Princípy ochrany

Na základe vášho správania na webe, vieme personalizovať jeho obsah a zobrazujeme vám následne relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ súhlasíte s používaním cookies a použitím dát o vašom správaní na eshope pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sietích či ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Plastový obrubník Guttagarden

Plastový obrubník pre tzv. neviditeľné zakončenie okrajov zámkovej a zatrávňovacej dlažby, alebo pre oddelenie dvoch záhradných plôch.

2.77 EUR od 1.61 EUR /ks 1.34 EUR bez DPH

Vyberte variant...
 • Guttagarden
  Výška obrubníku45mm
  Farbačierna
 • Guttagarden
  Výška obrubníku60mm
  Farbačierna
 • Guttagarden
  Výška obrubníku80mm
  Farbačierna
 • Guttagarden
  Výška obrubníku45mm
  Farbazelená
- ks +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Plastový obrubník pre tzv. neviditeľné zakončenie okrajov zámkovej a zatrávňovacej dlažby, alebo pre oddelenie dvoch záhradných plôch. Plastový obrubník ponúkame vo výške 45, 60 a 80 mm. Pre fixáciu zatrávňovacej tvárnice je nutné si dokúpiť buď klince plastové alebo klince kovové. Plastový obrubník Guttagarden sa kotví k zemi pomocou 3 ks kotviacich kolíkov na 1 m, pri vytváraní oblúkov z plastového obrubníka sa kotví 10 ks na 1 m. Po ukotvení sa dosype plastový obrubník zeminou do požadovanej výšky. Na zatočenie obrubníka je potreba plast nastrihnúť (viď detail na obrázku). Plastový obrubník je ideálnym riešením pre rozdelenie záhradných plôch (tráva, mulčovacia kôra, štrk, chodníky).

 

 • Zakončenie okrajov zámkovej a zatrávňovacie dlažby
 • Pre oddelenie dvoch "záhradných" plôch


Montáž

Samotná inštalácia obrubníka je veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Najprv skyprite zeminu, prípadne ju zavlažte. Potom spojte do seba jednotlivé obrubníkové prvky a na požadovanom mieste je opatrne zatlčte gumovým kladivom. Okraje potom zakončite koncovými diely (nie je súčasťou balenia). Na zatočenie obrubníka je potreba plast nastrihnúť viď detail na obrázku.

Technické špecifikácie

Farba: čiernazelená

Výška obrubníku: 45mm60mm80mm

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.