• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Skleník NORDPOLEN MASTER

Kód: 296214 Značka: Nordpolen
Skleník so šírkou 296 cm môže neznalému znieť ako príliš veľký, ale ak ste podobní nadšenci ako my, veľmi rýchlo zaplníte priestor rastlinami všetkých tvarov, veľkostí a farieb! K dispozícií v troch základných rozmeroch. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Dĺžka
Šírka
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Darček v hodnote 49,00 €
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Predstavujeme skleník NORDPOLEN MASTER, ktorý v sebe spája kombináciu severskej odolnosti a slovenskej cenovej dostupnosti. Všetky naše 3 metre široké skleníky ponúkajú veľa priestoru na pestovanie pre ambicióznych záhradníkov a vo väčších záhradách vyzerajú úžasne.

ideálne pre každého ambiciózneho záhradkára. Skleník so šírkou 296 cm môže neznalému znieť ako príliš veľký, ale ak ste podobní nadšenci ako my, veľmi rýchlo zaplníte priestor rastlinami všetkých tvarov, veľkostí a farieb! Aby ste si boli istí, že získate ten správny model pre vašu záhradu, máme pre vás skleníky MASTER, skleníky vysokej kvality, ktoré obstoja v skúške času. Náš najpredávanejší model NORDPOLEN MASTER v dĺžke 422 cm poskytuje veľký pestovateľský priestor, v ktorom môžete kombinovať miesto na sadenie, pestovateľské záhony, či kvetináče, a prispôsobiť si tak svoj vlastný pracovný priestor. Prikúpte si k nemu ďalšie dve strešné okná a získate skleník s výbornou úrovňou vetrania za veľmi prijateľnú cenu. 

Ide o klasický a na slovenskom trhu rokmi overený typ skleníka so sedlovou strechou a mierne zošikmenými bočnými stenami. 

Konštrukcia

Špeciálne navrhnutý omega tvar oceľových profilov zabezpečuje vysokú tuhosť a pevnosť konštrukcie aj v prípade silného vetra a čerstvej snehovej pokrývky až do výšky 50 cm, čo zodpovedá hmotnosti až 50kg/m2. Spojovací materiál, ktorý je súčasťou dodávky, je takisto pozinkovaný, aby neprichádzalo ku korózii spojov.

Konštrukcia skleníka NORDPOLEN ELITE je vyrobená z kvalitnej pozinkovanej ocele hrúbky 0,8 mm a zasklenia matným sklom HELIOS hrúbky 4 mm.

Skleníky sa vyznačujú nenáročnou montážou, ktorú zvládne aj priemerne zručný domáci kutil.

Samozrejmosťou skleníka NORDPOLEN MASTER je jeho „nekonečná“ modulárnosť. Skleníky možno predlžovať podľa želania, vďaka 105 cm dlhému predĺženiu, ktoré možno doobjednať.

Na konštrukciu skleníka poskytujeme záruku 5 rokov na prehrdzavenie (viď záručný list). Čo vieme ešte garantovať je, že aj po 20 rokoch vám bude skleník stále prinášať radosť, máme to odskúšané.

Zasklenie

NORDPOLEN MASTER sa štandardne dodáva s matným sklom HELIOS hrúbky 4 mm. Tabule sa pripevňujú na konštrukciu pomocou oceľových úchytiek. Sklo je bežný, tradične používaný materiál na stavbu skleníkov. Svojim zložením je hygienicky neškodný materiál. Svetelná priepustnosť skla hrúbky 4 mm je 88-92 %.

Jeho výhody sú najmä dlhá životnosť bez zmeny vlastností, odolnosť voči poškriabaniu, optimálna priepustnosť UV žiarenia 4-6 %, odolnosť voči chemickým látkam, teplotná stabilita, hygienická nezávadnosť, ekologickosť. Je to najvhodnejší materiál pre zdravé pestovanie plodín.

Pri inštalácii nedoťahujte úchytky príliš napevno, aby neprišlo k prasknutiu skla.

Oceľová základňa s nízkym prahom

Skleník NORDPOLEN MASTER obsahuje integrálnu oceľovú základňu ako súčasť dizajnu. Oceľová konštrukcia je bezúdržbová, nehrdzavejúca a odolná voči deformácii a hnilobe, ktorá sa vyskytuje pri drevených skleníkoch.

Podklad

Najlepší podklad pod skleník NORDPOLEN MASTER je kvalitný železobetónový základ siahajúci do hĺbky 50 cm pod úroveň terénu, čo prispieva k stabilite skleníka, ktorá je tak dôležitá najmä u skleníkov so sklenenou výplňou. 

Skleník je možné postaviť aj na pevné betónové alebo dlažobné platne. Súčasťou voliteľného príslušenstva je podkladový oceľový rám, ktorý je možné zakúpiť ku skleníku, tento rám má hrúbku 1,5 mm. Rám nejde do hĺbky - do pôdy, ale iba na povrch. Lôžko, po obvode, kam sa základ položí, musí byť vyrovnané a spevnené (štrkom, hranolmi,atď.). 

Kvalitný základ pomáha zamedziť poškodeniu skleníka (zinkovej vrstvy, sklenenej výplne), prerastaniu buriny, či presakovaniu prípadných chemických látok do pôdy mimo skleníka.

Vetranie

NORDPOLEN MASTER obsahuje vo všetkých rozmeroch jedno strešné vetracie okno, ktoré dostanete ako darček. Vetranie môžete zlepšiť pridaním ďalších okien, ako aj automatických otváračov strešných okien. V našom e-shope si môžete zakúpiť automatický otvárač aj rám pre okno v rozmere 950 x 500 mm, ktorý sa nainštaluje na strešnú konštrukciu. Zo strechy len vyberiete sklenú tabuľu, vložíte na rám okna a HOTOVO!

Dvere

Všetky rozmery skleníka  NORDPOLEN MASTER obsahujú jedny posuvné dvere rozmeru 1705 x 785 mm s madlom zvonku, aby sa dvere dali zavrieť pri silnom vetre alebo otvoriť, keď potrebujete viac vetrania.

Pre lepší prístup do skleníka z oboch strán a dodatočné odvetranie je možné dokúpiť v našom obchode ďalšie dvere do zadného čela. Avšak pre náročnosť inštalácie vieme zadné dvere dodať len ako súčasť nami poskytovanej montáže (podmienky montáže viď v časti Montáž).

5-ročná záruka

Každý skleník NORDPOLEN, ktorý opúšťa továreň, je vyrobený so starostlivosťou a pozornosťou k detailu a je naň poskytovaná 5-ročná predĺžená záruka na prehrdzavenie – takže viete, že kupujete produkt, z ktorého sa môžete tešiť dlhé roky. Konkrétne podmienky záruky sú uvedené v záručnom liste.

Konštrukciu je potrebné uskladniť v suchom prostredí. Konštrukcia je zabalená tak, že, sú jednotlivé plechové diely naskladané na seba a vplyvom vzdušnej vlhkosti pôsobiacej na pozinkovaný povrch môžu vznikať na povrchu zoxidované miesta. Riadnym uskladnením sa tejto oxidácii dá predísť.

Doprava

Bezplatné doručenie po celom Slovensku. Aktuálne dodacie lehoty pre skleníky NORDPOLEN nájdete vždy pri konkrétnom výrobku. Bezplatné doručenie platí pre celé územie Slovenskej republiky a zahŕňa akékoľvek príslušenstvo objednané so skleníkom. Po prijatí objednávky dohodneme s Vami dátum a miesto doručenia, ktoré Vám budú najlepšie vyhovovať. Pre dodávky do krajín susediacich so Slovenskom (Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko) nás kontaktujte.

Montáž

Každý skleník NORDPOLEN sa dodáva s komplexným návodom na montáž. S pomocníkom dokáže kompetentný domáci kutil postaviť skleník takejto veľkosti cez víkend.

Tento čas a námahu však možno eliminovať použitím profesionálnej montážnej firmy, ktorá skleník rýchlo a efektívne postaví, zasklí a ukotví na vopred pripravenom mieste – či už v pôde alebo na pripravených základoch. Pozrite si naše pokyny k príprave miesta a základne pre skleník.

Naša spoločnosť poskytuje možnosť montáže na objednávku. Cena montáže závisí od časovej náročnosti stavby skleníka a vzdialenosti. Radi s Vami individuálne dohodneme termínmiesto cenu montáže Vášho skleníka. Stačí ak nás kontaktujete telefonicky, mailom alebo napíšete Vašu požiadavku do poznámky pri vytváraní objednávky.

Príslušenstvo

Polička NORDPOLEN

Šikovná, pevná polička do skleníku s rozmermi 105 x 15,5 cm z pozinkovanej ocele, ktorá sa dá využiť na výsev rastlín, na odkladanie drobných predmetov, sadeníc, náradí, ako cenný doplnkový pestovateľský priestor alebo ako podstavec, aby ste mali všetko, čo potrebujete, na dosah. Nosné konzoly sa uchytia ku konštrukcii skleníka. Police je možné umiestniť vedľa seba, aby ste dosiahli ľubovoľnú dĺžku.

Pracovný stôl NORDPOLEN

Všestranný pracovný stôl je široký 57 cm, dlhý 100 cm a vysoký 70 cm, je vyrobený z pozinkovanej ocele a bude Vám prinášať úžitok počas celého vegetačného obdobia. Uložte si naň zásobník na vodu, či kvetináče, aby ste z tohto skvelého doplnku vyťažili maximum. A ak potrebujete priestor, môžete ho ľahko presunúť von a stále ho účelne využívať.

Automatický otvárač NORDPOLEN

Vaše rastliny sú optimálne vetrané prostredníctvom otvárania a zatvárania s riadenou teplotou. V závislosti od teploty sa piest valca pohybuje a otvára alebo zatvára okno. Automatický otvárač okien je plne automatické zariadenie s reguláciou teploty. Automatický otvárač sa dá rýchlo a jednoducho nainštalovať na okná skleníkov. Otáčaním valca si plynule nastavíte uhol otvorenia a dosiahnete tak správnu ventiláciu pre Váš skleník.

 

Skleník NORDPOLEN MASTER

 

M2

M3

M4

Šírka

296 cm

296 cm

296 cm

Dĺžka

214 cm

318 cm 

422 cm

Výška pri hrebeni

200 cm

200 CM

200 cm

Výška pri odkvape

135 cm 

135 cm 

135 cm 

Vnútorná plocha

6,3 m2

9,4 m2

12,5 m2

Počet okien zdarma 

1

1

1

Počet dverí zdarma 

1

1

1

Rozmer balenia skla - drevená debna

155 x 25 x 66,5 cm

155 x 33 x 66,5 cm

155 x 41 x 66,5 cm

Rozmer balenia konštrukcie - kartónová krabica

183 x 30 x 12 cm

183 x 30 x 17 cm

183 x 30 x 22 cm

Hmotnosť spolu v kg

 215 kg

 285 kg

 355 kg

 

Farba strieborná
Výška 2 m
Materiál konštrukcie pozinkovaný plech
Materiál zasklenia sklo
Strešné okno 1 ks
Čelné dvere 1 ks
Hrúbka profilu 0.8 mm
Hrúbka zasklenia 4 mm
Výška pri odkvape 1.35 m
Typ skla rozptylové
Rozmer2.96 x 2.14 m, 2.96 x 3.18 m, 2.96 x 4.22 m
Hmotnosť215 kg, 285 kg, 355 kg
Dĺžka2.14 m, 3.18 m, 4.22 m
Šírka2.96 m
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
10+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo