Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Geotextília Hobby

Akcia

Geotextília je vyrobená z netkaného syntetického materiálu. Používa sa ako ochranná, oddeľujúca, filtračná vrstva pre rôzne stavebné konštrukcie

1.03 EUR od 0.82 EUR /m2 0.69 EUR bez DPH

Na výber z 1 variantu
  • Geotextília Hobby 1 x 20m 150g
    Rozmer1 x 20m
    Hmotnosť150g
    0.82 EUR

    Na sklade

- m2 +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Geotextília je vyrobená z netkaného syntetického materiálu. Používa sa ako ochranná, oddeľujúca, filtračná vrstva pre rôzne stavebné konštrukcie. Zaisťuje dlhodobé prúdenie vody a zabraňuje pohybu pevných častíc vo vode. Prepustí veľké množstvo vody z podložia, pritom však účinne bráni pohybu čiastočiek zeminy, ktoré by mohli znehodnotiť hornú vrstvu. Predlžuje životnosť drenážneho systému. V systéme, kde je zemina schopná vytvoriť si vlastný prírodný filter, môže voda prestupovať bez upchávania pórov geotextílie. Výrobok ochraňuje použitý materiál (napr. ochrana izolácie proti porušeniu prisypanej zeminy). Je využívaná pri zhotovovaní podkladových vrstiev komunikácií, pri kultivácii vodných tokov a pôdnych rekultivačných programoch. Zároveň podporuje vznik stabilného, ​​prírodného filtra v zemine samotnej. Zvyšuje stabilitu stavieb na neúnosnom podloží. Minimálna predaj je 1 bm (2m 2).

 

Geotextília Hobby  
materiál netkaný syntetický materiál zo 100% polyesteru
rozmery 1 x 20 m
počet v balení 1 rola
hmotnosť role 3 kg
merná hmotnosť

150g / m2

objem 5 l
farba biela
 

Technické špecifikácie

Hmotnosť: 150g

Rozmer: 1 x 20m

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.