• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Grilovacie náradie na údenie G21

Kód: 635408 Značka: G21
Chcete si dopriať ešte lepšiu chuť grilovaných špecialít? Táto malá, kovová škatuľka s dierkami vás dostane na vyššiu úroveň grilovania, priamo medzi majstrami grilu. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Materiál
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Chcete si dopriať ešte lepšiu chuť grilovaných špecialít? Táto malá, kovová škatuľka s dierkami vás dostane na vyššiu úroveň grilovania, priamo medzi majstrami grilu.

Aké výhody prináša grilovanie s boxom na údenie G21?

Dômyselne riešená nerezová škatuľka s vekom sa po naplnení drevenými lupienkami alebo štiepkami zavrie a vloží medzi horáky plynového grilu, prípadne na rošt grilu na drevené uhlie alebo grilu elektrického.

Po zatvorení veka grilu a zahriatí grilu sa z namočených drevených lupienkov začne uvoľňovať dym, ktorý naplní grilovací priestor a grilované mäso, ryby alebo ďalšie špeciality získajú jedinečnú dymovú arómu. G21 box na údenie sa skvele hodí aj pre doúdenie syrov, ovocia a zeleniny na grile.

Prevedenie grilovacieho náradia – boxu G21 na údenie

G21 box na údenie s vekom je pevný a stabilný aj pri vysokej teplote vo vnútri grilu. Vyrobili sme ho z nerezu a opatrili otvormi v spodnej stene aj vo veku. Vďaka týmto prieduchom sa dym uvoľňuje von z boxu a plní vnútorný priestor grilu.

 Box na údenie G21 je pri rozmeroch 23 x 9 cm a výškou 4 cm kompaktný a medzi horáky plynového grilu alebo na rošt grilu na drevené uhlie alebo grilu elektrického ho tak ľahko umiestnite.

Veko grilu nechajte po celý čas grilovania s údiacim boxom zatvorené, aby dym mohol cirkulovať vnútri.

Tipy pre maximálne využitie údiaceho boxu G21

Namáčať alebo nenamáčať? Pred použitím odporúčame drevené lupienky alebo štiepky namočiť, aby vznikal dym a štiepky nezhoreli. Po namočení z drevených štiepkov dôkladne vyžmýkajte tekutinu, príliš mokré triesky a lupienky by sa namiesto dymenia len naparovali.

  1. Chuť grilovaného mäsa či iných dobrôt a dymová vôňa by sa mali navzájom zladiť. Využite grilovací dymový box naplno a vložte do neho štiepky z rôznych druhov dreva podľa toho, čo práve grilujete.
  2. Pohrať sa môžete aj s tekutinou, do ktorej drevené odrezky, štiepky alebo lupienky namáčate – citrónová šťava dodá vynikajúcu dymovú arómu rybám, morským plodom alebo bielemu mäsu, vyskúšať môžete aj jablkovú alebo ananásovú šťavu a výborná je tiež aróma z dymu drevených lupienkov, namočených v pive alebo ľahkom víne.

Čím box naplniť?

Pri voľbe drevených štiepok, lupienkov alebo odrezkov do boxu na údenie G21 máte veľký priestor na experimentovanie a objavovanie. Vyskúšajte rôzne typy dreva, škála chutí je neuveriteľná. Drevené lupienky alebo štiepky z orecha sa hodia k hovädziemu aj bravčovému mäsu. Dym z orechových štiepkov je silný a veľmi aromatický.

Drevo z jablone je ideálne pre bravčové mäso a hydinu, jeho dymová aróma je jemná a sladkastá.

Čerešňové drevo je skvelé a univerzálne, vhodné pre bravčové, hovädzie, hydinové i zverinu. Sladká a jemná chuť, ktorá sa dobre mieša s inými drevinami.

Jelšové štiepky alebo lupienky sú ideálne k rybám a hydinovému mäsu. Ich dym je jemný a mäsu dodá nasladlú arómu.

Hlavné prednosti grilovacieho boxu na údenie G21

  • odolné prevedenie z nerezového plechu
  • ľahká údržba
  • kompaktné prevedenie s chytro umiestnenými prieduchmi a vekom
  • univerzálne použitie pre plynové a elektrické grily aj grily na drevené uhlie
Rozmer23 x 4 x 9.5 cm
Hmotnosť0.28 kg
Materiálnerez
Hrúbka0.5 mm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo