárajú na koncoch odkvapové žľaby a rozlišujú sa na pravé a ľavé.
  od 2.34 €
  1.95 € bez DPH
 • 2
  2 varianty
  Pozinkované odkvapové čelo Odkvapové čelo žľabu je lisované z pozinkovaného plechu. Určené pre ukončenie odkvapového žľabu.
  od 1.63 €
  1.36 € bez DPH
 • 3
  2 varianty
  Pozinkovaný kotlík zvodu Oválny kotlík zvodu je vyrobený z pozinkovaného plechu. Slúži pre bezproblémové napojenie jednotlivých zvodov na žľabový kotlík.
  od 7.02 €
  5.85 € bez DPH
Počet produktov: 118
Plastový odkvapový žľab -5%
Plastový odkvapový žľab
Zaistí odvodnenie strechy. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť proti UV žiareniu, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).
od 9.63 € 10.14 EUR
8.03 € bez DPH
Detail produktu

7 variantov

Plastová zvodová rúra
Odvádza vodu z odkvapového žľabu. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť proti UV žiareniu, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).
od 14.27 €
11.89 € bez DPH
Detail produktu

4 varianty

Plastový žľabový vnútorný roh
Spojenie odkvapových žľabov v kútoch budov. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).
od 13.06 €
10.88 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Plastový žľabový vonkajší roh
Slúži na odvádzanie dažďovej vody za roh objektu. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).
od 13.06 €
10.88 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Plastový žľabový hák
Plastový žľabový hák GMT slúži na uchytenie a podopretie odkvapového žľabu. Prednosťou výrobku je jeho kvalita, funkčnosť, moderný dizajn, bezúdržbovosť a jednoduchá montáž.
od 3.13 €
2.61 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Plastové žľabové čelo
Uzatvára na koncoch odkvapové žľaby. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť proti UV žiareniu, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).
od 3.80 €
3.17 € bez DPH
Detail produktu

6 variantov

Plastový žľabový kotlík
Plastový žľabový kotlík odvádza vodu zo žľabu do odkvapové rúry a zároveň spája odkvapové žľaby. Prednosťou výrobku je jeho kvalita, funkčnosť, moderný dizajn, bezúdržbovosť a jednoduchá montáž.
od 12.97 €
10.81 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Spojka plastového žlabu
Slúži na spojenie dvoch odkvapových žľabov. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
od 8.05 €
6.71 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Spojka plastovej odkvapovej rúry
Zaistí napojenie dvoch zvodových rúr. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
od 2.82 €
2.35 € bez DPH
Detail produktu

2 varianty

Redukcia plastovej odkvapovej rúry 63/90
Prepája rúru priemeru 63 mm do priemeru 90 mm. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
5.35 €
4.46 € bez DPH
Detail produktu
Plastové odkvapové koleno
Namieri zvod požadovaným smerom. Uhol 67,5 °. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).
od 4.56 €
3.80 € bez DPH
Detail produktu

2 varianty

Plastové napojenie zvodov
Prepojenie zvodov pod uhlom 67,5°. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
13.37 €
11.14 € bez DPH
Detail produktu
Hore