• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátová trapézová doska Guttagliss Glaze

Kód: 100002996 Značka: Gutta
Moderná, elegantná polykarbonátová doska vyniká vysokou pevnosťou a úžasným vzhľadom imitujúcim sklo. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Rozmer
Farba
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Polykarbonátová doska Guttagliss Glaze je moderná krytina, ktorá vyniká prirodzenou a vernou imitáciou skla. Originálny tvar zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu za použitia nízkeho počtu skrutiek, pri zachovaní extrémnej pevnosti a životnosti.

 

Inovatívny dizajn a prevedenie

Polykarbonátová doska Guttagliss Glaze búra zabehnuté designy polykarbonátových krytín. Doska je designovaná tak, aby prirodzenú rovnú plochu verne napodobňujúcu sklo nerušil žiadny kotviaci materiál či krycia lišta. Vznikajú tak čisté a elegantné línie, ktoré Vašej pergole či terase pridajú nádherný moderný vzhľad. Vznikne tak úchvatný, prevzdušnený priestor na relaxáciu a odpočinok.

 

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Poylkarbonátová doska Guttagliss Glaze je koncipovaná tak, aby čisté a elegantné línie nerušil žiadny nevzhľadný spojovací materiál alebo krycia lišta. Kotvenie dosky je riešené preskrutkovaním trapézových vĺn na vrchole krovu či laty. Vznikne tak čistý spoj, ktorý nebude nijako rušiť povrch a čistý dizajn terasy či pergoly.

Budúcnosť v dvoch farbách

Polykarbonátové dosky môžete mať v dvoch farbách. Čistú a elegantnú číru alebo modernú a nadčasovú sivú.

 

Skladovanie a montáž

Trapézové dosky skladujte na rovnej ploche alebo na drevenej palete. Dosky položené na sebe nikdy neskladujte na priamom slnku alebo v teplote nad 60 °C. Tieto dosky zvyšujú koncentráciu slnečných lúčov do určitých miest, čím môže dôjsť k deformácii spodných dosiek. Uskladnené dosky chráňte tiež pred mechanickým poškodením, dažďom a ďalšími nepriaznivými vplyvmi. Po doskách nechoďte. Ako podkladovú konštrukciu je najlepšie zvoliť drevenú. Horné líce podkladových lát je nutné opatriť penovou podkladnou páskou Guttagliss, kvôli zaisteniu dostatočnej dilatácie materiálu. Rozstup lát pre správnu montáž je 600 mm na os. Na pripevnenie používajte iba skrutky s plastovou podložkou napr. nerez vrut V2A. Vruty sa pripevňujú na vrchole vlny po 500 mm. Diery pre skrutky je vždy nutné predvŕtavať - ​​veľkosť otvoru bude o cca 2 mm väčšia ako priemer použitej skrutky. V bežných prípadoch stačí dosky umyť iba čistou vodou. V prípade silného znečistenia používajte iba bežné saponáty bez abrazív. Nepoužívajte prípravky obsahujúce organické rozpúšťadlá. Na dosky Guttagliss vstupujte iba pomocou dosiek slúžiacich na rozloženie hmotnosti!

Montáž PVC dosky  
Vzdálenosť lát 600 mm
Maximálná vzdialenosť vrutov 500 mm

 

Rezanie a vŕtanie

S doskami zaobchádzajte opatrne, aby pri manipulácii nedošlo k ich poškodeniu. Trapézové dosky môžu byť jednoducho prispôsobené požadovanej dĺžke rezaním ručným alebo elektrickou pílou s jemným ostrím. Neodporúčame rezať dosky pri teplotách nižších ako 10 °C. Pri rezaní musí byť doska zaistená, aby nedochádzalo k vibráciám. Dosky odporúčame vŕtať špeciálnym kónickým vrtákom HSS. Pri vŕtaní je nutné, aby bola doska v mieste vrtu podložená a riadne ukotvená. Potrebné otvory na skrutku je nutné vŕtať s otvorom s väčším priemerom, aby sa predišlo poškodeniu dosiek vďaka možnej dilatácii. Na upevňovanie dosiek je nutné vždy predvŕtať otvory. Dosky sa nesmú pribíjať klincami.

Rozmer4000 x 688 mm, 5000 x 688 mm, 6000 x 688 mm
Farbačíra , sivá
Hmotnosť3.5 kg
Dĺžka4000 mm, 5000 mm, 6000 mm
Šírka688 mm
Materiálpolykarbonát
Hrúbka3 mm
Profil60 / 35 mm
Tvar krytinytrapéz
Povrchhladký
Priepustnosť svetla20 %, 90 %
UV ochranaáno
Rezy na mierunie
Krycia šírka600 mm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo