• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Bočná stena Guttavordach BS Timber-Line

Kód: 7600112 Značka: Gutta
Masívna bočná stena ku vchodovej strieške Guttavordach BS Timber-Line. Profily vyrobené z práškovo lakovaného hliníka v antracitovej farbe, výplň tvorí mreža zo sibírskeho smrekovca a všetko je zakryté čírym bezpečnostným sklom. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Slúži na ochranu vstupu do domu pred nepriazňou počasia, dodá spoločne s vchodovou strieškou veľmi atraktívny vzhľad vášmu vchodu. Masívna bočná stena ku vchodovej strieške Guttavordach BS Timber-LineProfily vyrobené z práškovo lakovaného hliníka v antracitovej farbe, výplň tvorí mreža zo sibírskeho smrekovca a všetko je zakryté čírym bezpečnostným sklom.

  • Atraktívny vzhľad
  • Konštrukcia z hliníka
  • Výplň zo sibírskeho smrekovca
  • Zasklenie bezpečnostným sklom
  • Jednoduchá montáž
  • Odolná proti poveternostným vplyvom
  • Záruka 5 rokov

Hliníkový rám - robustný a odolný základ

Hliník je materiál, ktorý je odolný voči výkyvom počasia, odoláva slnečnému žiareniu, zaručene nekoroduje a vďaka týmto vlastnostiam si udržuje trvalý vzhľad. Ďalšou výhodou tohto materiálu je nízka hmotnosť, čím je zaistená ľahká manipulácia pri montáži.

 

Práškové lakovanie

Svojím rýdzim, nadčasovo elegantným antracitovým farebným odtieňom, (DB 703 FS) hliníkový rám vytvára zreteľný kontrast k teplej farbe dreva. Použitý jemný štrukturálny lak najvyššej kvality je pekný nielen na pohľad. Vďaka veľmi kvalitnému práškovému lakovaniu je hliníková konštrukcia odolná proti škrabancom, má dlhú životnosť a nie je citlivá voči vplyvom počasia, či už sa jedná o ultrafialové žiarenie, veľké teplotné rozdiely alebo dažďovú vodu.

Použité drevo - pre zaujímavý prírodný a prirodzený vzhľad

Naspäť k prírode, tak znie nastolený a vyhlásený trend v staviteľstve a zariaďovaní exteriérov. Drevené prvky vytvárajú hrejivú atmosféru, čo je vlastnosť, ktorá je práve pri vchodovej strieške veľmi vítaná. Po dlhom hľadaní a preverovaní mnohých možností sa naši dizajnéri a technici nakoniec rozhodli pre sibírsky smrekovec, ktorého drevo má veľmi príjemnú farbu. Túto drevenú výplň vchodovej striešky BS Timber-Line samozrejme ešte môžete individuálne skrášliť, a je úplne jedno, či ich naolejujete, natriete alebo nalakujete farbou podľa svojho výberu. V každom prípade je práve toto drevo vysoko odolné poveternostným vplyvom, má dlhú životnosť a jeho údržba nie je náročná.

 

Bezpečnostné sklo zaisťuje brilantný priehľad

Sklo veľmi dobre dopĺňa špeciálny vzhľad striešky BS Timber-Line - ideálny doplnok k hliníku a drevu. Jednotabuľové bezpečnostné sklo použité v bočnej stene je maximálne odolné proti škrabancom, úderom, prasklinám a zlomom. Takto sa budete trvalo môcť radovať z okúzľujúceho prístrešku a brilantného priehľadu cez vysoko kvalitné sklo. Zastrešenie samotnej striešky je vyrobené z vysoko kvalitného, ​​transparentného akrylátového skla s dlhou životnosťou.

 

Dažďa sa báť nemusíte

Bočná stena k strieške Guttavordach BS Timber-Line je dokonalá v každom ohľade. Disponuje totiž aj vstavaným odtokom dažďovej vody. V spojení s vchodovou strieškou sa tak nemusíte obávať žiadneho dažďa. Je možné ju nainštalovať na pravú aj ľavú stranu striešky.

 

Rozmer 220 x 90 cm
Farba antracit
Hmotnosť 41.6 kg
Šírka 90 cm
Materiál práškovo-lakovaný hliník
Výška 220 cm
UV ochrana áno
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo