• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Podlahový prechodový profil T-LINE SPC RIGID Hamilton

Kód: 8594187732110 Značka: Egibi
Autorizovaný predajca
Podlahový prechodový profil SPC RIGID od značky Egibi Floors je vyrobený vo rovnakom dekore ako vaša podlahová krytina, aby sa dokonale zhodoval s vaším podlahovým prostredím. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle:
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Podlahový prechodový profil SPC RIGID od značky Egibi Floors je vyrobený vo rovnakom dekore ako vaša podlahová krytina, aby sa dokonale zhodoval s vaším podlahovým prostredím. To znamená, že profil má rovnaký vzhľad, vzor a farbu ako vaša podlaha od Egibi. Táto koordinácia dizajnu umožňuje dosiahnuť esteticky ladený a plynulý prechod medzi rôznymi časťami podlahy.

Hlavné vlastnosti podlahového prechodového profilu SPC RIGID:

  • Koordinovaný dizajn: Profil je navrhnutý tak, aby sa dokonale hodil k vzhľadu vašej podlahovej krytiny od Egibi, čo zabezpečuje vizuálnu jednotnosť.

  • Rôzne dekory: Podlahové krytiny od Egibi Floors sú k dispozícii v rôznych dekoroch, vrátane dreva, kameňa a iných prírodných materiálov. Voľbou profilu vo rovnakom dekore ako vaša podlaha dosiahnete dokonalú koordináciu a jednotný vzhľad.

  • Kvalita a odolnosť: Profil SPC RIGID od Egibi Floors je navrhnutý tak, aby spĺňal rovnaké požiadavky na odolnosť voči opotrebeniu, vlhkosti a fyzickým vplyvom ako vaša podlaha od Egibi. Toto zaručuje, že profil bude spoľahlivo slúžiť a udrží estetický vzhľad po dlhú dobu.

Pri nákupe podlahového prechodového profilu SPC RIGID od Egibi Floors vo rovnakom dekore ako vaša podlaha odporúčame konzultovať s predajcom alebo dodávateľom, aby ste sa uistili, že profil je kompatibilný s vaším konkrétnym modelom podlahy od Egibi a je k dispozícii vo správnom dekore.

Dĺžka 1.2 m
Šírka 35 mm
Názov rady hamilton
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo