Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Terče pod dlažbu

Terče pod dlažbu - Spôsob, ako vyrovnať podlahu

Trápite sa s nerovným povrchom alebo vytrvalou prítomnosťou vlhkosti? Vytvoriť dokonale rovnú plochu je niekedy ťažkým orieškom aj pre profesionálov. Existuje niekoľko spôsobov, ako si poradiť a medzi nimi aj čoraz populárnejšia suchá pokládka na teleskopické alebo rektifikačné terče.

 

Toto sú hlavné výhody:

  • Terče pod dlažbu využijete pri rekonštrukcii starších domov alebo bytov, kde podlahy nevykazujú dokonalú rovinu. Teleskopické terče sú nastaviteľné, a to až do výšky 190 mm.
  • Zaťažiteľnosť jedného terča je vysoká - 400 až 800 kg pri rovnomernom rozložení hmotnosti. Sú vhodné aj pre ťažšie betónové dlažby.
  • Podlaha položená na terčoch nie je k základu lepená ani špárovaná. Dá sa ľahko odmontovať/odňať a v prípade poškodenia jedného kusu vykonať náhradu v priebehu krátkej chvíle.
  • Terasové terče umožňujú zdvihnúť podlahu na požadovanú výšku. Aj po daždi je terasová podlaha priamo pochôdzna, keďže prebytočná voda odteká smerom k hydroizolačnej vrstve cez špáry. Treba však zrealizovať zberné žliabky pre odvodnenie. Rovnako tak je možné ukryť pod dlažbu aj elektroinštaláciu.
  • Ideálne riešenie pre pivnice - vlhkosť zo základne nevzlína k dlažbe, čím sa výrazne predlžuje životnosť novej podlahovej vrstvy.
  • Naši zákazníci si pochvaľujú mäkký pocit pri chôdzi a jednoduchú inštaláciu na sucho - vždy s perfektným výsledkom.
Zobraziť viac...
2 varianty
Nastaviteľný terč Minimart má únostnosť 400kg pri rovnomernom zaťažení.
od 2.50 EUR bez DPH 2.08 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
9 variantov
Umožňuje ukladanie dlažby na ploché strechy, terasy, dvory, a to do výšky až 220 mm nad terén.
od 1.99 EUR bez DPH 1.66 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
2 varianty
Umožňuje ukladanie dlažby na ploché strechy, terasy, dvory, kde je hromadenie vody nad úrovňou terénu nežiaduce.
od 0.29 EUR bez DPH 0.24 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
1 variant
Gumové terče pod dlažbu H5 mm slúžia pre suchú pokládku plošnej dlažby hlavne na strešných konštrukciách, terasách, balkónoch, lodžiach a pod.
0.98 EUR bez DPH 0.82 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks
Zľava-5%
1 variant
Pokiaľ nie je podklad rovný, používajú sa pre vyrovnanie rektifikačné podložky, ktoré sú vysoké 2,5 mm.
0.29 EUR 0.28 EUR bez DPH 0.23 EUR
cena je uvedená vr. DPH za ks