Doručujeme po celej SR!
Skleníky Volya/Gardentec Doručenie cca 6-7 prac. dní
Skleníky Lanitplast Doručenie cca 2 týždne
Ostatný (bežný) tovar Doručenie 4-6 prac. dní
Osobný odber Nie je možný
Volajte na 0905667261 od 8:00 - 18:00
Upozorňujeme, že môže dôjsť k oneskoreniu niektorých objednávok. Je v našom záujme aby ste mali tovar čo najskôr.

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

Teleskopické terče

Teleskopické terče pod dlažbu - Riešenie pre nerovné podlahy

Máme pre vás skvelý tip, ako si poradiť s položením podlahy jednoducho a bezpečne. Klasické položenie dlažby vyžaduje vyspádované a zhutnené podložie, stabilizovanú štrkodrvinu, vytvorenie lôžka pre dlažbu a nesmieme zabudnúť ani na dôkladné špárovanie. Ak sa dlažbu rozhodnete položiť suchou metódou - za pomoci nastaviteľných terčov pod dlažbu – ušetríte čas, materiál aj množstvo energie.

 

Nebojte sa renovácie podlahovej plochy

Pri renovácii vonkajších a vnútorných priestorov najčastejšie natrafíme na dva problémy - vzlínajúcu vlhkosť a zlé vyspádovanie plochy. Teleskopické terče pod dlažbu sú riešením na obe výzvy. V pivniciach nadvihnú dlažobné štvorce od vlhkého podložia. V priestoroch bytu, na terase alebo balkóne zase vytvoria takmer dokonalú rovinu. Nebudete potrebovať odborníka. Tento typ pokládky zvládne pri troche snahy a dodržaní pravidiel montáže aj laik.

Na akom princípe fungujú teleskopické terče?

Terče pod dlažbu sú vyrobené z odolného čierneho polypropylénu. Na jeden teleskopický terč idú 4 vrcholy susediacich dlažobných štvorcov. Zaťažiteľnosť jedného terča je 400 - 800 kg a výšková nastaviteľnosť od 25 do 190 mm (podľa druhu). Teleskopické terče sa pevne montujú do podložia a pootáčaním sa nastavia do takej výšky, aby bola nová podlahová plocha ideálne vyspádovaná. Do priestoru medzi dlažbou a podložím môžete ukryť elektroinštaláciu, potrubie, odvodňovací systém. Dlažba sa nešpáruje ani žiadnym spôsobom nelepí - pri opravách tak nepotrebujete búracie kladivo, stačí vybrať poškodený kus.

Zobraziť viac...

Najpredávanejšie

9 variantov

Umožňuje ukladanie dlažby na ploché strechy, terasy, dvory, a to do výšky až 220 mm nad terén.
od 1.99 EUR / ks bez DPH 1.66 EUR

2 varianty

Nastaviteľný terč Minimart má únostnosť 400kg pri rovnomernom zaťažení.
od 2.50 EUR / ks bez DPH 2.08 EUR