• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Plynový gril Arizona BBQ G21

Kód: 6390330 Značka: G21
G21 BBQ Arizona nie je len obyčajný gril, ale dokonalá záhradná kuchyňa. Plynové horáky sa systémom Flame Tamer, drez pre pohodlné oplachovanie riadu, priestorná pracovná plocha pre prípravu pokrmov i dokonale vyriešený úložný priestor. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Rozmer
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Darčeky v hodnote 22,30 €
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Plynový gril G21 Arizona BBQ Premium Line so vstavaným drezom, obrovskou pracovnou plochou a chytro riešenými odkladacími priestormi. Môžete zároveň grilovať, na bočnom horáku dusiť ako prílohu zeleninu a použitý riad hneď oplachovať vo vstavanom dreze. Vstavaný drez má aj prívod na vodu zo záhradnej hadice. A po opláchnutí riadu, drez len zakryte doskou a razom získate väčšiu pracovnú plochu.

 • 4 hlavné horáky + 1 zadný + 1 bočný
 • Liatinový rošt + liatinový plát
 • Vstavaný drez s vekom 2 v 1
 • Systém Flame Tamer
 • Piezzo elektrické zapaľovanie
 • Elektrická grilovacia ihla
 • Plynová regulácia, teplomer vo veku

Výkonné horáky

Gril G21 má nielen štyri hlavné grilovacie horáky, ale aj jeden horák zadný a jeden bočný. Z piatich hlavných horákov je jeden keramický, ktorý okamžite zaistí ešte vyššiu teplotu. Vďaka jeho schopnosti zvýšiť teplotu až na 250 - 300° C ho môžete využiť na varenie aj grilovanie. Umiestnenie horáka zaručuje zdravú úpravu pokrmov a na horáku sa nepripaľuje ani tuk alebo šťavy.

Bezpečné a rýchle zapaľovanie

Aby bola príprava grilu na grilovanie čo najjednoduchšia a najpohodlnejšia všetky horáky sú vybavené rýchlym pulzným zapaľovaním. Pulzné alebo piezzoelektrické zapaľovanie je jednoduché, praktické a bezpečné. Stlačením tlačidla k príslušnému horáku sa v piezokryštáli vytvorí napäťový impulz a vznikne iskra, ktorá následne zapáli pustený plyn.

Výhody liatinového roštu a plátu

Gril G21 dostanete s liatinovým roštom aj liatinovým plátom. Liatina je vysoko odolná voči vysokým teplotám a zároveň dokáže teplo dlhšie akumulovať. Liatinový povrch je menej priľnavý, než ostatné materiály používané na výrobu grilovacích roštov. Na liatinových plátoch a roštoch sa preto lepšie griluje, jednoduchšie je aj ich čistenie.

Úložné priestory s dvierkami

Pod horákmi a drezom sú vstavané skrinky s dvierkami pre ochranu uložených vecí pred počasím alebo prachom.

Grilovacia ihla

K záhradnému grilu od nás zadarmo obdržíte redukčný ventil a nerezovú grilovaciu ihlu s motorom. Grilovacia ihla s motorom je vyrobená z nerezovej ocele a z oboch strán je vybavená štyrmi ihlicami s aretačnými skrutkami, vďaka ktorým si môžete ihlice nastaviť podľa vlastnej potreby.

Z jednej strany je ihla opatrená odnímateľným plastovým držadlom, na ktorom je praktické očko pre uchytenie. Z druhej strany sa nachádza motorček v plastovom kryte, na ktorom je umiestnené tlačidlo na zapínanie/vypínanie. Motorček s napätím 230 V jednoducho zapojíte do elektriny pomocou kábla dĺžky cca 125 cm. Motorček s ihlou otáča rýchlosťou približne 2 otáčky za minútu, aby sa pripravovaný pokrm nepripekal, ale piekol sa rovnomerne.

Kolieska s aretáciou

Pre ľahký presun je gril G21 vybavený kolieskami, ktoré môžete na mieste zaaretovať a zabrániť tak prípadnému posunu grilu.

Systém Flame Tamer

Priamo nad horákmi je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plameňmi a jeho vzplanutiu. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky len v mieste horáku, nedochádza tak k prehrievaniu len jednej časti mriežky, ale celá mriežka sa vyhrieva rovnomerne. Prípadný tuk odkvapávajúci z grilovaného mäsa steká po špeciálnej strieške Flame Tamer do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť horákov.

Obsah balenia

 1. Plynový gril
 2. Redukčný ventil
 3. Grilovacia ihla s motorom
 4. Liatinový rošt
 5. Liatinový plát

 

Rozmer252 x 120 x 62 cm
Materiálnerez
Výkon hlavného horáku4 kW
Výkon bočného horáku4 kW
Počet hl. horákov4 ks
Počet bočných horákov1 ks
Grilovací priestor63 x 49 cm
Grilovacia mriežka3225 cm2
Počet zadných horákov1 ks
Výkon zadného horáku4 kW
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo