• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Ekologický čistič Katepal K-10

(0) Kód produktu: 8000853 Značka: Katepal
KATEPAL K-10 je účinný a ekologický spôsob, ako odstrániť rast mikroorganizmov (napr. riasy a lišajníky) z povrchu rôznych materiálov. Zistiť viac...
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Doručenie na adresu od 10,00 € ·
Osobný odber po vytvorení objednávky · Adresa: Galvaniho 2A, Bratislava
ks
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

KATEPAL K-10 je účinný a ekologický spôsob, ako odstrániť rast mikroorganizmov (napr. riasy a lišajníky) z povrchu rôznych materiálov. Tento produkt tiež odstraňuje vlákna mycélií, a preto môže byť použitý k zabráneniu ich rastu. Je celkom ekologický a nepoškodzuje spodné konštrukcie, kvetinové záhony alebo iné výsadby.

POUŽITIE:

Vhodný pre väčšinu strešných a fasádnych materiálov. Nepoškodzuje povrchy, a preto môže byť použitý napr. na omietky, drevo, kameň, asfalt, betónové a plastové povrchy. Typické aplikácie zahŕňajú: strechy, terasy, balkóny, steny, dlažby, podmurovky, múry a záhradný nábytok.

PODMIENKY PRE APLIKÁCIU A PRÍPRAVA POVRCHU:

KATEPAL K–10 pracuje pri teplote vyššej než 10 °C, pričom efekt sa stáva oveľa účinnejším so zvyšujúcou sa teplotou. Silné a priame slnečné žiarenie môže naopak spôsobiť, že sa výrobok rýchlo odparí, čím sa výrazne zníži jeho účinnosť.
Prípravok sa neodporúča používať, pokiaľ sa predpokladá, že bude v noci mrznúť alebo pred blížiacim sa dažďom. Pred použitím výrobku by ste mali odstrániť všetok ľahko odstrániteľný porast a vyčistiť povrchy citlivým ošetrením pomocou kefy.

APLIKÁCIA:

Produkt je pripravený k použitiu a neodporúča sa ho riediť. KATEPAL K-10 je možné aplikovať pomocou kanvice s rozprašovačom alebo postrekovačom. Pre veľké plochy je odporúčaný nízky tlak rozprašovania. Plocha k ošetreniu musí byť pred aplikáciou suchá. Následne postriekajte porast prostriedkom KATEPAL K-10 tak, aby bol úplne mokrý. Rozsiahlejší porast by mal byť ošetrený 2-3krát zhruba každé 2-3 týždne. Neodporúča sa vykonávať aplikácie, pokiaľ sa očakáva dážď v nasledujúcich niekoľkých hodinách. Ak je porast mokrý, prípravok nebude tak účinný. Doba trvania akcie závisí na veľkosti porastu, ktorý sa ošetruje.

PO OŠETRENÍ:

Prostriedok účinkuje, pokiaľ porast hnedne. Následné ošetrenie povrchu (opláchnutie/vyčistenie) nie je obvykle nutné, v prípade, že je porast malý, tak k jeho odstráneniu dôjde pomocou poveternostných vplyvov. Silnejšie vrstvy je nutné opláchnuť záhradnou hadicou, vysokotlakovým čističom a/alebo jemne pomocou kefy. Vysokotlakový čistič sa nesmie používať na asfaltové strešné krytiny so zrnitými povrchmi.

SPOTREBA, VÝDATNOSŤ:

Vegetácia Spotreba/Výdatnosť Počet ošetrení Trvanie akcie
Riasy 1 dl/m2
cca 50 m2 / 5 l kanister
1 1-6 dní
Lišajníky a podobné (menšie) 1-2 dl/m2
cca 25-50 m2 / 5 l kanister
2 3-5 týždňov
Lišajníky a podobné (hojné) 2-3 dl/m2
cca 15-25 m2 / 5 l kanister
3 5-12 týždňov

 

Farbačíra
Teplota použitiavyššia než 10 °C
Teplota skladovaniavyššia než 0 °C
Hodnota pH6.9
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
14 rokov skúseností Na trhu sme od roku 2009. Za túto dobu sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s viacerými zahraničnými dodávateľmi.
Platobné možnosti Ponúkame vám na výber 3 možnosti uhradenia - Na dobierku, prevodom či kartou online.
Dodatočné zľavy Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom, či pravidelnom odbere.
Poradenstvo Vždy sa nás môžete obrátiť s vašimi otázkami, ktoré vám radi zodpovieme - prostredníctvom facebooku, emailu či telefonicky.
Rýchlosť Snažíme sa doručiť vaše objednávky čo najskôr k vám. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc & Poradenstvo