• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Plechová krytina Bilka Retro Panel

Kód: 7010427 Značka: Bilka
Strešné panely z drážkovaného plechu so samozamykacím falcom predstavujú moderné riešenie v oblasti výroby strešných krytín, ako aj jednoduchú a rýchlu alternatívu pre tradičné strechy so zalomením. Zistiť viac...
Osobný odber
Doručenie priamo na adresu
Farba
Hrúbka
Do poznámky k objednávke zadajte prosím akú dĺžku plechu si prajete a koľko kusov. Následne Vám dodatočne upravíme objednávku v systéme. Plech sa reže na mieru, preto je nutné uhradiť zálohu vo výške 100% hodnoty objednávky, v prípade zrušenia objednávky, v ktorej plech už bol vyrobený, zálohu v plnej sume nevraciame.
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle:
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Retro Panel, vyrobený z oceľového plechu, obojstranne pozinkovaného a chránený polyesterom, poskytuje nenahraditeľnú ochranu pre každú strechu, pričom pokrýva extrémne širokú oblasť typov budov, pre ktoré môže byť tou najlepšou voľbou. Predovšetkým vďaka svojmu systému spájania "click", ktorý umožňuje rýchlu montáž, ale aj variabilným rozmerom panelov, ktoré sú rezané podľa konkrétnych potrieb každého projektu. Budete si tak môcť vybrať akúkoľvek veľkosť, ktorú potrebujete pre svoj projekt, pokiaľ bude spadať medzi minimálnu a maximálnu hranicu 1000 mm - 7000 mm.

Tento typ plechovej krytiny môže byť zvolený na pokrytie vidieckych alebo štandardných domov s normálnou strechou, ktorá potrebuje renováciu, ale aj pre nové alebo moderné budovy. Flexibilita plechovej krytiny Retro Panel umožňuje zakrytie budov s veľmi veľkým sklonom, zakrytie atypických budov, ako sú pamiatkovo chránené budovy, zachovajúc architektonický vzhľad budovy, takisto kancelárske budovy, alebo obchodné centrá, môžu byť pokryté krytinou Retro Panel bez toho, aby negatívne zasiahli do estetického vzhľadu budovy.

Jednoduchá montáž, implicitne ekonomický, odolný a trvácny, s odhadovanou životnosťou 60 rokov a mimoriadne všestranný, patrí medzi najpraktickejšie riešenia. Kompletné a kvalitné riešenie, 10 vrstiev krytiny, z ktorých je vyrobený, zaisťuje optimálnu ochranu každej strechy. Kvalitný materiál použitý pri výrobe týchto panelov a multistart technológia, chráni oceľový plech pred vlhkosťou a tým aj pred koróziou.

 • Rýchla a ľahká montáž
 • Nepopierateľná estetika strechy s veľkým sklonom
 • Panely bez viditeľných upevňovacích prvkov (skrutky)
 • Pozdĺžne profilovanie pre zvýšenie pevnosti strechy
 • Možnosť realizácie strechy so sklonom min. 8⁰
 • Záruka 15 rokov na matnú povrchovú úpravu

Použitie

 • Na pokrytie vidieckych alebo štandardných domov
 • Zakrytie budov s veľmi veľkým sklonom
 • Zakrytie atypických budov
 • Kancelárske budovy alebo obchodné centrá

Upozornenie

Dĺžka plechu je individuálna podľa potreby zákazníka, poprosíme o uvedenie dĺžky do poznámky k objednávke, v poslednom kroku v košíku. Plech sa dodáva v dĺžkach od 1 do 7 metrov. Pri dĺžkach viac ako 4,5 metra sa doprava dohaduje individuálne a cena dopravy je vyššia ako štandardne.

 

 

 

 

 

Materiál oceľový plech
Povrchová úprava matná
Celková šírka 542 mm
Užitočná šírka 500 mm
Životnosť 60 rokov
Typ povrchovej úpravy obojstranné pozinkovanie chránené polyesterom
Výška drážky 25 mm
Farbaral 3009 (oxidovaná-červená) , ral 7024 (grafit) , ral 8017 (hnedá) , ral 9005 (čierna)
Hrúbka0.45 mm, 0.5 mm, 0.6 mm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo