• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Vchodová strieška Guttavordach BS Timber-Line

Kód: 7600103 Značka: Gutta
Strieška nad vchodové dvere Guttavordach BS Timber-Line predstavuje ideálne a veľmi elegantné spojenie troch rôznych materiálov – hliníka, dreva a skla. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Rozmer
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Strieška nad vchodové dvere Guttavordach BS Timber-Line predstavuje ideálne a veľmi elegantné spojenie troch rôznych materiálov – hliníka, dreva a skla. Vyrobená je z práškovo lakovaného hliníka, výplň tvorí mreža zo sibírskeho smrekovca a všetko je zakryté odolným akrylové sklom.

Vchodová strieška je vhodná na zastrešenie vchodov, balkónov, alebo napríklad predzáhradiek pri reštauráciách a kaviarňach. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu je vhodná ako pre moderné, tak aj pre staršie typy domov a stavieb. Vyvýšený predný okraj striešky zvádza dažďovú vodu do strán, kde môže odtekať pripravenými otvormi. Súčasťou balenia je aj chrlič, ktorý je možné pripevniť na pravú či ľavú stranu striešky.

V prípade dokúpenia bočnej steny proti vetru je voda odvádzaná integrovaným odtokom v paneli bočnej steny. Testované na zaťaženie snehom 86 kg/m2.

  • Moderný a inovatívny design
  • Možnosť dodania bočnej steny
  • Výplň zo sibírskeho smrekovca
  • Práškovo lakovaný hliník
  • Zakrytie akrylátovým sklom
  • Rovný druh striešky
  • Súčasťou balenia je chrlič dažďovej vody a montážna sada pre masívne murivo
  • Rýchla inštalácia
  • Záruka 5 rokov

 

Hliníkový rám - robustný a odolný základ

Hliník je materiál, ktorý je odolný voči výkyvom počasia, odoláva slnečnému žiareniu, zaručene nekoroduje a vďaka týmto vlastnostiam si udržuje trvalý vzhľad. Ďalšou výhodou tohto materiálu je nízka hmotnosť, čím je zaistená ľahká manipulácia pri montáži.

 

Práškové lakovanie

Svojím rýdzim, nadčasovo elegantným antracitovým farebným odtieňom, (DB 703 FS) hliníkový rám vytvára zreteľný kontrast k teplej farbe dreva. Použitý jemný štrukturálny lak najvyššej kvality je pekný nielen na pohľad. Vďaka veľmi kvalitnému práškovému lakovaniu je hliníková konštrukcia odolná proti škrabancom, má dlhú životnosť a nie je citlivá voči vplyvom počasia, či už sa jedná o ultrafialové žiarenie, veľké teplotné rozdiely alebo dažďovú vodu.

Použité drevo - pre zaujímavý prírodný a prirodzený vzhľad

Naspäť k prírode, tak znie nastolený a vyhlásený trend v staviteľstve a zariaďovaní exteriérov. Drevené prvky vytvárajú hrejivú atmosféru, čo je vlastnosť, ktorá je práve pri vchodovej strieške veľmi vítaná. Po dlhom hľadaní a preverovaní mnohých možností sa naši dizajnéri a technici nakoniec rozhodli pre sibírsky smrekovec, ktorého drevo má veľmi príjemnú farbu. Túto drevenú výplň vchodovej striešky BS Timber-Line samozrejme ešte môžete individuálne skrášliť, a je úplne jedno, či ich naolejujete, natriete alebo nalakujete farbou podľa svojho výberu. V každom prípade je práve toto drevo vysoko odolné poveternostným vplyvom, má dlhú životnosť a jeho údržba nie je náročná.

 

Bezpečnostné sklo zaisťuje brilantný priehľad

Sklo veľmi dobre dopĺňa špeciálny vzhľad striešky BS Timber-Line - ideálny doplnok k hliníku a drevu. Jednotabuľové bezpečnostné sklo použité v bočnej stene je maximálne odolné proti škrabancom, úderom, prasklinám a zlomom. Takto sa budete trvalo môcť radovať z okúzľujúceho prístrešku a brilantného priehľadu cez vysoko kvalitné sklo. Zastrešenie samotnej striešky je vyrobené z vysoko kvalitného, ​​transparentného akrylátového skla s dlhou životnosťou.

 

Dažďa sa báť nemusíte

Zastrešenie Guttavordach BS Timber-Line je dokonalé v každom ohľade. Disponuje totiž aj vstavaným odtokom dažďovej vody. V spojení s bočnou stenou sa tak nemusíte obávať žiadneho dažďa. V prípade obstarania samotnej striešky bez postranného panelu, nájdete v balení aj samostatný chrlič, pre ľahký odvod vody. Je možné ho nainštalovať na pravú aj ľavú stranu striešky.

 

Farba antracit
Hmotnosť 31 kg
Materiál konštrukcie hliník
Materiál výplne akrylové sklo
UV ochrana áno
Bočná stena áno - na objednávku
Druh striešky rovná
Dovolené zaťaženie 86 kg
Plocha striešky 1.44 m2
Rozmer160 x 90 cm, 200 x 90 cm, 250 x 90 cm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo