Doručujeme po celej SR!
Skleníky Volya/Gardentec Doručenie cca 3-5 prac. dní
Skleníky Lanitplast Doručenie cca 1-2 týždne
Ostatný (bežný) tovar Doručenie 3-5 prac. dní
Osobný odber Nie je možný
Volajte na 0905667261 od 8:00 - 18:00
Aj počas týchto dní sme pre vás k dispozícii na zákazníckej linke a bez problémov doručujeme po celej SR.

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

Modulárne vchodové striešky

Kde používať modulárne vchodové striešky?

Hoci je reč o vchodových strieškach, majú aj ďalšie využitie. Najmä, ak je možné ich modulovať - teda upravovať ich dĺžku pridaním ďalšej časti prekrytia s jednou bočnou konzolou. Viete ich vyskladať do ľubovoľnej dĺžky, a vytvoriť tak ochranu pred poveternostnými vplyvmi nielen nad vstupom do budovy.

 

Využitie nielen nad vstupom

Ich princíp je jednoduchý. Kúpite základnú modulárnu striešku s dĺžkou 120 cm alebo 150 cm a k nej si zoženiete aj ďalší diel podobných rozmerov, no za podstatne nižšiu cenu. Tento diel napojíte na základňu. Modulárna strieška slúži na prekrytie vstupov, ktoré sa nachádzajú blízko pri sebe - môže ísť o obchodné prevádzky alebo administratívne budovy. Svoje využitie ponúkajú aj ako krytie terás a lodžií. Ak máte na dome priestranné okno, na ktoré príliš svieti slnko alebo je vystavené intenzívnym lejakom, strieška s bronzovou výplňou ponúkne adekvátnu ochranu. Veľmi obľúbené sú aj modulárne striešky nad schody.

Čo je dobré vedieť?

Modulárne striešky sa dajú napájať. V našej ponuke nájdete vchodovú striešku Modulo v 12 variantoch (rozdielne veľkosti a farby), na ktorú sa dá pripevniť predĺženie vchodovej striešky Modulo. Samotné predĺženie nie je použiteľné. Sú vyrobené z kvalitného dutinkového polykarbonátu GUTTAGLISS Dual Box o hrúbke 4 mm alebo 6 mm. Zakončovacie lišty sú vyrobené z eloxovaného hliníka a konzoly z pevnostného kopolyméru čiernej alebo sivej striebornej farby.

Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

  • 1
    Vchodová strieška Modulo Vchodové striešky Modulo nad vchodové dvere sú vyrobené z kvalitného dutinkového polykarbonátu GUTTAGLISS Dual Box so šírkou 4 mm alebo 6 mm.
  • 2
    Predĺženie vchodovej striešky Modulo Predĺženie, ktoré umožňuje zostavenie ľubovoľnej dĺžky zastrešenia, vchodov, garáží, výkladov a pod. Strieška je osadená kvalitným polykarbonátom GUTTAGLISS DUAL BOX 4 a 6 mm.
  • 3
    Markýza Modulo Modulárny systém markýzy s možnosťou nastavenia ľubovoľnej dĺžky. Strieška je osadená polykarbonátom GUTTAGLISS DUAL BOX 6 mm (rozmer 140 × 150 cm).

12 variantov

Vchodové striešky Modulo nad vchodové dvere sú vyrobené z kvalitného dutinkového polykarbonátu GUTTAGLISS Dual Box so šírkou 4 mm alebo 6 mm.
od 55.45 EUR / ks bez DPH 46.21 EUR

12 variantov

Predĺženie, ktoré umožňuje zostavenie ľubovoľnej dĺžky zastrešenia, vchodov, garáží, výkladov a pod. Strieška je osadená kvalitným polykarbonátom GUTTAGLISS DUAL BOX 4 a 6 mm.
od 39.79 EUR / ks bez DPH 33.16 EUR

2 varianty

Modulárny systém markýzy s možnosťou nastavenia ľubovoľnej dĺžky. Strieška je osadená polykarbonátom GUTTAGLISS DUAL BOX 6 mm (rozmer 140 × 150 cm).
od 226.20 EUR / ks bez DPH 188.50 EUR