• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk
Cena
Značky

Teleskopické terče

Teleskopické terče pod dlažbu - Riešenie pre nerovné podlahy

Máme pre vás skvelý tip, ako si poradiť s položením podlahy jednoducho a bezpečne. Klasické položenie dlažby vyžaduje vyspádované a zhutnené podložie, stabilizovanú štrkodrvinu, vytvorenie lôžka pre dlažbu a nesmieme zabudnúť ani na dôkladné špárovanie. Ak sa dlažbu rozhodnete položiť suchou metódou - za pomoci nastaviteľných terčov pod dlažbu – ušetríte čas, materiál aj množstvo energie.

 

Nebojte sa renovácie podlahovej plochy

Pri renovácii vonkajších a vnútorných priestorov najčastejšie natrafíme na dva problémy - vzlínajúcu vlhkosť a zlé vyspádovanie plochy. Teleskopické terče pod dlažbu sú riešením na obe výzvy. V pivniciach nadvihnú dlažobné štvorce od vlhkého podložia. V priestoroch bytu, na terase alebo balkóne zase vytvoria takmer dokonalú rovinu. Nebudete potrebovať odborníka. Tento typ pokládky zvládne pri troche snahy a dodržaní pravidiel montáže aj laik.

Na akom princípe fungujú teleskopické terče?

Terče pod dlažbu sú vyrobené z odolného čierneho polypropylénu. Na jeden teleskopický terč idú 4 vrcholy susediacich dlažobných štvorcov. Zaťažiteľnosť jedného terča je 400 - 800 kg a výšková nastaviteľnosť od 25 do 190 mm (podľa druhu). Teleskopické terče sa pevne montujú do podložia a pootáčaním sa nastavia do takej výšky, aby bola nová podlahová plocha ideálne vyspádovaná. Do priestoru medzi dlažbou a podložím môžete ukryť elektroinštaláciu, potrubie, odvodňovací systém. Dlažba sa nešpáruje ani žiadnym spôsobom nelepí - pri opravách tak nepotrebujete búracie kladivo, stačí vybrať poškodený kus.

Zobraziť viac...
Počet produktov: 2

Novinka

Teleskopický terč pod dlažbu
Terče pod dlažbu sú určené pre suché kladenie dlažby na spevnený podklad.
od 2.63 €
2.19 € bez DPH
Detail produktu

2 varianty

Novinka

Teleskopický terč pre drevo
Terče pod dlažbu sú určené pre suché kladenie podkladových profilov na spevnený podklad. Pre vyrovnanie výškového rozdielu sú terče vybavené závitom.
2.95 €
2.46 € bez DPH
Detail produktu
Hore