• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Podkladový pás Tegola Startbar S

(0) Kód produktu: AD4681 Značka: Tegola
Podkladný pás STARTBAR S vyrobený z kvalitného APP modifikovaného asfaltu je špičkový robustný pás vhodný predovšetkým pod asfaltové šindle, ale aj iné strešné krytiny. Zistiť viac...
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Rozmer
Doručenie na adresu od 12,00 € ·
Osobný odber po vytvorení objednávky · Adresa: ČSA 1027, Sliač
m2
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Podkladný pás STARTBAR S vyrobený z kvalitného APP modifikovaného asfaltu je špičkový robustný pás vhodný predovšetkým pod asfaltové šindle, ale aj iné strešné krytiny. Z jednej strany je flexibilná asfaltová hmota potiahnutá a chránená špeciálnou tkaninou z polyesteru, ktorá zaisťuje protišmykový povrch, čím zlepšuje pochôdznosť strechy a zvyšuje bezpečnosť práce na streche. Zo spodnej strany je opatrená modrou neobrúsnou netkanou textíliou.

Na rozdiel od bežných kontaktných fólií, STARTBAR S chráni strechu pred poveternostnými vplyvmi aj pred pokládkou krytiny, ktorú je možné aplikovať až po dokončení všetkých detailov na streche (antény, omietky na komínoch a zvislých stenách atď.). Počas stavby slúži ako výborná hydroizolácia a zároveň dokáže vyrovnať nerovnosti podkladu. Po dokončení strechy sa však stáva aj dôležitým prvkom celkovej skladby strešného plášťa.

  • Z kvalitného modifikovaného asfaltu
  • Zaisťuje bezpečnosť práce na streche
  • Chráni strechu aj pred pokládkou krytiny
  • Dokáže vyrovnať nerovnosti podkladu
  • Výborná hydroizolačná schopnosť

Montáž

Podkladový pás sa kladie rovnobežne s odkvapovou hranou, jeho horná časť sa mechanicky kotví klincami s veľkou hlavou. Je nutné dodržať presah pásov minimálne 10 cm a je vhodné jednotlivé spoje utesniť bitúmenovým lepidlom.

 

Rozmer30 x 1 m
Farbamodrá
Dĺžka30 m
Šírka1 m
Typmodifikovaný asfalt app
Plošná hmotnosť450 g / m2
Pevnosť v ťahu460/360 n/5 cm
Typ nosnej vložkynetkaný polyester
Spôsob aplikáciemechanickým kotvením
Flexibilita pri nízkej teplote- 45 °C
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
13 rokov skúseností Na trhu sme od roku 2009. Za túto dobu sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s viacerými zahraničnými dodávateľmi.
Platobné možnosti Ponúkame vám na výber 3 možnosti uhradenia - Na dobierku, prevodom či kartou online.
Dodatočné zľavy Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom, či pravidelnom odbere.
Poradenstvo Vždy sa nás môžete obrátiť s vašimi otázkami, ktoré vám radi zodpovieme - prostredníctvom facebooku, emailu či telefonicky.
Rýchlosť Snažíme sa doručiť vaše objednávky čo najskôr k vám. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc & Poradenstvo