• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Parenisko LANITPLAST Radius

(0) Kód produktu: LG2611 Značka: Lanit Plast
Nezvyčajné parenisko v podobe otvárateľného polvalca, komôrkový polykarbonát 4 mm. Zistiť viac...
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Rozmer
Doručenie na adresu od 24,00 € ·
ks
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Parenisko LANITPLAST RADIUS je dizajnovo aj funkčne veľmi zaujímavým výrobkom. Skladá sa z dvoch otvárateľných vzájomne na osi spojených štvrťkruhových okien. Konštrukcia je vyrobená z oceľovej štvorcovej rúrky s prierezom 20 x 20 mm a hrúbkou steny 0,85 - 1,05 mm. Bočné steny sú zvarené v jeden kompletný celok a vzájomne sú spojené dvoma oceľovými rúrami. Toto riešenie rapídne zvýšilo tuhosť celej konštrukcie. Oceľová kostra pareniska je kompletne galvanicky pozinkovaná, čo výrazne zvýšilo jej odolnosť voči korózii. V každom rohu je umiestnená masívna zemná kotva, určená na zakopanie do zeme do hĺbky cca 20 cm.

Parenisko je opláštené prémiovým britským dvojstenným polykarbonátom hrúbky 4 mm so silným UV filtrom (na mraze a slnku nekrehne, ani nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia), ktorý v ČR prešiel náročnými testami v štátom akreditovaných skúšobniach ako stavebný materiál. Navyše disponuje skúšobným protokolom zo Štátneho zdravotného ústavu Praha, ktorý potvrdzuje, že sa z polykarbonátu neuvoľňujú žiadne škodlivé látky. Môžete tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predĺžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím je u skleníkov od LANIT PLASTU samozrejmosťou.

 • Ochrana rastlín pred jarnými a jesennými prízemnými mrazíkmi
 • Letné silné dažde ani krupobitie vaše rastliny nemôžu poškodiť
 • Presklenie je vyrobené z polykarbonátu 4 mm so silným UV filtrom
 • Veľmi jednoduchá montáž konštrukcie
 • Pozinkovaný rám je odolný proti poveternostným vplyvom a korózii
 • Pevné ukotvenie do zeme (v balení sú priložené 4 pozinkované zemné kotvy)
 • Rovné okraje polykarbonátu sú chránené priloženým polykarbonátovým U-profilom 4 mm

Upozornenie

 • Pozor - pri tomto modeli pareniska je nutné oblúkový tvar dosiek predného a zadného čela svojpomocne vyrezať z dodaných polykarbonátových dosiek podľa priloženého nárezového plánu
 • V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, sliepočince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.)
 • Výrobok dodávame v rozloženom stave
Rozmer120 x 105 cm, 210 x 120 cm
Hrúbka polykarbonátu4 mm
Hmotnosť12 kg, 16 kg
Výška60 cm
Materiál konštrukciepozinkovaná oceľ
Materiál zaskleniapolykarbonát
Zastavaná plocha1.26 m2, 2.52 m2
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
13 rokov skúseností Na trhu sme od roku 2009. Za túto dobu sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s viacerými zahraničnými dodávateľmi.
Platobné možnosti Ponúkame vám na výber 3 možnosti uhradenia - Na dobierku, prevodom či kartou online.
Dodatočné zľavy Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom, či pravidelnom odbere.
Poradenstvo Vždy sa nás môžete obrátiť s vašimi otázkami, ktoré vám radi zodpovieme - prostredníctvom facebooku, emailu či telefonicky.
Rýchlosť Snažíme sa doručiť vaše objednávky čo najskôr k vám. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc & Poradenstvo