Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Ekologický čistič Katepal K-10

Akcia

KATEPAL K-10 je účinný a ekologický spôsob, ako odstrániť rast mikroorganizmov (napr. riasy a lišajníky) z povrchu rôznych materiálov.

21.60 EUR od 18.36 EUR /ks 15.30 EUR bez DPH

Na výber z 1 variantu
  • Ekologický čistič Katepal K-10 5l
    Objem5l
    18.36 EUR

    Na sklade

- ks +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

KATEPAL K-10 je účinný a ekologický spôsob, ako odstrániť rast mikroorganizmov (napr. riasy a lišajníky) z povrchu rôznych materiálov. Tento produkt tiež odstraňuje vlákna mycélií, a preto môže byť použitý k zabráneniu ich rastu. Je celkom ekologický a nepoškodzuje spodné konštrukcie, kvetinové záhony alebo iné výsadby.

POUŽITIE:

Vhodný pre väčšinu strešných a fasádnych materiálov. Nepoškodzuje povrchy, a preto môže byť použitý napr. na omietky, drevo, kameň, asfalt, betónové a plastové povrchy. Typické aplikácie zahŕňajú: strechy, terasy, balkóny, steny, dlažby, podmurovky, múry a záhradný nábytok.

PODMIENKY PRE APLIKÁCIU A PRÍPRAVA POVRCHU:

KATEPAL K–10 pracuje pri teplote vyššej než 10 °C, pričom efekt sa stáva oveľa účinnejším so zvyšujúcou sa teplotou. Silné a priame slnečné žiarenie môže naopak spôsobiť, že sa výrobok rýchlo odparí, čím sa výrazne zníži jeho účinnosť.
Prípravok sa neodporúča používať, pokiaľ sa predpokladá, že bude v noci mrznúť alebo pred blížiacim sa dažďom. Pred použitím výrobku by ste mali odstrániť všetok ľahko odstrániteľný porast a vyčistiť povrchy citlivým ošetrením pomocou kefy.

APLIKÁCIA:

Produkt je pripravený k použitiu a neodporúča sa ho riediť. KATEPAL K-10 je možné aplikovať pomocou kanvice s rozprašovačom alebo postrekovačom. Pre veľké plochy je odporúčaný nízky tlak rozprašovania. Plocha k ošetreniu musí byť pred aplikáciou suchá. Následne postriekajte porast prostriedkom KATEPAL K-10 tak, aby bol úplne mokrý. Rozsiahlejší porast by mal byť ošetrený 2-3krát zhruba každé 2-3 týždne. Neodporúča sa vykonávať aplikácie, pokiaľ sa očakáva dážď v nasledujúcich niekoľkých hodinách. Ak je porast mokrý, prípravok nebude tak účinný. Doba trvania akcie závisí na veľkosti porastu, ktorý sa ošetruje.

PO OŠETRENÍ:

Prostriedok účinkuje, pokiaľ porast hnedne. Následné ošetrenie povrchu (opláchnutie/vyčistenie) nie je obvykle nutné, v prípade, že je porast malý, tak k jeho odstráneniu dôjde pomocou poveternostných vplyvov. Silnejšie vrstvy je nutné opláchnuť záhradnou hadicou, vysokotlakovým čističom a/alebo jemne pomocou kefy. Vysokotlakový čistič sa nesmie používať na asfaltové strešné krytiny so zrnitými povrchmi.

 

SPOTREBA, VÝDATNOSŤ:

Vegetácia Spotreba/Výdatnosť Počet ošetrení Trvanie akcie
Riasy 1 dl/m2
cca 50 m2 / 5 l kanister
1 1-6 dní
Lišajníky a podobné (menšie) 1-2 dl/m2
cca 25-50 m2 / 5 l kanister
2 3-5 týždňov
Lišajníky a podobné (hojné) 2-3 dl/m2
cca 15-25 m2 / 5 l kanister
3 5-12 týždňov


TECHNICKÉ ÚDAJE:

Teplota použitia: vyššia než 10°C
Teplota skladovania: vyššia než 0°C
Farba: číra
Hodnota pH: 6,9
Balenie: 5 l

Technické špecifikácie

Objem: 5l

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.