• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Grilovacie náradie na údenie G21

Kód produktu: 635408 Značka: G21
Približná cena dopravy 9,00 €
Chcete si dopriať ešte lepšiu chuť grilovaných špecialít? Táto malá, kovová škatuľka s dierkami vás dostane na vyššiu úroveň grilovania, priamo medzi majstrami grilu.
9,30 € / ks
vrátane DPH
Cena za 1 ks je 9,30 €
ks
Doručenie 04.07 až 09.07.2022 Skladom - ihneď k odberu
Detaily produktu Galéria Na stiahnutie Recenzie Diskusia

Chcete si dopriať ešte lepšiu chuť grilovaných špecialít? Táto malá, kovová škatuľka s dierkami vás dostane na vyššiu úroveň grilovania, priamo medzi majstrami grilu.

Aké výhody prináša grilovanie s boxom na údenie G21?

Dômyselne riešená nerezová škatuľka s vekom sa po naplnení drevenými lupienkami alebo štiepkami zavrie a vloží medzi horáky plynového grilu, prípadne na rošt grilu na drevené uhlie alebo grilu elektrického.

Po zatvorení veka grilu a zahriatí grilu sa z namočených drevených lupienkov začne uvoľňovať dym, ktorý naplní grilovací priestor a grilované mäso, ryby alebo ďalšie špeciality získajú jedinečnú dymovú arómu. G21 box na údenie sa skvele hodí aj pre doúdenie syrov, ovocia a zeleniny na grile.

Prevedenie grilovacieho náradia – boxu G21 na údenie

G21 box na údenie s vekom je pevný a stabilný aj pri vysokej teplote vo vnútri grilu. Vyrobili sme ho z nerezu a opatrili otvormi v spodnej stene aj vo veku. Vďaka týmto prieduchom sa dym uvoľňuje von z boxu a plní vnútorný priestor grilu.

 Box na údenie G21 je pri rozmeroch 23 x 9 cm a výškou 4 cm kompaktný a medzi horáky plynového grilu alebo na rošt grilu na drevené uhlie alebo grilu elektrického ho tak ľahko umiestnite.

Veko grilu nechajte po celý čas grilovania s údiacim boxom zatvorené, aby dym mohol cirkulovať vnútri.

Tipy pre maximálne využitie údiaceho boxu G21

Namáčať alebo nenamáčať? Pred použitím odporúčame drevené lupienky alebo štiepky namočiť, aby vznikal dym a štiepky nezhoreli. Po namočení z drevených štiepkov dôkladne vyžmýkajte tekutinu, príliš mokré triesky a lupienky by sa namiesto dymenia len naparovali.

 1. Chuť grilovaného mäsa či iných dobrôt a dymová vôňa by sa mali navzájom zladiť. Využite grilovací dymový box naplno a vložte do neho štiepky z rôznych druhov dreva podľa toho, čo práve grilujete.
 2. Pohrať sa môžete aj s tekutinou, do ktorej drevené odrezky, štiepky alebo lupienky namáčate – citrónová šťava dodá vynikajúcu dymovú arómu rybám, morským plodom alebo bielemu mäsu, vyskúšať môžete aj jablkovú alebo ananásovú šťavu a výborná je tiež aróma z dymu drevených lupienkov, namočených v pive alebo ľahkom víne.

Čím box naplniť?

Pri voľbe drevených štiepok, lupienkov alebo odrezkov do boxu na údenie G21 máte veľký priestor na experimentovanie a objavovanie. Vyskúšajte rôzne typy dreva, škála chutí je neuveriteľná. Drevené lupienky alebo štiepky z orecha sa hodia k hovädziemu aj bravčovému mäsu. Dym z orechových štiepkov je silný a veľmi aromatický.

Drevo z jablone je ideálne pre bravčové mäso a hydinu, jeho dymová aróma je jemná a sladkastá.

Čerešňové drevo je skvelé a univerzálne, vhodné pre bravčové, hovädzie, hydinové i zverinu. Sladká a jemná chuť, ktorá sa dobre mieša s inými drevinami.

Jelšové štiepky alebo lupienky sú ideálne k rybám a hydinovému mäsu. Ich dym je jemný a mäsu dodá nasladlú arómu.

Hlavné prednosti grilovacieho boxu na údenie G21

 • odolné prevedenie z nerezového plechu
 • ľahká údržba
 • kompaktné prevedenie s chytro umiestnenými prieduchmi a vekom
 • univerzálne použitie pre plynové a elektrické grily aj grily na drevené uhlie
Rozmer23 x 4 x 9.5 cm
Hmotnosť0.28 kg
Materiálnerez
Hrúbka0.5 mm
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
 • 13 rokov skúseností Na trhu od roku 2009. Spolupracujeme s viacerými známymi dodávateľmi zo Slovenska a Českej republiky.
 • Platobné možnosti Tovar je možné uhradiť dobierkou, prevodom či kartou
 • Partnerský program Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom či pravidelnom odbere.

Pomoc & Poradenstvo

 • Pomoc pri objednávke Kontaktujte nás v prípade, že si neviete rady pri vytváraní objednávky. +421 903 229 601
 • Stále v kontakte Ak potrebujete zistiť iné informácie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu. info@lacnestavebniny.sk