Cena
Značky

Rektifikačné terče

Rektifikačné terče - Poradíme, kde ich používať

Chystáte sa na položenie novej dlažby, ale obávate sa nerovného podložia? Chcete realizovať zmeny, ktoré nepredstavujú trvalý zásah do podkladu a izolačných vrstiev? Potom neprehliadnite naše rektifikačné terče pod dlažbu. Suchý spôsob položenia podlahy (bez špárovania) ešte nebol jednoduchší.

 

Na čo použiť rektifikačné terče?

Terče pod dlažbu nájdete hneď v niekoľkých prevedeniach - najčastejšie ako nastaviteľné terčíky, alebo aj 3D teleskopické terče, ktoré umožňujú výškové nastavenie. Využívajú sa najmä pri nerovnom podloží alebo pri snahe odizolovať novú podlahu od vlhkosti. Rektifikačné terče pod dlažbu v našej ponuke sú výškovo pevné, a preto sa očakáva, že podložie bude vyspádované správne.

 

Pre balkóny, terasy aj rovné strechy

Aký je ich význam? Používajú sa najmä na terasy, balkóny, lodžie a rovné strechy, u ktorých chcú majitelia vykonať renováciu bez zásahu do izolácie. Ak by ste postupovali klasickým spôsobom a došlo by k poškodeniu dlažby, pri jej oprave (búraní a vysekávaní) môže dôjsť k poškodeniu hydroizolačnej vrstvy. Pomocou plastových terčov zrealizujete suchú pokládku, pri ktorej môžete dlažbu kedykoľvek rozložiť a opraviť bez poškodenia izolácie či súvislosti podkladovej vrstvy.

Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

 • 1
  Rektifikačná podložka Pokiaľ nie je podklad rovný, používajú sa pre vyrovnanie rektifikačné podložky, ktoré sú vysoké 2,5 mm.
  0.28 € 0.29 EUR
  0.23 € bez DPH
 • 2
  Elastický PVC terč pod dlažbu Gumové terče pod dlažbu H5 mm slúžia pre suchú pokládku plošnej dlažby hlavne na strešných konštrukciách, terasách, balkónoch, lodžiach a pod.
  0.98 €
  0.82 € bez DPH
Elastický PVC terč pod dlažbu
Gumové terče pod dlažbu H5 mm slúžia pre suchú pokládku plošnej dlažby hlavne na strešných konštrukciách, terasách, balkónoch, lodžiach a pod.
0.98 €
0.82 € bez DPH
Detail produktu
Rektifikačná podložka
Pokiaľ nie je podklad rovný, používajú sa pre vyrovnanie rektifikačné podložky, ktoré sú vysoké 2,5 mm.
0.28 € 0.29 EUR
0.23 € bez DPH
Detail produktu
Hore