• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Záhradný gril VOGR Komplet

(0) Kód produktu: 824011004 Značka: Limes
Vodný gril vrátane druhého grilovacieho roštu a odkladacích mriežok, cenovo zvýhodnený. Zistiť viac...
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Doručenie na adresu od 15,00 € ·
Osobný odber po vytvorení objednávky · Adresa: ČSA 1027, Sliač
ks
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Vodný gril vrátane druhého grilovacieho roštu a odkladacích mriežok, cenovo zvýhodnený.

Plášť grilu a vrchná pokrievka je z nerezového plechu o hrúbke 1 mm. Rošt je vyrobený z nerezového drôtu umiestnený vo výške 82 cm, topenisko z čierneho plechu o hrúbke 2 mm, nádoba na vodu zo smaltovaného plechu. Vďaka vodnému kúpeľu, ktorý je pod grilovaným pokrmom a tesne nad ohňom, nedochádza k spaľovaniu korenia ani oleja. Tým sa zabráni vzniku zdraviu škodlivých látok, ktoré sa pri bežnom grilovaní spaľujú v ohni a vo forme dymu sa dostávajú späť do pokrmu. Okrem toho funguje voda ako chladiace médium, pretože množstvo vody v nádobe nám ovplyvňuje aj teplotu nad roštom.

Vďaka ideálnej konštrukcii je grilovaný pokrm tepelne upravovaný v zmesi horúceho vzduchu nasýteného vodnou parou a prirodzenej vône dreva. V žiadnom prípade sa nejedná o dusenie! Teplota nad roštom je min. 180° C v závislosti od množstva dreva v ohnisku (žiari). Priemer roštu je 39 cm a naraz je možné ugrilovať 5 až 6 porcií mäsa. Na grilovanie je najvhodnejšie suché drevo z ovocných, prípadne z iných listnatých stromov. Živica obsiahnutá v ihličnatých stromoch, môže ovplyvniť konečnú chuť jedla.

Pokiaľ chcete grilovať pre viac osôb alebo aj zeleninu a ovocie, máte možnosť objednať si druhý rošt s nástavcom. Na uľahčenie práce odkladacej mriežky. pozrite sa na príslušenstvo pre vodný gril. Gril je možné zakúpiť ako komplet za zvýhodnenú cenu viď VOGR gril komplet. Doba grilovania rýb, steakov, či klobás je cca 10 – 40 min. Dovnútra je možné pohodlne umiestniť aj 3 celé kurčatá (doba grilovania cca 90 min.). Kto raz vyskúšal mäso z vodného grilu, nevymení ho za nič iné.

  • Vodný gril VOGR je vysoko kvalitný český výrobok z nerezového plechu a ďalších trvanlivých materiálov
  • Vďaka vodnému kúpeľu sa oleje a marinády neprepaľujú, grilovanie je tak oveľa zdravšie
  • Vriaca voda slúži na zachytávanie olejov a marinád a zároveň na reguláciu teploty grilovania
  • V grile sa kúri zásadne drevom, ktoré horí pri teplote 700 až 1100 °C
  • Odparujúca sa voda ochladzuje horúci vzuch na teploty ideálny na grilovanie (120 °C až 210 °C)

Výška110 cm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
13 rokov skúseností Na trhu sme od roku 2009. Za túto dobu sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s viacerými zahraničnými dodávateľmi.
Platobné možnosti Ponúkame vám na výber 3 možnosti uhradenia - Na dobierku, prevodom či kartou online.
Dodatočné zľavy Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom, či pravidelnom odbere.
Poradenstvo Vždy sa nás môžete obrátiť s vašimi otázkami, ktoré vám radi zodpovieme - prostredníctvom facebooku, emailu či telefonicky.
Rýchlosť Snažíme sa doručiť vaše objednávky čo najskôr k vám. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dní.

Pomoc & Poradenstvo