• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk
Cena

Plechová krytina

Plechové krytiny - Lacný a jednoduchý spôsob

Plechové strešné krytiny sa tešia stále väčšiemu záujmu zákazníkov. Strechy s plechovou strešnou krytinou sa okrem tej najlepšej kvality vyznačujú širokou škálou farieb a povrchov, nízkou váhou, zaujímavým dizajnom a hlavne 30-ročnú zárukou. Plechová strešná krytina je finančne najvýhodnejším riešením pre strechu ako celok vďaka rýchlej a jednoduchej montáži.

Aké je využitie plechových krytín?

Môžeme ich využiť napríklad pri rekonštrukcii starších domov, avšak plechová strešná krytina nezaťaží pôvodnú konštrukciu krovu, ktorý tak nie je potrebné meniť či vystužovať. Ďalej sa dá využiť ako oplotenie či zakrytie jednoduchých prístreškov.

Typy plechových krytín

V našej ponuke nájdete dva druhy krytín a to vlnité alebo trapézové. Jedinečný vzhľad oboch tvarov v rôznych farebných prevedeniach, stačí si vybrať to pravé.

 

Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

 • 1
  6 variantov
  Trapézový plech Guttatop T12 Univerzálny trapézový plech T-12. Dodáva sa v prevedení pozink aj RAL. Univerzálne trapézové dosky sa používajú napr. pre oplotenie či zakrytie jednoduchých prístreškov.
  od 12,89 €
  10,74 € bez DPH
 • 2
  34 variantov
  Guttatop samorezný vrut Oceľový samorezný vrut z pozinkovanej ocele vo variantoch červenej, hnedej alebo striebornej farbe. Oceľové samorezné vruty slúži na upevnenie plechovej krytiny. V jednom balení je 250 ks skrutiek.
  od 25,19 €
  20,99 € bez DPH
 • 3
  2 varianty
  Trapézová plechová krytina Maslen Unidach UNIDACH 12/18 je univerzálna krytina z trapézového plechu T-12 alebo T-18. Vyrába sa v 2m dĺžkach v rôznych farbách podľa dostupnosti a je vo väčších množstvách naskladnená. Je ideálna pri stavbe záhradných domčekov, altánkov, prístreškov na auto či drevo.
  od 14,55 €
  12,13 € bez DPH
Počet produktov: 39

Novinka

Vlnitá plechová krytina Maslen Symetra
Vlnitá plechová krytina Maslen Symetra
17,70 € / m2 Zobraziť
Najpredávanejšia krytina SYMETRA značky MASLEN má unikátny tvar profilu krytiny s jemným pretlačením na každom prelise pridáva nielen na vizuálnych, ale aj kvalitatívnych vlastnostiach.

Novinka

Vlnitá plechová krytina Maslen Škridplech
Vlnitá plechová krytina Maslen Škridplech
18,00 € / m2 Zobraziť
Jeden z najznámejších strešných plechov Škridplech značky Maslen. Svojim tvarom pripomína klasickú, pálenú škridlu. Vhodný pri rekonštrukciách so zachovanám pôvodného krovu. Výška vlny 19mm umožňuje jej použitie od 12° bez priečnych spojov.

Novinka

Vlnitá plechová krytina Maslen Gapa
Vlnitá plechová krytina Maslen Gapa
18,15 € / m2 Zobraziť
Pre tých, ktorí preferujú masívnejšie tvary strešných krytín je ideálnou voľbou krytina GAPA . Tvarom a výškou profilu pripomína veľmi obľúbenú betónovú škridlu.

Novinka

Vlnitá plechová krytina Maslen Topdach S15
Vlnitá plechová krytina Maslen Topdach S15
15,00 € / m2 Zobraziť
Univerzálna, ekonomicky výhodná krytina ktorá je stále skladom, to je TOPDACH. Ako jediná zo všetkých profilovaných krytín nie je vyrábaná na mieru čo dokumentuje jej univerzálnosť a všestranné použitie.

Novinka

Vlnitá plechová krytina Maslen AluSYMA
Vlnitá plechová krytina Maslen AluSYMA
43,20 € / m2 Zobraziť
Ďalším z prémiových hliníkových produktov v našom portfóliu je krytina ALUSYMA. Unikátny tvar profilu krytiny s jemným pretlačením na každom prelise pridáva nielen na vizuálnych, ale aj kvalitatívnych vlastnostiach.

Novinka

Vlnitá plechová krytina Maslen AluGAPA
Vlnitá plechová krytina Maslen AluGAPA
43,35 € / m2 Zobraziť
Spojenie masívneho vzhľadu s ľahkosťou hliníka do prémiového produktu, to je krytina ALUGAPA. Tvarom a výškou profilu pripomína veľmi obľúbenú betónovú škridlu. Je vyrobená z hliníku, preto je ju možné použiť takmer kdekoľvek.

Novinka

Vlnitá plechová krytina Bella Sara hrubozrnný mat
Vlnitá plechová krytina Bella Sara hrubozrnný mat
20,33 € / ks Zobraziť
Plechová strešná krytina Guttatop Bella Sara má elegantný a moderný tvar pripomínajúci klasickú tašku.

Novinka

-5%
Vlnitá plechová krytina Klasik lesk
Vlnitá plechová krytina Klasik lesk
19,58 € 18,60 € / ks Zobraziť
Strešná krytina Guttatop Klasik je ideálny pre zastrešenie menších záhradných stavieb i rodinných domov.
Trapézový plech Guttatop T-6
Trapézový plech Guttatop T-6
25,27 € / m2 Zobraziť
Trapézový oceľový plech s reliéfnym povrchom v imitácii zlatého duba sa hodí ako bezúdržbová alternatíva drevených paluboviek.

Novinka

Trapézový plech Guttatop T12
Trapézový plech Guttatop T12
12,89 € / m2 Zobraziť
Univerzálny trapézový plech T-12. Dodáva sa v prevedení pozink aj RAL. Univerzálne trapézové dosky sa používajú napr. pre oplotenie či zakrytie jednoduchých prístreškov.
Trapézový plech Guttatop T-18
Trapézový plech Guttatop T-18
17,39 € / m2 Zobraziť
Ľahká plechová strešná krytina s výškou vlny 18 mm, ktorá vyniká veľmi kvalitným prevedením. Pozinkovaná trapézová doska Guttatop T18 je vyrobená z profilovaného obojstranne pozinkovaného oceľového plechu hrúbky 0,4 mm s povrchovou úpravou z oboch strán.

Novinka

Trapézová plechová krytina Maslen Unidach
Trapézová plechová krytina Maslen Unidach
14,55 € / m2 Zobraziť
UNIDACH 12/18 je univerzálna krytina z trapézového plechu T-12 alebo T-18. Vyrába sa v 2m dĺžkach v rôznych farbách podľa dostupnosti a je vo väčších množstvách naskladnená. Je ideálna pri stavbe záhradných domčekov, altánkov, prístreškov na auto či drevo.