• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Podkrovné schody OMAN Polar Plus

Kód: 5907572767308 Značka: OMAN
Skladacie trojdielne extra-zateplené podkrovné schody OMAN Polar Plus s drevo-kovovým držiakom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Dĺžka
Šírka
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Podkrovné schody Polar Plus predstavujú špičkový a výnimočne zateplený spôsob prístupu do podkrovných priestorov, pričom sú vybavené najnovšími vylepšeniami pre zvýšený komfort a bezpečnosť používateľa. Tieto schody Polar Plus sú zárukou, že vám poskytnú spoľahlivý prístup do vašich podkrovných priestorov, pričom zdôrazňujú špičkové tepelné vlastnosti.

Klúčové technické parametre schodov Polar Plus zahŕňajú:

 • Zateplené veko: Veko schodov je mimoriadne hrubé - až 86 mm. Je dvojstranné, pričom na vonkajšej strane je pokryté bielou HDF doskou, čo dodáva eleganciu a estetický vzhľad. Z vnútornej strany je veko zateplené 50 mm polystyrénom, čo výrazne pomáha minimalizovať tepelné straty a zvyšuje energetickú účinnosť.

 • Absolútna tesnosť: Schody Polar Plus dosiahli najvyššiu triedu tesnosti - 4. Toto bolo potvrdené výskumom akreditovaného inštitútu špecializujúceho sa na testovanie tesnosti vzduchu podľa normy EN 12207.

 • Poklop hrubý ako 3-vrstvové okná: Schody Polar Plus disponujú výnimočnou energetickou efektívnosťou, čo ich stavia na úroveň troj- a štvorvrstvových okien.

 • Teleskopické madlá: Schody majú dve dlhé zábradlia, čo umožňuje mimoriadne pohodlný vstup na rebrík. Navyše sú zábradlia umiestnené na oboch stranách, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť. Sú v estetickej červenej farbe, čo je dobre viditeľné.

 • Dvojbodový kovový zámok: Schody sú vybavené pevným dvojbodovým kovovým zámkom, čo zabezpečuje, že veko zostane vždy tesne zatvorené, čím sa minimalizuje tepelná strata.

 • Plynové pružiny: Dve plynové pružiny uľahčujú otváranie a zatváranie rebríka, čo prispieva k pohodliu a bezpečnosti pri používaní.

 • Trojnásobný systém tesnenia: Schody majú trojnásobný systém tesnenia veka, čo zabezpečuje úplné uzavretie a minimalizuje tepelné straty.

Ďalšie technické údaje:

 • Termoizolačné: Schody sú vybavené vrstvami termoizolácie, ktoré zabezpečujú, že tepelné straty sú minimalizované a interiér zostáva pohodlný.

 • Bezpečnostné madlá: Dve dlhé zábradlia a ich červená farba prispievajú k výraznej bezpečnosti pri vstupe na rebrík.

 • Úsporná konštrukcia: Konštrukcia schodov Polar Plus minimalizuje tepelné mosty, čím sa minimalizujú straty ohriateho vzduchu a znižujú náklady na vykurovanie domácností.

Montáž týchto schodov je rýchla a jednoduchá, pretože sú pripravené na použitie priamo z výroby. Skrátenie rebríka na výšku miestnosti je jednoduché a nevyžaduje zložité prípravy. S podkrovnými schodmi Polar Plus získate spoľahlivý a výnimočne zateplený prístup do vašich podkrovných priestorov s dôrazom na energetickú účinnosť a bezpečnosť.

 

 

 

Dodatočné príslušenstvo

Vstupná bariéra DSS B nie je v sade
Maskujúca lišta DSS LM-1 v sade
Montážna sada DSS ZM-1 nie je v sade
Pätky DSS S-2 v sade
Dodatočná sekcia rebríka DSS DS-1 nie je v sade
Dodatočný stupeň DSS DS-2 v sade
Dodatočný stupeň FLEX DSS DS-3 -
Rukoväť DSS P-1 / DSS P-2 v sade
Výška 280 cm
Koeficient UD 0.36 W / m2K
Výška drevenej skrinky 170 mm
Šírka rebríka 400 mm
Polomer otvárania 169 cm
Max. výška poschodia 280 cm
Hrúbka zatepleného veka 86 mm
Hrúbka tepelnej izolácie 80 mm
Šírka stupňa 358 mm
Hĺbka stupňa 80 mm
Podstupnica 147 cm
Dreveno-kovový rebrík 3-dielny
Trieda tesnosti 4
Rozmer120 x 60 cm, 120 x 70 cm
Dĺžka120 cm
Šírka60 cm, 70 cm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo