• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Fínska sauna Karibu Sandra SET

Kód: LG2751 Značka: Karibu

Interiérová fínska sauna, ktorá má hrúbku steny 38 mm a vonkajšie rozmery 145 x 145 x 187 cm, určená pre 2 osoby.

Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Fínska sauna Sandra predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí túžia po vlastnom mieste relaxácie a pokoja priamo vo vnútri svojho domu alebo bytu. Svojou kompaktnou konštrukciou a nízkym profilom je perfektným doplnkom do miestností s obmedzeným stropným priestorom. Tu je podrobnejšie rozšírenie o niektorých dôležitých aspektoch tejto fínskej sauny:

  • Rozmery a dizajn: Sauna Sandra má vonkajších rozmerov 145 x 145 cm, čím si udržuje kompaktný a elegantný obdĺžnikový tvar. Táto kompaktná veľkosť a jednoduchý vonkajší dizajn umožňujú, aby sa sauna ľahko prispôsobila akémukoľvek interiéru, bez ohľadu na jeho štýl.

  • Stavba a materiály: Táto sauna je vyrobená z masívneho dreva zo severského smreku, ktorý má hrúbku 38 mm. Dverové otvory a okná na celej prednej strane sú zhotovené z bezpečnostného bronzového skla, ktoré poskytuje prirodzené osvetlenie dovnútra. Montáž stien je jednoduchá vďaka systému hmoždiniek a skrutiek.

  • Dvere a vstup: Vstup do sauny je prostredníctvom dvojkrídlových bronzových dverí s prechodnými rozmermi 64 x 162 cm. Tieto dvere možno namontovať buď na ľavej alebo pravej strane podľa vašich preferencií a majú technológiu magnetického zámku na udržanie tepla v interiéri.

  • Lavičky: K štandardnému vybaveniu sauny patria dve lavičky z osikového dreva. Tieto lavičky ponúkajú pohodlné sedenie pre relaxáciu v horúcej saune a majú robustnú nosnosť až 250 kg.

  • Elektrická pec: Sauna Sandra je dostupná s možnosťou vybrať si medzi dvoma variantmi elektrických pecí. Prvá je 3,6 kW pec, ktorá je jednoduchá na zapojenie do bežnej zásuvky 230 V. Táto možnosť je ideálna pre fínske sauny menších rozmerov, aj keď vykurovanie môže trvať trochu dlhšie. Druhá možnosť je výkonnejšia 9 kW elektrická pec, ktorá je rýchlejšia pri vykurovaní a zvládne aj väčšie sauny. Avšak, vyžaduje napájanie 400 V, istenie 16 A a profesionálne elektrické pripojenie.

  • Výbava: Štandardné balenie sauny obsahuje dve osikové lavičky a drevený rám na pec.

  • Podlaha: Dôležité je vedieť, že sauna Sandra sama o sebe nemá vlastnú podlahu a musí byť umiestnená v miestnosti s vhodnou podlahovou krytinou, pri ktorej nebude prenikať teplo.

  • Dostupné príslušenstvo: Aby ste si vychutnali svoje saunovanie ešte viac, môžete si vybrať z voliteľného príslušenstva, ktoré zahŕňa rôzne doplnky pre saunovanie, ako napríklad vône, vedrá a naberačky na vodu a iné.

Vytvorenie vlastnej sauny Sandra v interiéri vášho domu alebo bytu je skvelým spôsobom, ako si dopriať oddych a relaxáciu po náročnom dni. Montáž a prípadné pripojenie elektrickej peci by mali byť vykonané v súlade s miestnymi predpismi a mali by ich realizovať odborníci. Buďte pripravení na jedinečný zážitok vo vašej vlastnej fínskej saune Sandra.

Dodávka sauny je na jednej palete s rozmermi 202 x 116 x 53 cm a hmotnosťou 270 kg.

Rozmer 145 x 145 x 187 cm
Hmotnosť 250 kg
Šírka 145 cm
Typ fínska sauna
Výška 187 cm
Materiál konštrukcie smrekové drevo
Materiál lavíc a príslušenstva smrekové drevo
Podhlavník nie
Hĺbka k stene 145 cm
Kapacita sauny 2 osoby
Umiestnenie interiér
Uzavretý priestor 3.2 m3
Miesto na zemi 1.8 m2
Rozmer145 x 145 x 187 cm
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo