• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk
Cena

Modifikované asfaltové pásy

Modifikované asfaltové pásy - moderné riešenie s výbornou životnosťou

Pri výrobe modifikovaných asfaltových pásov sa používa asfalt modifikovaný (upravený) o plastoméry alebo elastoméry s cieľom zlepšiť teplotnú aj tvarovú odolnosť, a predĺžiť tak životnosť izolácie. Sú to práve modifikované asfaltové pásy, ktoré odporúčajú nielen odborníci, ale majú s nimi výborné skúsenosti aj naši zákazníci.

 

SBS modifikované asfaltové pásy

Pri modifikácii sa do asfaltu pridáva prvok, ktorý má jeho vlastnosti pozitívne vylepšiť. Najobľúbenejšími sú SBS modifikované asfaltové pásy, ktoré sú obohatené o styrén-butadién-styrén (SBS kaučuk). Vynikajú vysokou odolnosťou pri mínusových teplotách (až do - 25 °C), čím sa znižuje riziko objavenia trhlín pod vplyvom mrazu. K miernemu posunu asfaltu po nosnej vložke dôjde až pri teplote vyššej ako 100 °C. Ponúkajú väčšiu ťažnosť - ide o pásy s elastickými vlastnosťami, ktoré sa po natiahnutí vrátia do pôvodného tvaru. Tým sa znižuje riziko poškodenia alebo narušenia izolácie. Vhodné aj pre náročné stavby.

 

APP modifikované asfaltové pásy

Tieto asfaltové pásy sú doplnené o ataktický polypropylén (APP) s veľmi dobrými plastickými vlastnosťami (materiál je plastický, no nie elastický - nevráti sa po natiahnutí späť, no ani nepraskne). Vykazuje výbornú odolnosť voči UV žiareniu a odolnosť voči teplotám cez 125 °C. Vyniká väčšou tuhosťou, čo ho predurčuje pre strechy s vysokým sklonom - asfalt sa ani cez horúce letné dni nezačne po nosnej vložke kĺzať.

Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

 • 1
  3 varianty
  Modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design je určený pre použitie ako finálna vrstva hydroizolačného súvrstvia strešného plášťa v kombinácii s pásom z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou s vysokou mechanickou odolnosťou a pevnosťou.
  od 7,71 €
  6,43 € bez DPH
 • 2
  3 varianty
  Modifikovaný asfaltový pás Pergola Roof Hydroizolačný asfaltový modifikovaný pás sa sklenou nosnou vložkou a keramizovaným posypom, ktorý je vhodný ako vrchná vrstva na jednoduché strešné konštrukcie od minimálneho sklonu strechy 5˚.
  od 3,05 €
  2,54 € bez DPH
 • 3
  Modifikovaný asfaltový pás LiteBase 500 Podkladová fólia z SBS modifikovaného bitúmenu pod šindle KATEPAL, zaručujúca 30 ročnú záruku strešného plášťa.
  3,47 € 4,08 €
  2,89 € bez DPH
Počet produktov: 21

Novinka

Modifikovaný asfaltový pás Pergola Roof
Modifikovaný asfaltový pás Pergola Roof
3,05 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný asfaltový modifikovaný pás sa sklenou nosnou vložkou a keramizovaným posypom, ktorý je vhodný ako vrchná vrstva na jednoduché strešné konštrukcie od minimálneho sklonu strechy 5˚.
-20%
Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Elast 35
Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Elast 35
6,86 € 5,49 € / m2 Zobraziť
Pás je vyrobený z oxidovaného asfaltu s vložkou zo sklenenej rohože a povrchovou úpravou minerálnym jemnozrnným posypom. Rozmery rolky 10 m x 1 m x 3,5 mm. Lepenka IPA sa samostatne používa ako hydroizolačná povlaková krytina do podzemných častí budov.
-20%
Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Extraelast 40
Modifikovaný asfaltový pás Guttabit Extraelast 40
10,16 € 8,13 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás s vložkou z polyesterového rúna s povrchovou úpravou farebným hrubozrným posypom.
Modifikovaný asfaltový pás Gardendach Plus
Modifikovaný asfaltový pás Gardendach Plus
9,05 € / m2 Zobraziť
Samolepiaci hydroizolačný pás z modifikovaného asfaltu s vložkou spevneného polyesterového rúna a povrchovou úpravou farebným hrubozrnným posypom.
Modifikovaný asfaltový pás Bituelast
Modifikovaný asfaltový pás Bituelast
7,88 € / m2 Zobraziť
Modifikovaný asfaltový pás Bituelast sa používa na hydroizoláciu striech, podzemných častí budov proti zemnej vlhkosti či ochrana stavieb proti radónu.
Modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design
Modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design
7,71 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Bituelast Design je určený pre použitie ako finálna vrstva hydroizolačného súvrstvia strešného plášťa v kombinácii s pásom z oxidovaného asfaltu s nosnou vložkou s vysokou mechanickou odolnosťou a pevnosťou.
Modifikovaný asfaltový pás Polyelast Extra TR Design
Modifikovaný asfaltový pás Polyelast Extra TR Design
9,60 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný asfaltový pás Polyelast Extra TR Design je určený pre použitie ako finálna vrstva hydroizolačného súvrstvia strešného plášťa s vysokými požiadavkami na ťažnost, mechanickú odolnosť a dlhodobú životnosť.
Modifikovaný asfaltový pás Sindelit SBS
Modifikovaný asfaltový pás Sindelit SBS
7,54 € / m2 Zobraziť
Modifikovaný asfaltový pás Sindelit SBS sa používa ako podkladná a poistná izolácia pod skladanú krytinu.
Modifikovaný asfaltový pás Radonelast 35
Modifikovaný asfaltový pás Radonelast 35
8,05 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Radonelast hrúbky 3.5mm sa používa pre podkladné vrstvy a medzivrstvy, na hydroizoláciu podzemných častí stavieb a podzemných objektov proti zemnej vlhkosti a radónu.
Modifikovaný asfaltový pás Radonelast 40
Modifikovaný asfaltový pás Radonelast 40
8,74 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Radonelast hrúbky 4.0mm sa používa pre podkladné vrstvy a medzivrstvy, na hydroizoláciu podzemných častí stavieb a podzemných objektov proti zemnej vlhkosti a radónu.
Modifikovaný asfaltový pás Skloelast Extra
Modifikovaný asfaltový pás Skloelast Extra
9,25 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Skloelast Extra
Modifikovaný asfaltový pás Elastolep PR3
Modifikovaný asfaltový pás Elastolep PR3
9,08 € / m2 Zobraziť
Hydroizolačný modifikovaný asfaltový pás Elastolep PR3 určený pre hydroizoláciu striech.