Doručujeme po celej SR!
Skleníky Volya/Gardentec Doručenie cca 3-5 prac. dní
Skleníky Lanitplast Doručenie cca 1-2 týždne
Ostatný (bežný) tovar Doručenie 3-5 prac. dní
Osobný odber Nie je možný
Volajte na 0905667261 od 8:00 - 16:00
Aj počas týchto dní sme pre vás k dispozícii na zákazníckej linke a bez problémov doručujeme po celej SR.

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

O nás

Internetový obchod LacneStavebniny.sk bol založený v roku 2009. Svoje produkty máme rozdelené do prehľadných kategórií, kde nájdete všetko čo potrebujete. Eshop lacnestavebniny.sk nemá svoje pobočky ani kamenné predajne. Tovar je možné v niektorých prípadoch prevziať priamo z veľkoskladu na základe vytvorenej objednávky u nás.

Čo vám ponúkame ?

Ušetrený čas. Už viac nemusíte chodiť po obrovských skladoch a hľadať, radiť sa a doviezť si tovar domov. O toto všetko sa postaráme my. Radi Vám telefonicky poradíme s našim stavebným a záhradným sortimentom. Všetko na jednom mieste od strešných doplnkov, plastových krytín, záhradných skleníkov, odvodnenia či striešok. Doprava priamo k vám domov, či osobný odber v každom z našich skladov.

O webstránke

V roku 2019 Spoločnosť Ondutech s. r. o. prebrala internetový obchod LacneStavebiny.sk. Máme svojich dlhoročných partnerov, s ktorými pre vás pripravujeme zaujímavé ponuky a akcie po celý rok.

Každý deň pre Vás upravujeme aktuálnu ponuku, upravujeme ceny či vytvárame rôzne zaujímavé ponuky. Pri nákupe Vám veľmi radi poradia naši pracovníci od 08:00 - 16:00 v pracovných dňoch.

Náš internetový obchod je pre vás k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ceny zobrazované na eshope sú maloobchodné s DPH.