• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Asfaltový šindeľ IKO Cambridge Xpress

Kód: 76090554 Značka: IKO
Spolu s IKO Cambridge Xtreme 9,5 ° je IKO Cambridge Xpress tou najlepšou voľbou pre šindľové strechy. Oba typy ponúkajú dokonalé riešenie pre novostavby i rekonštrukcie. IKO Cambridge Xpress je najväčší šindeľ v Európe ponúkaný vo vysokej európskej kvalite Zistiť viac...
Osobný odber
Doručenie priamo na adresu
Farba
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Cambridge Xpress = najväčší laminovaný dizajnový šindeľ

Nebudeme vás zaťažovať technickými detailmi, ale bežné laminované šindle majú rozmer 1000 x 336 mm. Šindle Cambridge Xpress IKO sa vyrábajú v rozmeroch 1038 x 349 mm. Väčší šindeľ je efektívnejší, pretože znamená rýchlejšie pokrytie vašej strechy. Je to skvelá správa pre strechárov! Naši kanadskí kolegovia IKO dokázali, ako jednoducho a rýchlo sa inštalujú šindle v prípade väčších laminovaných IKO šindľov. 

Strešné šindle v prekrásnych prírodných odtieňoch

IKO Cambridge Xpress majú jedinečný vzhľad: váš dom vyzerá trochu tradične, ale stále moderne. Vďaka 8 prírodným farbám sa IKO Cambridge Xpress hodí na každý dom. Týchto 8 farieb je starostlivo navrhnutých kombináciou granúl, i keď hlavným účelom minerálneho posypu je ochrana bitúmenu pred UV žiarením. Táto ochrana by mohla byť zabezpečená aj iným materiálom, ale iba granule kombinujú túto ochranu s rozmanitou estetikou. IKO granuly sa starostlivo miešajú, aby sa zaistili krásne prírodné farby. Povrch granúl je pokrytý špeciálnou vrstvou, proti vyblednutiu farby.

Vynikajúci pre všetky strešné projekty!

Neobmedzujte sa len na použitie pre strechu vášho domu! IKO Cambridge Xpress je tiež vhodný pre mnoho iných strešných projektov. Potrebujete strechu pre váš záhradný dom, chatu, houseboat, garáž, altánok, či  prístrešok k bazénu? Pre tieto typy striech si ľudia často vyberajú klasické drevené šindle. Drevené šindle ponúkajú určitú charizmu a autentický vzhľad. Laminované strešné šindle IKO vytvárajú rovnaký dojem vo vysokej kvalite, ale za prijateľnú cenu. Prírodné odtiene a jedinečný tvar šindľov robia z IKO Cambridge Xpress ideálne zastrešenia, ktoré dodá vášmu elegantnému domu, štýlovému prístrešku, exkluzívnej  streche bazéna či elegantnej streche penziónu jedinečný vzhľad, aký ste vždy chceli.

Klasické šindle IKO Superglass sú dostupné v rovnakých prírodných odtieňoch ako IKO Cambridge Xpress. Sú preto vhodné ako nárožia a hrebene pre strechu z IKO Cambridge.

Najlepšia voľba pre novostavby a rekonštrukcie

Vďaka svojim veľkým rozmerom (jednoduchá a rýchla inštalácia), dlhoročným skúsenostiam IKO a použitiu vysokokvalitných  surovín (sklená rohož, granule a bitúmen) je Cambridge Xpress výbornou alternatívou pre vašu strechu! S celkovou zárukou 25 rokov (z toho 15 rokov Platinová záruka) máte istotu, že si svoju strechu užijete po celé desaťročia!

Objavte niektoré výhody - najefektívnejších laminovaných strešných šindľov IKO Cambridge Xpress

  • Väčšie pokrytie než akékoľvek iné bežné strešné šindle
  • Nová špeciálna klincovacia línia - Cambridge Xpress línia pre rýchlu inštaláciu
  • Jednoduchšia inštalácia obzvlášť pri strmých sklonoch
  • Dostupné v 8 prírodných farebných odtieňoch
  • Vynikajúce riešenie pre renovácie..
  • Vhodné pre ľubovoľný tvar strechy.

Šírka 1038 mm
Výška 349 mm
Plošná hmotnosť 12.3 kg / m2
Záruka 25 rokov
Minimálny sklon strechy 15 °
Typ asfaltu modifikovaný asfalt app
Počet m2 v balení 3.1 m2
Počet balení na palete 42 bal
Reakcia na oheň trieda e
Priľnavost posypu (EN 12039) max 1.2 g
Reakcia na namáhanie vonkajším ohňom brooft1
Odpor voči pretrhnutiu klincom (EN 12310-1) 140 N
Pozdĺžna a priečna rozťažnosť (EN 12311-1) 3.5 %
Platinová záruka 15 rokov
Farbaamazon zelená (43) , cédrovo-hlinená (49) , dvojitá čierna (52) , harvardská bridlica (50) , jesenná hnedá (53) , orientálna sivá (51) , riviera červená (55) , stará sekvojová (54)
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo