• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk
Cena

Modifikované asfaltové pásy

Modifikované asfaltové pásy - moderné riešenie s výbornou životnosťou

Pri výrobe modifikovaných asfaltových pásov sa používa asfalt modifikovaný (upravený) o plastoméry alebo elastoméry s cieľom zlepšiť teplotnú aj tvarovú odolnosť, a predĺžiť tak životnosť izolácie. Sú to práve modifikované asfaltové pásy, ktoré odporúčajú nielen odborníci, ale majú s nimi výborné skúsenosti aj naši zákazníci.

 

SBS modifikované asfaltové pásy

Pri modifikácii sa do asfaltu pridáva prvok, ktorý má jeho vlastnosti pozitívne vylepšiť. Najobľúbenejšími sú SBS modifikované asfaltové pásy, ktoré sú obohatené o styrén-butadién-styrén (SBS kaučuk). Vynikajú vysokou odolnosťou pri mínusových teplotách (až do - 25 °C), čím sa znižuje riziko objavenia trhlín pod vplyvom mrazu. K miernemu posunu asfaltu po nosnej vložke dôjde až pri teplote vyššej ako 100 °C. Ponúkajú väčšiu ťažnosť - ide o pásy s elastickými vlastnosťami, ktoré sa po natiahnutí vrátia do pôvodného tvaru. Tým sa znižuje riziko poškodenia alebo narušenia izolácie. Vhodné aj pre náročné stavby.

 

APP modifikované asfaltové pásy

Tieto asfaltové pásy sú doplnené o ataktický polypropylén (APP) s veľmi dobrými plastickými vlastnosťami (materiál je plastický, no nie elastický - nevráti sa po natiahnutí späť, no ani nepraskne). Vykazuje výbornú odolnosť voči UV žiareniu a odolnosť voči teplotám cez 125 °C. Vyniká väčšou tuhosťou, čo ho predurčuje pre strechy s vysokým sklonom - asfalt sa ani cez horúce letné dni nezačne po nosnej vložke kĺzať.

Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

 • 1
  3 varianty
  Modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design je určený pre použitie ako finálna vrstva hydroizolačného súvrstvia strešného plášťa v kombinácii s pásom z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou s vysokou mechanickou odolnosťou a pevnosťou.
  od 4.00 €
  3.33 € bez DPH
 • 2
  3 varianty
  Modifikovaný asfaltový pás Pergola Roof Hydroizolačný asfaltový modifikovaný pás sa sklenou nosnou vložkou a keramizovaným posypom, ktorý je vhodný ako vrchná vrstva na jednoduché strešné konštrukcie od minimálneho sklonu strechy 5˚.
  od 3.05 €
  2.54 € bez DPH
 • 3
  3 varianty
  Modifikovaný asfaltový pás Polyelast Extra TR Design Hydroizolačný asfaltový pás Polyelast Extra TR Design je určený pre použitie ako finálna vrstva hydroizolačného súvrstvia strešného plášťa s vysokými požiadavkami na ťažnost, mechanickú odolnosť a dlhodobú životnosť.
  od 5.50 €
  4.58 € bez DPH
Počet produktov: 21

Novinka

Modifikovaný asfaltový pás Pergola Roof
Hydroizolačný asfaltový modifikovaný pás sa sklenou nosnou vložkou a keramizovaným posypom, ktorý je vhodný ako vrchná vrstva na jednoduché strešné konštrukcie od minimálneho sklonu strechy 5˚.
od 3.05 €
2.54 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Elast 35 -20%
Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Elast 35
Pás je vyrobený z oxidovaného asfaltu s vložkou zo sklenenej rohože a povrchovou úpravou minerálnym jemnozrnným posypom. Rozmery rolky 10 m x 1 m x 3,5 mm. Lepenka IPA sa samostatne používa ako hydroizolačná povlaková krytina do podzemných častí budov.
4.47 € 5.59 EUR
3.73 € bez DPH
Detail produktu
Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Extraelast 40 -20%
Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Extraelast 40
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás s vložkou z polyesterového rúna s povrchovou úpravou farebným hrubozrným posypom.
od 6.63 € 8.29 EUR
5.53 € bez DPH
Detail produktu

2 varianty

Modifikovaný asfaltový pás Gardendach Plus
Samolepiaci hydroizolačný pás z modifikovaného asfaltu s vložkou spevneného polyesterového rúna a povrchovou úpravou farebným hrubozrnným posypom.
od 7.90 €
6.58 € bez DPH
Detail produktu

5 variantov

Modifikovaný asfaltový pás Bituelast
Modifikovaný asfaltový pás Bituelast sa používa na hydroizoláciu striech, podzemných častí budov proti zemnej vlhkosti či ochrana stavieb proti radónu.
3.80 €
3.17 € bez DPH
Detail produktu
Modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design je určený pre použitie ako finálna vrstva hydroizolačného súvrstvia strešného plášťa v kombinácii s pásom z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou s vysokou mechanickou odolnosťou a pevnosťou.
od 4.00 €
3.33 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Modifikovaný asfaltový pás Polyelast Extra TR Design
Hydroizolačný asfaltový pás Polyelast Extra TR Design je určený pre použitie ako finálna vrstva hydroizolačného súvrstvia strešného plášťa s vysokými požiadavkami na ťažnost, mechanickú odolnosť a dlhodobú životnosť.
od 5.50 €
4.58 € bez DPH
Detail produktu

3 varianty

Modifikovaný asfaltový pás Sindelit SBS
Modifikovaný asfaltový pás Sindelit SBS sa používa ako podkladná a poistná izolácia pod skladanú krytinu.
2.85 €
2.38 € bez DPH
Detail produktu
Modifikovaný asfaltový pás Radonelast 35
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Radonelast hrúbky 3.5mm sa používa pre podkladné vrstvy a medzivrstvy, na hydroizoláciu podzemných častí stavieb a podzemných objektov proti zemnej vlhkosti a radónu.
4.50 €
3.75 € bez DPH
Detail produktu
Modifikovaný asfaltový pás Radonelast 40
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Radonelast hrúbky 4.0mm sa používa pre podkladné vrstvy a medzivrstvy, na hydroizoláciu podzemných častí stavieb a podzemných objektov proti zemnej vlhkosti a radónu.
5.10 €
4.25 € bez DPH
Detail produktu
Modifikovaný asfaltový pás Skloelast Extra
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Skloelast Extra
4.95 €
4.13 € bez DPH
Detail produktu
Modifikovaný asfaltový pás Elastolep PR3
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Elastolep PR3 určený pre hydroizoláciu striech.
4.90 €
4.08 € bez DPH
Detail produktu
Hore