• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Obdĺžnikový sprchový kút ANNEA

Kód: AN13G 900 Značka: SanSwiss
ANNEA s jednokrídlovými dverami ľavými alebo pravými, s bočnou alebo bez bočnej sklenenej steny, aluchróm, s čírym sklom. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Šírka
Otváranie
Bočná sklenená stena
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

ANNEA s jednokrídlovými dverami ľavými alebo pravými s bočnou alebo bez bočnej sklenenej steny, aluchróm, s čírým 6 mm bezpečnostným sklom, pánty so zdvihovým mechanizmom zapustené na vnútornej strane skla, otváranie len von, magnetické tesnenie, vrátane rohovej vzpery.

  • Antiplaková úprava Aquaperle
  • Jednoduchšie čistenie vďaka integrovaným pántom
  • Magnetické tesnenie
  • Pri objednaní samostatných dverí bez sklenenej steny je nutné doobjednať nástenný profil

Technické prednosti a dizajn ANNEA

Pánty so zdvihovým mechanizmom zapustené na vnútornej strane skla

  • Sú pochrómované a otváraju sa iba von
  • Zdvihový mechanizmus uľahčuje otváranie dverí, znižuje opotrebenie tesnení na dverách
  • Hladká plocha zakrytých zapustených pántov uľahčuje čistenie

Tesnosť

  • Štandardná konštrukcia bez prahovej lišty
  • Voliteľne dodávaná prahová lišta pre lepšiu tesnosť

Antiplaková úprava AQUAPERLE - skutočná ochrana proti vodnému kameňu

Na skle bez antiplakovej úpravy steká voda po celej ploche. Vodný kameň sa pri odparovaní vody usádza v póroch skla a zastavuje stekanie. Antiplaková úprava Aquaperle znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa na skle. Vďaka tejto úprave stekajú vodné kvapky zo skla dole a neusadzujú sa na ňom. Na skle môže zostať len niekoľko malých kvapiek. Aquaperle znižuje usadzovanie vodného kameňa na minimum a značne uľahčuje údržbu skla.

Aquaperle nie je samočistiaca úprava, ale úprava znižujúca usadeniny vodného kameňa a nečistôt na skle. Preto je aj u skiel s úpravou Aquaperle nevyhnutná pravidelná údržba a čistenie čistiacimi a ochrannými prostriedkami SanSwiss.

O značke SanSwiss

Už viac ako 30 rokov je SanSwiss špecialista na sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom.
Či už sa jedná o bezrámové, čiastočne rámové alebo rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov, široko otvárateľné krídlové dvere, posuvné dvere s úsporou miesta alebo pevné walk - in zásteny do veľkých kúpeľní, zásteny SanSwiss splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenia kúpeľní, vrátane atypických rozmerov a zvláštnych prevedení. Produkty SanSwiss spĺňajú najvyššie požiadavky na technické riešenia, funkčnosť, komfort a dizajn.

Všetky výrobky zodpovedajú vysokým štandardom platných európskych noriem. Následné dodržiavanie kvality výrobkov je pravidelne testované a sledované.

Výber kvalitných materiálov, starostlivé spracovanie modernými výrobnými procesmi aj následný vývoj zaisťujú osvedčenú vysokú úroveň kvality všetkých výrobkov SanSwiss. Vďaka svojmu rozsiahlemu know-how i početným inováciám výrobkov patrí SanSwiss k úspešným výrobcom v Európe.

Celý sortiment sprchových kútov SanSwiss sa vyrába s najvyššími nárokmi na kvalitu a výroba spĺňa najdôležitejšie európske normy.
Pravidelnými skúšobnými postupmi sa testuje spôsobilosť nových výrobkov aj dodržiavanie prísnych kvalitatívnych požiadaviek u existujúcich výrobných sérii.

Výška 2000 mm
Povrchová úprava antiplaková úprava aquaperle
Materiál zasklenia bezpečnostné sklo
Hrúbka zasklenia 6 mm
Farba zasklenia číra
Šírka vstupu 810 mm
Farba rámu strieborná
Šírka900 mm
Otváranieľavé , pravé , rohové
Bočná sklenená stenaáno , nie
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo