• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Schodový stupeň SPC RIGID Vancouver

Kód: 8594187732264 Značka: Egibi
Autorizovaný predajca
Schodnicový stupeň SPC RIGID od značky Egibi Floors v rovnakom dekore ako vaša podlahová krytina je špeciálne navrhnutý prvok na dokonalú koordináciu a zladenie vzhľadu medzi podlahou a schodmi. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle:
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Schodnicový stupeň SPC RIGID od značky Egibi Floors v rovnakom dekore ako vaša podlahová krytina je špeciálne navrhnutý prvok na dokonalú koordináciu a zladenie vzhľadu medzi podlahou a schodmi. Tento stupeň slúži na zakrytie a ochranu prednej hrany schodov a poskytuje esteticky príjemný prechod medzi podlahou a schodiskovou konštrukciou.

Hlavné vlastnosti schodnicového stupňa SPC RIGID:

  • Odolný materiál: Stupeň je vyrobený z tvrdého plastu alebo hliníka, ktorý je odolný voči opotrebeniu a vlhkosti.

  • Koordinovaný vzhľad: Použitím rovnakého dekoru podlahy od Egibi Floors sa schodnicový stupeň dokonale zladí s okolitým povrchom podlahy, čím sa vytvára jednotný vzhľad interiéru.

  • Rôzne dekory: Podlahové krytiny od Egibi Floors sú k dispozícii v rôznych variantoch dreva, kameňa a iných prírodných materiálov, takže si môžete vybrať schodnicový stupeň v rovnakom dekore ako vaša podlaha.

Pri nákupe schodnicového stupňa SPC RIGID od Egibi Floors v rovnakom dekore ako vaša podlahová krytina je dôležité konzultovať s predajcom alebo dodávateľom, aby ste sa uistili, že stupeň je kompatibilný s vaším konkrétnym modelom podlahy od Egibi a je k dispozícii v správnom dekore.

Správne vybraný schodnicový stupeň SPC RIGID v rovnakom dekore ako vaša podlahová krytina zabezpečí nielen estetický, ale aj bezpečný a odolný prvok vo vašom schodisku.

Dĺžka 1.2 m
Šírka 115 mm
Výška 25 mm
Názov rady vancouver
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo