• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Modifikovaný asfaltový pás Garden Roof SA

Kód: 8025072726773 Značka: Tegola
Modifikovaný samolepiaci asfaltový pás s povrchovou úpravou čadičových granúl je vhodné riešenie pre garáže, pergoly, prístrešky či hospodárske budovy. Zistiť viac...
Osobný odber
Doručenie priamo na adresu
Farba
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Vrchný samolepiaci asfaltový hobby pás Tegola Garden Roof je vyrobený z APP modifikovaného asfaltu a je vhodný na menej namáhané stavby, ako sú zahranie altány, pergoly alebo hospodárske budovy. Vďaka praktickému baleniu, vysokej flexibilite a samolepiacemu materiálu je ideálny pre rýchlu a jednoduchú montáž.

Vďaka špeciálnej technológii spracovania čadičových granúl na povrchu je zabezpečená stále farebnosť, maximálne spojenie s podkladovým asfaltom ktorý je tak chránený pred nežiaducim UV žiarením a tým je zaistená vysoká životnosť celého produktu.

Posyp na povrchu je tvorený z rôzne tvarovo a veľkostne odlišných granúl, ktoré do seba dokonale zapadajú a neodpadávajú. Dostupný je po roliach so šírkou 1 ma dĺžkou 10 m a v troch farebných variantoch.

Montáž

Pred montážou sa odporúča pásy rozvinúť a narovnať na seba, aby sa uvoľnilo prípadné napätie nosnej vložky. Podkladový materiál musí mať suchý povrch bez hrubých nečistôt a mastných škvŕn, pri savých, silikátových, plechových konštrukciách a pri aplikácii na zvislé plochy je nutné použiť asfaltový penetračný náter.

Pri veľmi šikmých strechách je potrebné pás mechanicky ukotviť.

Pásy sa pokladajú pri súčasnom odvíjaní role a snímaní ochrannej fólie zo spodnej strany pásu, potom je potrebné odlepiť fóliu na pozdĺžnych presahoch a spoje zavalčekovať. Pre správnu funkciu pásov je potrebné dodržať minimálnu šírku presahov, priečne minimálne 12 cm, pozdĺžne potom 8 cm.

  • Modifikovaný asfalt
  • Samolepiaci
  • Jednoduchá a rýchla montáž
  • Odolnosť voči UV žiareniu
  • Dlhá životnosť a vysoká odolnosť

Pre ideálnu strešnú skladbu je vhodné aplikovať najskôr podkladný pás STARTBAR a až potom naň Garden Roof SA.

Dĺžka 10 m
Šírka 1 m
Hrúbka 1.5 mm
Povrchová úprava čadičové granule
Určenie strecha
Hmotnosť role 16 kg
Nosná vložka sklorohož
Spôsob aplikácie lepením
Farbačervená , čierna , zelená
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
30+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo