Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Guttagliss Hobbycolor 3 mm

Akcia

Ľahké, nepriehľadné plastové dosky s rovnomernou a uzavretou penovou štruktúrou, vďaka ktorej majú vynikajúcu odolnosť voči nárazom a poškriabaniu.

Predaj produktu skončil
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Dosky GUTTAGLISS Hobbycolor sú ľahké nepriehľadné plastové dosky s rovnomernou a uzavretou penovou štruktúrou, vďaka ktorej majú dobrú odolnosť voči nárazom a poškriabaniu. PVC dosky GUTTAGLISS Hobbycolor disponujú aj cez svoju nízku hmotnosť vysokou vlastnou tuhosťou a zostávajú stabilné aj po rozsiahlom spracovaní. PVC dosky prinášajú vďaka svojmu uzavretému, hodvábne matnému povrchu optimálne možnosti ďalšieho spracovania. Bez problémov je možná potlač, opis alebo polepenie. Ďalej je možné dosky veľmi ľahko spracovávať s použitím bežného štandardného náradia a nástrojov. Okrem toho je možné dosky bez problémov lepiť alebo zvárať.

PVC dosky GUTTAGLISS Hobbycolor sú odolné voči vlhkosti a napučaniu. Vo vonkajšom prostredí je však materiál použiteľný iba obmedzene, pretože farby nie sú trvalo UV odolné. Vďaka nehorľavosti a mnohých dodávaným formátom sú dosky GUTTAGLISS Hobbycolor vhodné aj pre výrobu bezpečných a cenovo výhodných výplní. Použitie: pre interiéry, nábytkové výplne, obklady stien, obmedzené použitie vo vonkajšom prostredí (dočasné), kutilstvo, stavba modelov, vyrezávanie lupienkovú pílou, dekorácie, lišty, výplne.

 

  • Univerzálne a cenovo výhodné
  • Jednoduché spracovanie, tvárnenie
  • Ľahké, stabilné a odolné voči nárazu
  • Odolné voči vlhkosti
  • neľahko horľavé

 

Polyvinylchloridová doska Hobbycolor  
materiál polyvinylchlorid
teplotná odolnosť +5°C až + 75°C
hrúbka 3 mm
veľkosť 25 x 100; 50 x 50; 50 x 100; 50 x 125; 50 x 150 cm
farba modrá, bielá, červená, zelená, čierná, šedá, žltá
priehľadnosť 0% (nepriehľadné)

 

 

Technické špecifikácie

Súbory na stiahnutie