• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Doska na mäso G21

(0) Kód produktu: 635430 Značka: G21
Masívna doska s rozmermi z bukového dreva je ideálnym doplnkom pre porciovanie mäsa i krájanie zeleniny a ďalších surovín. Zistiť viac...
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Rozmer
Doručenie na adresu od 9,00 € ·
ks
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Masívna doska s rozmermi z bukového dreva je ideálnym doplnkom pre porciovanie mäsa i krájanie zeleniny a ďalších surovín.

Doska na mäso G12 – najlepšia voľba pre porciovanie

Porciovanie mäsa alebo krájanie zeleniny i tvrdých surovín na drevenej masívnej doske je šetrné k nožom aj sekáčikom na mäso, drevo netupí ich ostrie. Dosku na porciovanie využijete aj pri naklepávaní mäsa paličkou. O kvalitnom prevedení dosky na porciovanie mäsa s veľkosťou 40 x 30 cm svedčí aj jeho hrúbka 6 cm.

Doska z bukového dreva

Drevená doska sa vyrába z rôznych druhov dreva, pri výrobe dosky G21 sa použilo drevo bukové pre jeho skvelé vlastnosti. Na rozdiel od dreva dubového v sebe bukové drevo nemá horkosť, ktorá by sa mohla preniesť na potraviny, ani sa nedá tak ľahko znečistiť a zafarbiť, ako je tomu napríklad u dreva jaseňového alebo lipového. Buková doska je chuťovo neutrálna, tvrdá a odolná aj správne hutná.

Drážka po obvode dosky G21

Doska na krájanie a servírovanie G21 má po obvode praktickú drážku, ktorá zabraňuje stekaniu šťavy z podávaných jedál alebo krájaných surovín.

Ako sa starať o drevené dosky na krájanie

Aby vám drevená doska vydržala čo najdlhšie, neumývajte ju v umývačke ani nečistite saponátmi. Pri správnej starostlivosti budete mať dosku v perfektnom stave aj bez použitia chémie. Stačí, keď dosku po každom použití opláchnete a necháte uschnúť, dosku na krájanie môžete tiež vyčistiť citrónovou šťavou alebo octom. Dobré je dosku čas od času naolejovať rastlinným alebo minerálnym olejom, aby drevo nevysychalo.

TIP:

Pred krájaním krvavého mäsa môžete drevenú dosku namočiť. Krv a šťava z mäsa sa nebudú do dreva tak ľahko vsakovať.

Hlavne prednosti

  • Kvalitná drevená doska na krájanie
  • Chuťovo neutrálne bukové drevo
  • Prírodný materiál šetrný k ostrím nožov a sekáčikov
Rozmer400 x 300 x 60 mm
Hmotnosť5.3 kg
Materiálbukové drevo
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
14 rokov skúseností Na trhu sme od roku 2009. Za túto dobu sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s viacerými zahraničnými dodávateľmi.
Platobné možnosti Ponúkame vám na výber 3 možnosti uhradenia - Na dobierku, prevodom či kartou online.
Dodatočné zľavy Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom, či pravidelnom odbere.
Poradenstvo Vždy sa nás môžete obrátiť s vašimi otázkami, ktoré vám radi zodpovieme - prostredníctvom facebooku, emailu či telefonicky.
Rýchlosť Snažíme sa doručiť vaše objednávky čo najskôr k vám. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc & Poradenstvo