Upozorňujeme, že momentálne dochádza k oneskoreniu objednávok so skleníkmi a obrubníkmi (aj keď sú skladom).

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

Terče pod dlažbu

Terče pod dlažbu - Spôsob, ako vyrovnať podlahu

Trápite sa s nerovným povrchom alebo vytrvalou prítomnosťou vlhkosti? Vytvoriť dokonale rovnú plochu je niekedy ťažkým orieškom aj pre profesionálov. Existuje niekoľko spôsobov, ako si poradiť a medzi nimi aj čoraz populárnejšia suchá pokládka na teleskopické alebo rektifikačné terče.

Toto sú hlavné výhody:

 • Terče pod dlažbu využijete pri rekonštrukcii starších domov alebo bytov, kde podlahy nevykazujú dokonalú rovinu. Teleskopické terče sú nastaviteľné, a to až do výšky 190 mm.
 • Zaťažiteľnosť jedného terča je vysoká - 400 až 800 kg pri rovnomernom rozložení hmotnosti. Sú vhodné aj pre ťažšie betónové dlažby.
 • Podlaha položená na terčoch nie je k základu lepená ani špárovaná. Dá sa ľahko odmontovať/odňať a v prípade poškodenia jedného kusu vykonať náhradu v priebehu krátkej chvíle.
 • Terasové terče umožňujú zdvihnúť podlahu na požadovanú výšku. Aj po daždi je terasová podlaha priamo pochôdzna, keďže prebytočná voda odteká smerom k hydroizolačnej vrstve cez špáry. Treba však zrealizovať zberné žliabky pre odvodnenie. Rovnako tak je možné ukryť pod dlažbu aj elektroinštaláciu.
 • Ideálne riešenie pre pivnice - vlhkosť zo základne nevzlína k dlažbe, čím sa výrazne predlžuje životnosť novej podlahovej vrstvy.
 • Naši zákazníci si pochvaľujú mäkký pocit pri chôdzi a jednoduchú inštaláciu na sucho - vždy s perfektným výsledkom.
Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

 • 1
  Teleskopický terč pod dlažbu Umožňuje ukladanie dlažby na ploché strechy, terasy, dvory, a to do výšky až 220 mm nad terén.
 • 2
  Kruhový terč pod dlažbu Umožňuje ukladanie dlažby na ploché strechy, terasy, dvory, kde je hromadenie vody nad úrovňou terénu nežiaduce.
 • 3
  Rektifikačná podložka Pokiaľ nie je podklad rovný, používajú sa pre vyrovnanie rektifikačné podložky, ktoré sú vysoké 2,5 mm.

9 variantov

Umožňuje ukladanie dlažby na ploché strechy, terasy, dvory, a to do výšky až 220 mm nad terén.
od 1.99 EUR / ks bez DPH 1.66 EUR

2 varianty

Nastaviteľný terč Minimart má únostnosť 400kg pri rovnomernom zaťažení.
od 2.50 EUR / ks bez DPH 2.08 EUR

2 varianty

Umožňuje ukladanie dlažby na ploché strechy, terasy, dvory, kde je hromadenie vody nad úrovňou terénu nežiaduce.
od 0.29 EUR / ks bez DPH 0.24 EUR
Gumové terče pod dlažbu H5 mm slúžia pre suchú pokládku plošnej dlažby hlavne na strešných konštrukciách, terasách, balkónoch, lodžiach a pod.
0.98 EUR / ks bez DPH 0.82 EUR
Zľava-5%
Pokiaľ nie je podklad rovný, používajú sa pre vyrovnanie rektifikačné podložky, ktoré sú vysoké 2,5 mm.
0.29 EUR 0.28 EUR / ks bez DPH 0.23 EUR