• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Lepidlo na tehly Guttafoam

Kód: #3552750 Značka: Gutta
Polyuretánové pištoľové lepidlo pre jednoduché a čisté murovanie. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Balenie
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Polyuretánové lepidlo na tehly je špeciálne lepiaca, výplňová a tesniaca hmota vznikajúca napenením a vytvrdením kvapalnej reakčnej zmesi spolu so vzdušnou vlhkosťou.

Použitie: Medzi hlavné aplikácie lepidla na tehly patrí montáž a izolácia tehlových stien s vysokou požiadavkou na tepelnú izoláciu a rýchlosť prevedenia. Ďaľšou výhodou je výrazne nižšia náročnosť montáže.

 

  • Extrémna tvrdosť
  • Krátka doba zasichania
  • Záručená pevnosť konštrukcie
  • Čistá a jednoduchá inštalácia

 

Pracovný postup

Tehly, resp. pracovný povrch zbavte prachu, mastnoty a iných nečistôt. Povrch môže byť pred aplikáciou lepidla vlhký, ale nesmie byť pokrytý inovaťou alebo ľadom. Zásada dôkladného očistenia je nevyhnutná pre zachovanie požadovanej pevnosti steny.
Je vhodné, aby dóza mala pred aplikáciou teplotu asi + 15 ° C až + 20 ° C. Obsah nádobky intenzívne pretrepeme. Minimálna okolitá teplota je - 5 ° C. Optimálna teplota okolia je cca. + 20 ° C.
Naskrutkujte dózu na aplikačnú pištoľ. Pracovná poloha je dnom hore! Množstvo vypusteného lepidla sa reguluje stlačením spúšte pištole.
Na vonkajších okrajoch tehál nanášajte pásy lepidla, ktoré sú široké cca. 2 - 3 cm. Pásy lepidla nenechajte zatuhnúť dlhšiu dobu než 5 - 6 minút.
Vytvrdnuté lepidlo je možné rezať nožom, povrch lepidla je nutné chrániť pred pôsobením UV žiarenia
Čerstvé lepidlo je možné vyčistiť PU-čističom, vytvrdnuté prvky potom len mechanicky. Zároveň očistite dôkladne aj aplikačnú pištoľ. Špeciálny konektor na čističi umožňuje jej dôkladné prepláchnutie aj vo vnútri.

 

Skladovanie

Skladujte v suchom prostredí pri teplote + 5°C až + 25°C na dobre vetranom mieste. Nádoba je pod stálym tlakom. Chráňte nádobu pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C.
Skladujte mimo dosahu detí.

Balenie1 ks, 12 ks
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo