Princípy ochrany

Na základe vášho správania na webe, vieme personalizovať jeho obsah a zobrazujeme vám následne relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ súhlasíte s používaním cookies a použitím dát o vašom správaní na eshope pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sietích či ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

O nás

Internetový obchod LacneStavebniny.sk bol založený v roku 2009. Svoje produkty máme rozdelené do prehľadných kategórií, kde nájdete všetko čo potrebujete.

Čo vám ponúkame ?

Ušetrený čas. Už viac nemusíte chodiť po obrovských skladoch a hľadať, radiť sa a doviezť si tovar domov. O toto všetko sa postaráme my. Radi Vám telefonicky poradíme s našim stavebným a záhradným sortimentom. Všetko na jednom mieste od strešných doplnkov, plastových krytín, záhradných skleníkov, odvodnenia či striešok. Doprava priamo k vám domov, či osobný odber v každom z našich skladov.

 

O webstránke

Internetový obchod LacneStavebiny.sk patrí pod materskú stránku BauWeb.sk. Máme svojich dlhoročných partnerov, s ktorými pre vás pripravujeme zaujímavé ponuky po celý rok.

Svoje služby poskytujeme na slovenskom trhu vyše 7 rokov.

Každý deň pre Vás upravujeme aktuálnu ponuku, upravujeme ceny či vytvárame rôzne zaujímavé ponuky. Pri nákupe Vám veľmi radi poradia naši pracovníci od 08:00 - 18:00 v pracovných dňoch.

Náš internetový obchod je pre vás k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.