• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Šachta pre zahradnú hadicu Pipe Cube

Kód: 100000085 Značka: Gutta

Praktická a účelná šachta pre jednoduché uloženie a prevádzku záhradnej hadice.

Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Vďaka možnosti uloženia záhradnej hadice v samotnej šachte, odpadá nepríjemná manipulácia s neustálym nosením, pripájaním, odpájaním, odnášaním a upratovaním hadice. Záhradná hadica môže zostať stále napojená na vodovodnú prípojku i po uschovaní do záhradnej šachty. Šachtu možno ľahko zabudovať do terénu na záhrade. Súčasťou šachty je vodovodný kohútik, ktorý sa ľahko napojí na vodovodnú prípojku, vďaka tomu môžete ovládať tlak vody v hadici priamo na záhrade, v šachte PIPE CUBE.

Šachta na záhrade nezaberie takmer žiadne miesto a a vďaka svojej zelenej farbe dokonale splynie s Vašim nádherným trávnikom. Poklop šachty má rozmer 400 x 400 mm a pre jednoduché otvorenie má nainštalované výklopné madlo. Šachta je hlboká 360 mm, na dne šachty sú štyri otvory, ktoré slúžia k odvodu vody z prípadného prieniku vody do šachty pri zalievaní, daždi či vypúšťaní vody z potrubia pred zimou.

Telo šachty je vyrobené z vysokohustotného polyetylénu (PE-HD), poklop s madlom z polypropylénu, všetko je v zelenej farbe. V šachte sú v rohoch tŕne, ktoré vymedzujú priestor pre uloženie hadice.

Pri ukladaní hadice do šachty sa zamedzí pôsobeniu slnečného žiarenia na hadicu, ktoré má za následok vytváranie rias v hadici, tie môžu následne upchávať otvory v záhradných rozstrekovačoch. Vďaka uloženiu hadice a uzáveru vody schovanej v šachte pod úrovňou terénu, môžete bezstarostne jazdiť s kosačkou po záhrade bez toho, aby hrozilo poškodeniu noža kosačky, či prívodu vody.

Balenie obsahuje:

  • šachtu PIPE CUBE
  • poklop s madlom
  • vodovodný kohútik
  • záhradnú hadicu (11m)

 

 

 

Rozmer400 x 400 x 360 mm
Materiál
plast
Farba zelená
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo