• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk
Cena

Postrekovače

Načo sú určené postrekovače?

Postrekovač je zariadenie určené k rozprašovaniu kvapalín.  Používa sa najmä v záhradníctve a v poľnohospodárstve na rozprašovanie zmesí vody s pesticídmi alebo s biologickými prípravkami pri ochrane rastlín, stromov alebo plodín. V priemysle sa používa na rozprašovanie vody alebo rozličných chemických postrekov. V našej ponuke nájdete dva druhy postrekovačov a to akumulátorové alebo ručné, výber je len Vás.

Akumulátorové postrekovače Villager

S celkom novým prístupom k priemyselnému dizajnu, treba zdôrazniť silu, ich robustnosť a trvanlivosť. Okrem vizuálnych zmien je veľmi dôležitý prídavok vo forme teleskopického predĺženia, s cieľom rozšíriť dosah striekania. Villager VBS 16 Li je batohový postrekovač strednej kapacity navrhnutý pre použitie na stredne veľké povrchy.

So 16-litrovou nádržou a Li-ion alebo NiCd batériou poskytujú skvelý komfort počas prevádzky. Veľmi tiché, bez uvoľnenia výfukových plynov, sú vhodné na použitie v uzavretých priestoroch, ako sú skleníky, hoci sú široké používajú sa veľmi úspešne v ovocinárstve a záhradníctve.

Ručné postrekovače

Odolné a dlhotrvajúce. Ručné postrekovače Villager sú správna voľba pre každého záhradníka. Postrekovače boli koncipované tak, aby poskytovali ľahký a jednoduchý zásah, umožnili výživu a ochranu pred chorobami a škodcami pre vaše rastliny, prijatím správnych agrotechnických a agrochemických opatrení.

Zobraziť viac