• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Vchodová strieška Guttavordach BS Shadow-Line

Kód: 7600203 Značka: Gutta
Moderná, čistá vchodová strieška. Kombinácia hliníka, dreva a skla. Vyrobené v Nemecku. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Vďaka vchodovej strieške Shadow-Line získa Váš domov originálny a nezameniteľný charakter. Vchodová strieška Guttavordach Shadow-Line je výnimočná svojim moderným, nadčasovým vzhľadom. Snúbi sa tu prvotriedny hliník, drevo a sklo tej najvyššej kvality. Spoločne tvoria dokonalú striešku, nádhernú v každom detaile. Na výrobu vchodovej striešky Guttavordach BS Shadow-Line sú použité tie najkvalitnejšie materiály.

 • Moderný a výnimočný design
 • Prvotriedne spracovanie
 • Vysoká kvalita všetkých použitých materiálov
 • Vysoko odolná hliníková konštrukcia
 • Práškové lakovanie v antracitovej farbe
 • Drevená výplň zo Schwarzwaldskej jedle
 • Bezpečnostné VSG sklo
 • Rovný druh striešky
 • Súčasťou balenia je chrlič dažďovej vody
 • Záruka 5 rokov

Hliník

Ide o prírodný materiál, ktorý je vhodný do najnáročnejších podmienok. Hliník je nerezový, neoxiduje, trvalo odoláva nepriaznivému počasiu aj slnku. Vďaka povrchovej úprave, v podobe práškového lakovania, získava povrch jemnú štruktúru. Strieška teda získava atraktívny, moderný vzhľad pri zachovaní vynikajúcej mechanickej odolnosti.

Drevo

Návrat k prírode je moderným trendom v stavebníctve. S vchodovou strieškou BS Shadow-Line môžete vyjadriť svoje preferencie pre prirodzený vzhľad elegantnejšie ako kedykoľvek predtým. Drevené prvky prenesú hrejivú a elegantnú atmosféru na každý dom. Pre vchodovú striešku Shadow-Line je použité drevo z udržateľného a zodpovedného lesného hospodárstva. Ide o jedľové drevo zo Schwarzwaldu. Vďaka krátkej prepravnej trase do výrobného závodu, je zaručená zodpovedajúca kvalita použitého dreva a jeho objemová stálosť. Schwarzwaldská jedľa je elastická, pružná a neuveriteľne odolná.

Sklo

Sklo je dokonalým doplnkom hliníka a dreva. Samozrejmosťou je maximálna odolnosť a spoľahlivosť. Vrstvené bezpečnostné sklo ponúka v tomto ohľade vynikajúce riešenie. Sklo je extrémne odolné proti poškriabaniu, nárazu či rozbitiu. Zároveň je pri výrobe maximálne dané na 100% priehľadnosť.

 

Rozmer 145 x 85 cm
Farba antracit
Hmotnosť 45 kg
Dĺžka 85 cm
Šírka 145 cm
Materiál konštrukcie hliník
Materiál výplne vsg sklo
Druh striešky rovná
Dovolené zaťaženie 86 kg
Plocha striešky 1.2 m2
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo