• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Terasová doska WPC Technodeck

Kód: 829011020 Značka: Tegola
Univerzálne exteriérové WPC dosky 2D z odolného drevoplastu alebo WPC vytvoria bezúdržbovú, odolnú terasu bez triesok, príjemnú na dotyk aj na pohľad. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Farba
Dĺžka
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Univerzálne exteriérové ​​WPC dosky 2D sú vyrobené z odolného drevoplastu alebo WPC (Wood Plastic Composite) a predstavujú kombináciu drevených pilín (60 % prírodné drevené vlákna) a zdravotne nezávadného termoplastického polypropylénu (40 %). Tento terasový materiál vytvorí bezúdržbovú, odolnú terasu bez triesok, príjemnú na dotyk aj na pohľad.

S WPC doskami je možné vytvárať pôsobivé vodorovné povrchy. Svojím vzhľadom imitujú drevo, avšak bez nutnosti starostlivosti typickej pre drevené dosky, sú odolné plesniam, hubám, hnilobe aj hmyzu. Sú pochôdzne len jednostranne a to z drážkovanej strany, drevodekor je iba pohľadový.

Nenáročná pokládka a praktické vlastnosti terasových dosiek zaručujú ich dlhoročné spokojné používanie. Okrem spomínanej terasy, kde je ich uplatnenie najčastejšie, sa dajú využiť na plochy okolo bazénov, ako výplň zábradlia či vrát, obloženie stien, záhradných lavíc a pod.

  • UV stabilná, nulová nasiakavosť
  • Prirodzený vzhľad dreva
  • Na výber 5 odtieňov
  • Absolútne bezúdržbový materiál
  • Dlhá životnosť v porovnaní s drevom
  • Odolnosť proti plesniam, hubám, hnilobe a hmyzu

Montáž

Terasové dosky nemožno pokladať priamo na mokrú alebo zamrznutú zem, ideálna je zhutnená vrstva štrku, stará terasa, betónová doska alebo bodové základy (pr. terče). Prvým krokom vlastnej montáže je upevnenie podkladných hranolov k podkladu. Je nutné do nich vyvŕtať otvor do ktorého sa vloží hmoždinka tak, aby nepresahovala von. Na pripevnenie sa potom používajú nerezové skrutky, u tých je nutné, aby hlava bola zapustená a zrovnaná s povrchom. Pred upevnením skrutky je nutné predvŕtať diery, aby nedochádzalo k poškodeniu materiálu.

Vzdialenosť jednotlivých hranolov nesmie byť väčšia ako 35 cm. Vlastné dosky sa pripevňujú na podkladné hranoly pomocou montážnych sád. Na upevnenie prvej dosky sa používa štartovacia sada. Spotreba je cca 21 montážnych sád na 1 m2. Medzi doskami je nutné ponechať medzeru zhruba 6 mm kvôli odtoku vody, čisteniu alebo rozťahovaniu dosiek z dôvodu zmeny teploty. Aby nedochádzalo k vytváraniu kaluží na pochôdznom povrchu je vhodné nainštalovať terasu so sklonom 1 - 2 %.

Šírka 140 mm
Materiál umelé drevo wpc
Hrúbka 25 mm
Farbadub hnedý , original wood , svetlo-sivá , teaková , tmavo-sivá
Dĺžka2000 mm, 4000 mm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
40+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo