• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Štvorcový sprchový kút ARELIA 1

Kód: D20T1 900 Značka: SanSwiss
AREALIA s jednokrídlovými dverami, ktoré možno namontovať ako pravé alebo ľavé, s bočnou alebo bez bočnej sklenenej steny, aluchróm, s čírym sklom. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Šírka
Bočná sklenená stena
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

ARELIA s jednokrídlovými dverami, ktoré možno namontovať ako pravé alebo ľavé, s bočnou alebo bez bočnej sklenenej steny, aluchróm, s čírym sklom. Presvedčí svojou funkčnosťou a robustným použitím za atraktívnu cenu. Leštené chrómové profily a ergonomické držadlo dodávajú všetkým modelom tejto série eleganciu. Štandardná antiplaková úprava Aquaperle výrazne uľahčujú údržbu dverí Arelia.

  • Antiplaková úprava Aquaperle
  • Dvere i bočnú stenu možno namontovať ako pravú alebo ľavú
  • Elegantné chrómové krytky podčiarkujú celkový dizajn zásten
  • Jednokrídlové dvere
  • Magnetické tesnenie dverí
  • 30 mm vyrovnávací profil

Technické prednosti a dizajn ARELIA

Jednoduchý naklapávací systém spojenia dverí a bočnej steny v uhle 90°

  • Zaisťuje úplnú tesnosť a elegantný vzhľad aj bez vŕtania a zoskrutkovaniaä

Vyrovnávací profil

  • Možnosť predstaviteľnosti až 30 mm značne uľahčuje montáž
  • Elegantné chrómované krytky podčiarkujú celkový dizajn zásteny

Antiplaková úprava AQUAPERLE - skutočná ochrana proti vodnému kameňu

Na skle bez antiplakovej úpravy steká voda po celej ploche. Vodný kameň sa pri odparovaní vody usádza v póroch skla a zastavuje stekanie. Antiplaková úprava Aquaperle znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle. Vďaka tejto úprave stekajú vodné kvapky zo skla dole a neusadzujú sa na ňom. Na skle môže zostať len niekoľko malých kvapiek. Aquaperle znižuje usadzovanie vodného kameňa na minimum a značne uľahčuje údržbu skla.

Aquaperle nie je samočistiaca úprava, ale úprava znižujúca usadeniny vodného kameňa a nečistôt na skle. Preto je aj u skiel s úpravou Aquaperle nevyhnutná pravidelná údržba a čistenie čistiacimi a ochrannými prostriedkami SanSwiss.

O značke SanSwiss

Už viac ako 30 rokov je SanSwiss špecialista na sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom.
Či už sa jedná o bezrámové, čiastočne rámové alebo rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov, široko otvárateľné krídlové dvere, posuvné dvere s úsporou miesta alebo pevné walk - in zásteny do veľkých kúpeľní, zásteny SanSwiss splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenia kúpeľní, vrátane atypických rozmerov a zvláštnych prevedení. Produkty SanSwiss spĺňajú najvyššie požiadavky na technické riešenia, funkčnosť, komfort a dizajn.

Všetky výrobky zodpovedajú vysokým štandardom platných európskych noriem. Následné dodržiavanie kvality výrobkov je pravidelne testované a sledované.

Výber kvalitných materiálov, starostlivé spracovanie modernými výrobnými procesmi aj následný vývoj zaisťujú osvedčenú vysokú úroveň kvality všetkých výrobkov SanSwiss. Vďaka svojmu rozsiahlemu know-how i početným inováciám výrobkov patrí SanSwiss k úspešným výrobcom v Európe.

Celý sortiment sprchových kútov SanSwiss sa vyrába s najvyššími nárokmi na kvalitu a výroba spĺňa najdôležitejšie európske normy.
Pravidelnými skúšobnými postupmi sa testuje spôsobilosť nových výrobkov aj dodržiavanie prísnych kvalitatívnych požiadaviek u existujúcich výrobných sérii.

Výška 1900 mm
Povrchová úprava antiplaková úprava aquaperle
Materiál zasklenia bezpečnostné sklo
Hrúbka zasklenia 5 mm
Farba zasklenia číra
Farba rámu strieborná
Šírka900 mm
Bočná sklenená stenaáno , nie
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo