• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk
Cena

Modulárne vchodové striešky

Kde používať modulárne vchodové striešky?

Hoci je reč o vchodových strieškach, majú aj ďalšie využitie. Najmä, ak je možné ich modulovať - teda upravovať ich dĺžku pridaním ďalšej časti prekrytia s jednou bočnou konzolou. Viete ich vyskladať do ľubovoľnej dĺžky, a vytvoriť tak ochranu pred poveternostnými vplyvmi nielen nad vstupom do budovy.

 

Využitie nielen nad vstupom

Ich princíp je jednoduchý. Kúpite základnú modulárnu striešku s dĺžkou 120 cm alebo 150 cm a k nej si zoženiete aj ďalší diel podobných rozmerov, no za podstatne nižšiu cenu. Tento diel napojíte na základňu. Modulárna strieška slúži na prekrytie vstupov, ktoré sa nachádzajú blízko pri sebe - môže ísť o obchodné prevádzky alebo administratívne budovy. Svoje využitie ponúkajú aj ako krytie terás a lodžií. Ak máte na dome priestranné okno, na ktoré príliš svieti slnko alebo je vystavené intenzívnym lejakom, strieška s bronzovou výplňou ponúkne adekvátnu ochranu. Veľmi obľúbené sú aj modulárne striešky nad schody.

Čo je dobré vedieť?

Modulárne striešky sa dajú napájať. V našej ponuke nájdete vchodovú striešku Modulo v 12 variantoch (rozdielne veľkosti a farby), na ktorú sa dá pripevniť predĺženie vchodovej striešky Modulo. Samotné predĺženie nie je použiteľné. Sú vyrobené z kvalitného dutinkového polykarbonátu GUTTAGLISS Dual Box o hrúbke 4 mm alebo 6 mm. Zakončovacie lišty sú vyrobené z eloxovaného hliníka a konzoly z pevnostného kopolyméru čiernej alebo sivej striebornej farby.

Zobraziť viac...
Počet produktov: 0
Kategória je prázdna
Bohužiaľ, kategória momentálne neobsahuje žiadne produkty.