Upozorňujeme, že momentálne dochádza k oneskoreniu objednávok so skleníkmi a obrubníkmi (aj keď sú skladom).

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

Profily, lišty a sieťky pre zateplenie fasády

Najpredávanejšie

  • 1
    Sklovláknitá armovacia mriežka Standard Sklovláknitá armovacia mriežka Standard slúži ako výstužná tkanina v kontaktných zatepľovacích systémoch - fasády, vonkajšie a vnútorné omietky.
  • 2
    Sklovláknitá armovacia mriežka Vertex Sklovláknitá armovacia mriežka Vertex je určená na vystužovanie omietkových vrstiev minerálnych a plastových omietok a ako výstuž v tepelnoizolačných systémoch zateplovania budov.
  • 3
    Perlinka Vertex G120 Mreža z polypropylénu zamedzuje tvorbe pri prasklín pri schnutí betónu.

3 varianty

Lišta so sklotextilnou mriežkou pre začistenie a ukončenie omietky v kontaktnom zatepľovacom systéme alebo stavbách z pórobetónu.
od 1.56 EUR / ks bez DPH 1.30 EUR

13 variantov

Soklová štartovacia lišta je základným prvkom kontaktného zatepľovacieho systému - slúži na založenie izolačného materiálu.
od 2.15 EUR / ks bez DPH 1.79 EUR
Plastový klenbový roh s tkaninou je určený pre ochranu hrán oblukov rôzných polomerov.
2.12 EUR / ks bez DPH 1.77 EUR

2 varianty

Rohová lišta AL s Vertex tkaninou slúži na vystuženie rohov a hrán objektov, ostení dverí a okien na kontaktnom zatepľovacom systéme. Zabraňuje vzniku vlasových trhlín.
od 0.90 EUR / ks bez DPH 0.75 EUR

4 varianty

Rohová lišta AL s tkaninou slúži na vystuženie rohov a hrán objektov, ostení dverí a okien na kontaktnom zatepľovacom systéme. Zabraňuje vzniku vlasových trhlín.
od 1.92 EUR / ks bez DPH 1.60 EUR
Slúži pre dokonalé spojenie kontaktného zatepľovacieho systému s parapetnou doskou. Spoj je pevný a dilatujúci - nedochádza k praskaniu omietky a zatekaniu vody.
2.35 EUR / ks bez DPH 1.96 EUR

7 variantov

Soklová štartovacia lišta je základným prvkom kontaktného zatepľovacieho systému - slúži na založenie izolačného materiálu.
od 1.79 EUR / ks bez DPH 1.49 EUR
Zľava-10%
Mreža z polypropylénu zamedzuje tvorbe pri prasklín pri schnutí betónu.
1.84 EUR 1.66 EUR / m2 bez DPH 1.38 EUR

3 varianty

Sklovláknitá armovacia mriežka Standard slúži ako výstužná tkanina v kontaktných zatepľovacích systémoch - fasády, vonkajšie a vnútorné omietky.
od 0.59 EUR / m2 bez DPH 0.49 EUR

3 varianty

Sklovláknitá armovacia mriežka Vertex je určená na vystužovanie omietkových vrstiev minerálnych a plastových omietok a ako výstuž v tepelnoizolačných systémoch zateplovania budov.
od 0.75 EUR / m2 bez DPH 0.63 EUR

7 variantov

Vymedzovacia podložka soklových líšt je určena pre vyrovnání podkladu.
od 0.05 EUR / ks bez DPH 0.04 EUR

2 varianty

Spojka k soklovým lištám je upevňovací prvok, ktorý zaisťuje vzájomné spojenie soklových zakladacích a ukončovacích profilov.
od 0.10 EUR / ks bez DPH 0.08 EUR