Upozorňujeme, že momentálne dochádza k oneskoreniu objednávok so skleníkmi a obrubníkmi (aj keď sú skladom).

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

Doprava 9.00 EUR

Geotextília Hobby

Rozvoz kuriérom po celej SR

Akcia

Geotextília je vyrobená z netkaného syntetického materiálu. Používa sa ako ochranná, oddeľujúca, filtračná vrstva pre rôzne stavebné konštrukcie

1.01 EUR od 0.81 € /m2 vrátane 20% DPH

Najskôr vyberte variant kliknutím nižšie a následne zadajte množstvo.

Kliknite a vyberte z 1 variantu
  • Geotextília Hobby 1 x 20m 150g
    Rozmer1 x 20m
    Hmotnosť150g
    0.81 EUR

    Skladom

Popis
Súbory na stiahnutie
Technické špecifikácie

Popis produktu

Geotextília je vyrobená z netkaného syntetického materiálu. Používa sa ako ochranná, oddeľujúca, filtračná vrstva pre rôzne stavebné konštrukcie. Zaisťuje dlhodobé prúdenie vody a zabraňuje pohybu pevných častíc vo vode. Prepustí veľké množstvo vody z podložia, pritom však účinne bráni pohybu čiastočiek zeminy, ktoré by mohli znehodnotiť hornú vrstvu. Predlžuje životnosť drenážneho systému. V systéme, kde je zemina schopná vytvoriť si vlastný prírodný filter, môže voda prestupovať bez upchávania pórov geotextílie. Výrobok ochraňuje použitý materiál (napr. ochrana izolácie proti porušeniu prisypanej zeminy). Je využívaná pri zhotovovaní podkladových vrstiev komunikácií, pri kultivácii vodných tokov a pôdnych rekultivačných programoch. Zároveň podporuje vznik stabilného, ​​prírodného filtra v zemine samotnej. Zvyšuje stabilitu stavieb na neúnosnom podloží. Minimálna predaj je 1 bm (2m 2).

Geotextília Hobby
materiál netkaný syntetický materiál zo 100% polyesteru
rozmery 1 x 20 m
počet v balení 1 rola
hmotnosť role 3 kg
merná hmotnosť

150g / m2

objem 5 l
farba biela

Technické špecifikácie

Súbory na stiahnutie