• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Gumená dlažba Fitness floor

Kód produktu: 4394404 Značka: Gutta
Gumená dlažba je vhodná pre vytvorenie odolnej a pohodlnej dlažby vo vonkajších priestoroch i interiéru, najmä v telocvičniach.
5,75 € / ks
vrátane DPH
Odborný konzultant
Cena za 1 ks je 5,75 €
Rozmer
ks
Doručenie na adresu Doprava sa môže meniť v závislosti od vzdialenosti a zakúpeného množstva.
od 18,00 €
·
Detaily produktu Galéria Na stiahnutie Recenzie Diskusia

Gumená dlažba je vhodná pre vytvorenie odolnej a pohodlnej dlažby vo vonkajších priestoroch i interiéru, najmä v telocvičniach. Dlažba s rozmermi 50 x 50 x 3 cm je vyrobená z recyklovanej gumy s pružným PU lepidlom, jedná sa teda o ekologický a cenovo dostupný materiál. Zmes farebných gumených granúl dodáva dlažbe zaujímavý vzhľad - imitáciu liateho kameňa. Dlažba je výborným prostriedkom pre zmiernenie pádu a prevenciou pred zranením, preto je vhodná pre použitie vo vnútorných i vonkajších ihriskách, fitness centrách, aeróbnych miestnostiach i domácich posilňovniach, kde chránia podlahu a vytvárajú pohodlný cvičebný priestor, na terasách i v okolí bazénov. Pomocou dlažby možno vytvoriť záhradné chodníky alebo podlážku na balkóne. Gumovú dlažbu možno inštalovať na pevný podklad - betón, asfalt, drevo i zhutnenú zeminu. Gumené dlaždice môžu byť k podkladu prilepené. V tomto prípade sa lepidlo na gumenú dlažbu aplikuje na štyri rohy dlaždice, aby priľnula k povrchu. Je dôležité neaplikovať lepidlo na celý povrch dlaždíc, to by mohlo viesť k zabráneniu toku vodu a následnému vydutie dlaždíc. Dlaždice k sebe môžu byť vzájomne prilepené po stranách, aj v tomto prípade je potrebné lepidlo aplikovať na okraj danej strany, aby sa zabezpečilo riadne odvodnenie. Pri lepení dlaždíc sa odporúča používať rukavice. Počas užívania nedochádza k uvoľňovaniu zdraviu škodlivých látok. Spotreba dlažby sú 4ks / m2.

  • Vhodné do exteriéru aj interiéru - protišmykový pružný povrch
  • Z recyklovaného materiálu
  • Odolné mechanickému namáhaniu
  • Odolné mrazu aj slnečným lúčom
  • Jednoduchá údržba
  • Zaujímavý vzhľad
  • Tlmí zvuk aj vibrácie
Rozmer40 x 40 cm
Farbazmes farieb
Hmotnosť4.27 kg
Materiálpolyuretanová guma
Hrúbka3 cm
Spotreba4 ks / m2
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Pomoc & Poradenstvo