• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk
Cena

Záhradné domčeky

Záhradné domčeky sú ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce ušetriť miesto na záhrade. Slúžia na uskladnenie zahrádkarských a bazénových potrieb, na uskladnenie náradia, kosačiek, záhradného nábytku a ďalších iných vecí, ktoré vám zaberajú miesto na záhrade.
Zobraziť viac

Pri výbere vášho domčeka by ste mali zohľadniť na čo bude domček slúžiť a podľa toho si vybrať veľkosť a materiál.

Ako si vybrať veľkosť a materiál domčeka?

V našej ponuke nájdete širokú škálu domčekov v rôznych veľkostiach a farbách. Čo sa týka materiálu, máme na výber z troch a to drevené domčeky, plastové domčeky a plechové domčeky.

Ak ste vlastníkom malej záhradky a potrebujete ušetriť čo najviac miesta, je pre vás ideálna voľba napríklad jeden z našich plechových domčekov Arrow Woodridge alebo domček GAH 407.

Ak hľadáte útulné miesto na relaxáciu, odpočinok mohol by byť pre vás vhodný domček Lifetime King Size z kategórie plastových domčekov, ktoré sú drahšie ale absolútne bezúdržbové.

Ak by ste chceli staviť na klasiku, v našej ponuke nájdete aj široký sortiment drevených domčekov. Naviac ponúkame zvýhodnené sety drevených domčekov, v ktorých dostanete zdarma podlahu a strešnú lepenku.

 

Najpredávanejšie

Zobraziť viac