Upozorňujeme, že momentálne dochádza k oneskoreniu objednávok so skleníkmi a obrubníkmi (aj keď sú skladom).

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

Izolácia strechy a základov

Najpredávanejšie

  • 1
    Nopová fólia N Basic Poskytuje efektívne riešenie proti priesaku zemnej vlhkosti, radónu a pár do stavebných konštrukcií.
  • 2
    Reflexná hliníková folia pod podlahové kúrenie Reflexné fólie pre podlahové kúrenie znižujú vyhrievanie priestoru pod teplovodným potrubím a odrážajú tepelné lúče späť do obytného priestoru.
  • 3
    Nopová fólia Guttabeta N Je vyrábaná z polyetylénu (HDPE) s vysokou hustotou. Nopovú fóliu je vďaka jej vlastnostiam a použitému materiálu možné využiť v rade konštrukcií stavieb.
Zľava-3%
Ukončovacia lišta T20 bez ventilačných otvorov je určená k začisteniu a pevnému uchyteniu nopovej fólie T20.
7.86 EUR 7.62 EUR / ks bez DPH 6.35 EUR

Novinka

Ukončovacia lišta k nopovej fólii Fondaline v dĺžke 2m.
3.00 EUR / ks bez DPH 2.50 EUR
Zľava-10%

4 varianty

Butylkaučuková páska sa používa na vodotesné spojenie nopových fólií, parozábran. Vhodná aj pre naše podstrešné a nopové fólie.
7.57 EUR od 6.81 EUR / ks bez DPH 5.68 EUR
Zľava-5%
Podlahová parotesná fólia z penového polyetylénu s reflexnou metalizovanou Al vrstvou o hrúbke 3 mm. Určené pod plávajúce podlahy.
2.18 EUR 2.07 EUR / m2 bez DPH 1.73 EUR
Zľava-5%
Podlahová fólia skladajúca sa z bublinkovej a reflexné metalizované Al vrstvy o hrúbke 3 mm. Fólia je určená pre podlahové vykurovanie.
2.30 EUR 2.19 EUR / m2 bez DPH 1.82 EUR
Reflexné fólie pre podlahové kúrenie znižujú vyhrievanie priestoru pod teplovodným potrubím a odrážajú tepelné lúče späť do obytného priestoru.
0.55 EUR / m2 bez DPH 0.46 EUR

4 varianty

Podklad pre podlahové krytiny, baliaci materiál slúžiaci na ochranu pred nárazom, oderom alebo iným poškodením.
od 0.33 EUR / bm bez DPH 0.28 EUR

13 variantov

Dilatačný okrajový pás s PE-fóliou a samolepiacou páskou pohlcuje rozťažnosť materiálu, zabraňuje poškodeniu podlahy a zároveň znižuje prenos hluku.
od 0.20 EUR / bm bez DPH 0.17 EUR

4 varianty

Dilatačný okrajový pás s PE-fóliou a samolepiacou páskou pohlcuje rozťažnosť materiálu, zabraňuje poškodeniu podlahy a zároveň znižuje prenos hluku.
od 0.31 EUR / bm bez DPH 0.26 EUR
Starlon podložka špeciálne vyrobená z XPS peny určená na podlahové kúrenie.
1.38 EUR / m2 bez DPH 1.15 EUR

2 varianty

Extrudovaný polystyrén XPS - STYRISOL je tepelno-izolačný materiál vo forme dosky, ktorý sa používa na izoláciu zemných soklov, podláh, tepelných mostov, podmuroviek...
od 2.59 EUR / m2 bez DPH 2.16 EUR

6 variantov

Synthos XPS Prime S je moderný izolačný výrobok vyvinutý s ohľadom na ekológiu. Trieda Prime S má vyššiu tepelnú odolnosť a zaraďujeme ho do triedy horlavosti F.
od 4.60 EUR / m2 bez DPH 3.83 EUR